پوستر فیلم سریع و خشن: هابز و شاو

فیلم‌ سینمایی |اکشن

سریع و خشن: هابز و شاو

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

۷.۴ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱۰ رای

منتقدان:

۶.۸

امتیاز دهید:

مأمور باتجربه لوک هابز تصمیم می‌گیرد تا با دوست و رقیب قدیمی‌اش دکارد شاو همکاری کند تا مأموریت یک خلافکار مخوف به نام بریکستون را متوقف کنند.

کارگردان: دیوید لیچ

نویسنده: کریس مورگن

ویدیوهای فیلم سریع و خشن: هابز و شاو

آنونس «سریع و خشن: هابز و ...
آنونس فیلم «سریع و خشن: هابز ...

عکس‌های فیلم سریع و خشن: هابز و شاو


دواین جانسون در نمایی از فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
ادریس البا در نمایی از فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
جیسون استاتهام و دواین جانسون در نمایی از فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
جیسون استاتهام و دواین جانسون در فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
جیسون استاتهام و دواین جانسون در فیلم «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
جیسون استاتهام در فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
دواین جانسون،  ونسا کربی و جیسون استاتهام در فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)
دواین جانسون،  ادریس البا و جیسون استاتهام در فیلم سینمایی «سریع و خشن: هابز و شاو» (Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw)

نقدهای فیلم سریع و خشن: هابز و شاو

اثری مهیج با المان های تکراری


جاستین چانگ
امتیاز منتقد به فیلم / ۱۰
ترجمه اختصاصی سلام سینما در اولین سکانس فیلم سریع و خشن 7، لوک هابز و دکارد شاو با ضربات فیزیکی وارد صحنه می شوند، و یک ساختمان اداری را کاملا نابود و منحل می کنند. این شروع مساعد و نوعی ملاقات با نمک بین دو شخص احمق بود. آخرین باری که آن‌ها را در "سرنوشت خشمگین" دیدیم، از سقف یک باربیکیو آویزان شده بودند و کم و بیش صلح کردند. اما در این فیلم‌ها حداقل برای دو نفر که ذاتا دشمن همدیگر به دنیا آمده بودند، صلح هرگز برای مدت طولانی دوام نمی‌آورد، تا ابد با سر و مشت به هم حمله می کنند و مادران یکدیگر را تمسخر می‌کردند. فیلم "هابز و شاو" به کارگردانی دیوید لیچ و نویسندگی کریس مورگان و درا پیرس، برخی از این المان های تکراری را با پایانی سریع در یک فیلم مهیج جاسوسی همراه با حجم بزرگی از طنز توهین‌آمیز در سراسر فیلم، به اجرا درآوردند. جانسون در نقش هابز با شخصیت انسانی سرزنده که تا همین اواخر قدرت خود را در نیروی انتظامی فدرال به رخ می کشید، به فیلم باز می‌گردد. استتهام نیز به عنوان شاو، یک سرباز مزدور با حیله‌گری با تهدیدی جنسی و یک سابقه کار مخفی در سازمان جاسوسی بریتانیا به فیلم بازگشته است. هر دو کاراکتر از طریق مونتاژ پرده دو نیمه که به عنوان یک مطالعه سرگرم‌کننده در تضاد عمل می‌کند، مجددا معرفی می‌شوند: حدس بزنید که کدام یکی از آنها یک فرد پخته و موفق است و کدام یک بدرد نخور. این دو مرد برای کمک به خنثی کردن یک تهدید بزرگ بین‌المللی به نام یک ویروس زیست مهندسی شده مرگبار که در دست افراد نادرست افتاده‌است، فراخوانده می‌شوند. این ویروس ظاهرا اعضای بدن افراد را آلوده می‌کند، انتظار اینکه هابز و شاو بتواند به عنوان همکار با هم‌کار کنند، به روشنی سخت‌تر است. ماجرا از این قرار است که، هتی ...
ترجمه اختصاصی سلام سینما در اولین سکانس فیلم سریع و خشن 7، لوک هابز و دکارد شاو با ضربات فیزیکی وارد صحنه می شوند، و یک ساختمان اداری را کاملا نابود و منحل می کنند. این شروع مساعد و نوعی ملاقات با نمک بین دو شخص احمق بود. آخرین باری که آن‌ها را در "سرنوشت خشمگین" دیدیم، از سقف یک باربیکیو آویزان شده بودند و کم و بیش صلح کردند. اما در این فیلم‌ها حداقل برای دو نفر که ذاتا دشمن همدیگر به دنیا آمده بودند، ...

نظرهای منتشر شده فیلم سریع و خشن: هابز و شاو