خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
تعدادی از دانشجویان سینما دختر ثروتمندی را به امید بازیگر شدن گروگان می گیرند، اما به تدریج ماجرای گروگان گیری و ساخت فیلم پیچیده می شود تا جایی که دیگر تشخیص واقعیت و خیال ناممکن جلوه می کند.

نظر سنجی آنلاین جشنواره فیلم فجر

با شرکت در نظرسنجی هر فیلم شانس خود را برای بردن ۴ سکه افزایش دهید

خبرهای مرتبط

عکس های اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر
واکنش پرویز پرستویی، نوید محمدزاده، ویشکا آسایش، مازیار فلاحی، محسن کیایی، علی اوجی و ... به نامزدی پژمان جمشیدی و خنده برخی از حضار
نامزدهای سودای سیمرغ سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در ساعت 20 امشب اعلام می شود.
عکس های احمدرضا معتمدی ، پژمان جمشیدی , هانیه توسلی ، کامبیز دیرباز، مریلا زارعی ، مهدی فخیم زاده و ... اکران و نشست فیلم «سوء تفاهم»

نظرهای منتشرشده


شقایق
۵ روز پیش
من که درکش نکردم. و وسطش کمی هم چرت زدم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمید رضا
۷ روز پیش
ریتم بسیار کند و تکرار زیاد- فضای فیلم یکنواخت و کسل کننده- تا نیمه فیلم منتظر یک غافلگیری و اوج گیری داستان بودیم اما نشد. اصلا هم فیلم تفکر برانگیز خاصی نبود- کارگردان دوست داشته داستانش راز آلود جلوه کنه اما نیست-میخواسته معماگونه باشه اما نیست- پایان فیلم همه یک حس حیف پولی تو نگاهاشون بود...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجید
۷ روز پیش
بعضی از دوستان اومدن میگن فیلم برای طبقه خاصیه.بیان برای ما خاص بودن فیلم رو توضیح بدن.کارگردان وقتی نتونسته بازی بگیره کجای این فیلم خاصه. عینک سواد نمیاره و یک بیسواد پولدار با تجربه کارگردان واقعیه ماجراست موضوع فیلمه.ولی فیلم تو همه چیز فاجعه است.دوستان وقت خودتون رو تلف نکنید با دیدن این فیلم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمیرا
۸ روز پیش
من اصلاً فاز این فیلمو نفهمیدم! کاش فیلمی بسازن که مردمم بفهمن و فقط مال منتقد و فیلسوف و روشنفکر نباشه.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
ابراهیم
۹ روز پیش
خیلی بده فیلم سوتفاهم پیشنهاد میکنم وقتتان را تلف نکنید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
محمدعلی یاوری
۱۰ روز پیش
خیلی بد بود ... از اواسط فیلم مردم از سالن خارج شدن و اکثرا هم از دست هیئت انتخاب شاکی بودن ... واقعا چرا درساژ شاه کش آستیگمات انتخاب نشدن ؟
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Sina Ramezankhani
۱۰ روز پیش
افتضاح ترين فيلم سينماي ايران حيف وقتي كه براي ديدنش گذاشتم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حمیدرضا فرهادی
۱۰ روز پیش
این فیلم (که از بردن اسمش به عنوان فیلم، شرمم میاد) یعنی بی احترامی نویسنده و کارگردان و تمامی بازیگران، به تماشاچی... به قدری ضعیف که از ۲ دقیقه ی اول تعجب می کنی این فیلم چرا باید توی جشنواره ای به این مهمی توی ایران، اجازه ی ورود داشته باشه... فیلم به قدری سخیف، ضعیف، افتضاح و مسخره اس، که با هیچ دید و با هیچ منطقی نمیشه به عنوان فیلم پذیرفتش. واقعا باید از هیات انتخاب سوال کرد که به چه علتی اجازه ی نمایش همچین افتضاحی رو توی جشنواره دادن... فیلم های ضعیف بسیاری دیدم، اما همیشه نظرم این بوده که فیلم هرچقدر ضعیف هم بوده، براش زحمت کشیده شده و یه حرفی داشته. هچ فیلمی رو انقدر بد در موردش نظر ندادم. اما این فیلم بدترین فیلم تاریخ سینمای ایران و جهانه، و مفتضح ترین فیلمی که من به عمرم دیدم. وقت و پولتون رو صرف دیدن این افتضاح سینمای ایران نکنید. در نهایت حتا برای وقتی که برای نوشتن این نظر، در مورد این فیلم گذاشتم هم پشیمونم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امید عباس آبادی
۱۱ روز پیش
تو کارهای احمدرضا معتمدی همیشه باید به دنبال فضاهای متنوع و ژانرهای خاص بگردی که کمتر کارگردانی تو ایران حاضره تجربش کنه ... سبک فیلم سوءتفاهم نوعی پست مدرنیسم هست که گاها در سینمای اروپا شاهد ساخته چنین فیلم هایی هستیم... برای درک فیلم های معتمدی باید نگاه متفاوت تری داشته باشیم البته بهترین کارهای این فلسفه ساز سینما همچنان این سه فیلم هستند ( دیوانه از قفس پرید ... قاعده بازی و هبوط )
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سعید
۱۱ روز پیش
امسال تو جشنواره ۵ تا فیلم فاجعه دیدم واقعا تو سینما داشتم زجر میکشیدم این فیلم هم یکی از اونهاست که واقعا علت انتخابش و نمیدونم جای فیلم های خالی که انتخاب نشدن مثل استیگمات و شاه کش خالیه باید منتظر بود و دید که سطح اون فیلم ها پایین تر از فیلم های انتخاب شدس
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سام
۱۲ روز پیش
این فیلم مخاطب خاص داره.باید توی سینمای هنر و تجربه اکران بشه. مردم ما عادت کردن فیلم ساده نگاه کنن،یه کم فیلم گنگ میشه دیگه دوست ندارن.انگار هیچکس نمیخواد توی این مملکت فکر کنه ! واقعا زیبا بود،از دستش ندید ( البته اگر ادم هایی هستید که فکر کردن رو دوست دارید)
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسام نوری
۱۲ روز پیش
حیف اینهمه بازیگر مشهور و حرفه ای در یک فیلم بینهایت پوچ، گنگ و کش دار و بی سر و ته. بدتر از نداشتن فیلم نامه مشخص، نگرفتن بازی از اینهمه بازیگر حرفه ای بود. واقعا حضور فیلم سوتفاهم در جشنواره فیلم فجر یک سوتفاهم واقعی بود. جز تاسف چیزی نمیتونم بگم. به هیچ عنوان ارزش دیدن نداره. اگر هم رفتید ببینید بعد 15 دقیقه خودتون از سالن میاید بیرون. شک نکنید.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پدرام شیردل
۱۲ روز پیش
گنگ، سردرگم و ضعیف!!!!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
kian
۱۳ روز پیش
بی سرو ته...افتضاح ...چرت و پرت به معنای واقعی...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
علی
۱۴ روز پیش
وااای توروخدا نرین این فیلمو..افتضاح، همه چی بد..چرا پول ساخت همچین فیلمی رو میدین اخه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ