ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم سریع و خشن: هابز و شاو
۷.۳/۱۰
۸ رای
۶.۸/۱۰
۹ رای

سریع و خشن: هابز و شاو | Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
مأمور باتجربه لوک هابز تصمیم می‌گیرد تا با دوست و رقیب قدیمی‌اش دکارد شاو همکاری کند تا مأموریت یک خلافکار مخوف به نام بریکستون را متوقف کنند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم سریع و خشن: هابز و شاو

نقدهای کوتاه سریع و خشن: هابز و شاو

اد پاور
سری فیلم های «رفیق» به هیج وجه از فیلم سریع و خشمگین که در آن دواین جانسون و جیسون استاتهام مشت¬ها را رد و بدل می¬کنند و به عنوان مامورهای عالی رتبه با مشت¬های خشمگین و دل¬های نازک زندگی می¬کنند، آشوبگرانه نیست. در این نمایش کمدی، مامور آمریکایی که همواره در حال نقل قول از نیچه است یعنی لوک هابز (جانسون) و مامور بریتانیایی راننده اوبر یعنی دکارد شاو (استاتهام) که واقعاً، دیوانه وار و عمیقاً از هم نفرت دارند؛ ظاهرا با هم‌کار می‌کنند تا دنیا را از یک ویروس کشنده نجات دهند. اما بیشتر از آنکه جانسون و استاتهام واقعی باشند تبدیل به جیمز باند درجه دو می¬شوند.
جیک کول
به همان اندازه که فیلم هابز و شاو سعی می¬کنند تا کمتر به نقش¬های اصلی و جذابیت¬ها آنان تکیه کنند ، فیلم سعی می¬کند تا بر نام خانوادگی¬اش(نام اصلی) یعنی «سریع و خشن» تاکید کند. شاو و هتی که سال‌ها به خاطر یک سو تفاهم با یکدیگر غریبه شده بودند، باید رابطه شان را حتی با تمرکز بر جلوگیری از گسترش ویروس، ترمیم کنند. در همین حال، هابز باید با پیوندهای خانوادگی خود در یک سکانس نهایی سروکار داشته باشد که نزد بستگانش که در ساموا بازمی¬گردد تا از آنها برای نبرد لور کمک بگیرد.
کریستوفر ماچل
فیلم هابز و شاو دارای کاستی‌های متعدد و اساسی است، با این حال سکانس هایی مانند هلی کوپتر، به عنوان سکانس¬های تعیین کننده تقریباً موفق از آب درآمده¬اند. دوست داشتن یا تنفر از آن، این یک شکل خالص از سینما است. نکات مثبت فیلم مثل تدوین منسجم و یا دیالوگ¬های قابل باور، باعث شده تا حس و حال بورژوازی قسمت¬های قبلی در هابز و شاو کمرنگ تر باشند.
راجر مور
سکانس¬های اکشن هابز و شاو با حضور نقش¬های اصلی محبوبش به شدت شبیه سکانس¬های اکشن هنرمندانه و بی عیب و نقص "هویت بورن" است. تنها نکته¬ای که اضافه شده این است که نقش¬های اصلی فیلم یعنی جانسون و استتهام به خاطر سخنان تند و احمقانه با هم درگیر شده و به هم آسیب می-زنند. با این حال، ممکن است، باز هم فراتر از این‌ها در فیلم "سریع و خشن" ، "خانواده" و "خانه" به طور احساسی به یک پایان¬بندی تبدیل می شود.
ویدیوهای فیلم سریع و خشن: هابز و شاو
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «سریع و خشن: هابز و شاو Fast & Furious Presents: ...
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «سریع و خشن: هابز و شاو Fast & Furious Presents: ...
نظرهای منتشرشده