پوستر فیلم عروسک های زشت
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۳۳
۳ رای
۱۰ / ۵
۳ رای

عروسک های زشت | UglyDolls (2019)

انیمیشن - ماجراجویی - کمدی

به فیلم رای بده:

کارگردان: کلی آزبری

خلاصه فیلم:

عروسک های زشت با تفاوت های خود روبه رو می شوند؛ با میل به دوست داشته شدن دست و پنجه نرم می کنند و در نهایت به این می رسند که مهم این است که بدانی واقعا چه کسی هستی.

بازیگران فیلم عروسک های زشت

نقدهای کوتاه فیلم عروسک های زشت

درک اسمیت
این را نباید فراموش کرد که این فیلم براساس یک دنباله‌ی داستانی ساخته شده که به زودی در قالب برنامه‌ی تلویزیونی پخش خواهد شد. پس چه هدفی برای «عروسک‌های زشت» بهتر از اینکه بتواند خود را به عنوان محصولی در اختیار مشتریان معرفی کند.«عروسک‌های زشت» به شیوه‌ی خاص خودش، یک آرمانشهر باورپذیر بسیار قابل قبول ساخته است. تنها ایراد کار اینجاست که آرمان کاراکترها به قیمت خدمت‌رسانی به انسان‌ها در قالب هدیه به دست فراموشی سپرده شده است. این فیلم به شکل عجیبی پیشنهاد می‌دهد که ادعای ارزش یک فرد در بازار، از راحت زندگی کردن در کنار افرادی که شما را تحسین می‌کنند، مهمتر است.
بری هرتز
هیولاهای مخملی که با نام «عروسک ‌های زشت» شناخته می‌شوند راه زیادی برای داشتن یک فیلم سینمایی طی کرده‌ اند. با اینکه آنها سال ۲۰۰۱ توسط «دیوید هوروث» و همسرش «سان مین کیم» خلق شدند، یک دهه طول کشید تا این اسباب ‌بازی ‌های زشت و بامزه به محبوبیت برسند و فیلمی با حضور آنها ساخته شود که حقوق آن بین کمپانی ‌های STX آمریکایی و علی‌بابا پیکچرز چینی تقسیم شود. بهتر است این فیلم را تا جایی که امکان دارد تماشا نکنید. بالاخره فیلم‌های بهتری مثل «سونیک خارپشت» و «کارآگاه پیکاچو» در انتظار ما هستند. «ماکسی»(کلی کلارکسون) بسیار شجاع است. چیزی که این اسباب ‌بازی صورتی و حساس ندارد یک رفیق انسانی است، چیزی که او در اولین ترانه ‌هایش برای دوستانش در شهر زشت می‌خواند.

نقدهای بلند فیلم عروسک های زشت

درک اسمیت

«عروسک های زشت» به شیوه ی خاص خودش یک آرمانشهر باورپذیر بسیار قابل قبول ساخته است. تنها ایراد کار اینجاست که آرمان کاراکترها به قیمت خدمت رسانی به انسان ها در قالب هدیه به دست فراموشی سپرده شده است. این فیلم به شکل عجیبی پیشنهاد می دهد که ادعای ارزش یک فرد در بازار ، از راحت زندگی کردن در کنار افرادی ...

ویدیوهای فیلم عروسک های زشت

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «عروسک های زشت UglyDolls»

خبرهای مرتبط با فیلم عروسک های زشت

معرفی بهترین انیمیشن های سال 2019

بهترین انیمیشن های سال 2019: از انیمیشن های نوستالژیکی مثل علاالدین و دامبو تا دنباله های جذاب انیمیشن هایی چون یخ زده و داستان اسباب بازی

نظرهای منتشر شده فیلم عروسک های زشت

1 نظر

لوسی وایلد
۹ ماه پیش
سلام لوسی هستم عالی بود منم عاشق لو 😘بودم 🐗😁
خطر لو رفتن داستان
پاسخ