پوستر فیلم حرکت ناگهانی ممنوع
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۵
۲ رای
۱۰ / ۷.۲
۵ رای

حرکت ناگهانی ممنوع | No Sudden Move (2021)

جنایی - درام - اسرار آمیز

به فیلم رای بده:

نویسنده: اد سولومون

خلاصه فیلم:

داستان در سال 1955 می‌گذرد و درباره‌ی تعدادی از مجرمان است که توسط یک فرد ناشناس استخدام می‌شوند تا یک سرقت به ظاهر ساده را انجام دهند؛ اما نقشه‌ی آن‌ها با شکست مواجه می‌شود و آن‌ها به دنبال فرد ناشناس و هدف اصلی او می‌گردند.

نقدهای کوتاه فیلم حرکت ناگهانی ممنوع

دانا استیونز
لذت تماشای فیلم «حرکت ناگهانی ممنوع» از فهم جزئیات هر سکانس ناشی نمی‌شود. مانند یک فیلم نوآر کلاسیک، آنچه واقعاً نیاز است بدانید این است که همه به فکر خودشان هستند و هیچکس قابل اعتماد نیست. «سودربرگ» با فیلمبرداری از چندین شخصیت فریبکارتر داستان از نمای زاویه‌دار،که قابی کلاسیک و نوآر است، به هدف خود می‌رسد.
کریس اونجلیستا
با وجود خشونت‌های گاه و بیگاه و تهدید به مرگ، فضای «حرکت ناگهانی ممنوع» به طرز شگفت‌آوری آرام و بی نگرانی‌ است. شخصیت‌ها ممکن است در خطر باشند؛ اما ما نیستیم، و مانند فیلم‌های «اوشن» سودربرگ، لذت واقعی این فیلم فقط در تماشای بازیگران بزرگ است. به ویژه «چیدل» و «دل تورو» به عنوان دو شخصیتی که به یکدیگر اعتماد ندارند؛ اما مجبورند همکاری کنند، بسیار لذت بخش هستند.

نقدهای بلند فیلم حرکت ناگهانی ممنوع

تیم گریرسون

بهتر است در مورد داستان پیچیده‌ی جدیدترین ساخته «استیون سودربرگ»، بیس از اندازه هیجان‌زده نشوید، چرا که یک سرقت ساده را به یک داستان پر پیچ ‌و تاب تبدیل می‌کند که سرشار از ماجراهای انگیزشی و درعین‌حال نارفیقی‌ها است. با این ‌وجود، برخلاف فیلم «یازده یار اوشن» اگرچه این پیشروی ناموفق بوده و تنها یک‌ کپی ...

علی رفیعی وردنجانی

   حرکت ناگهانی ممنوع فیلمی از استیون سودربرگ در ژانر جنایی تبهکاری است که در آن سعی شده به شکل مدرن یک جنایت کلاسیک به تصویر کشیده شود . اولین مسئله ای که با این فیلم پیدا می کنم در شخصیت پردازی و چگونگی معرفی هریک از شخصیت ها است . داستان بخشی از شخصیت جنایت کاران را به نمایش می گذارد که در سینما تا ...

نظرهای منتشر شده فیلم حرکت ناگهانی ممنوع

0 نظر