ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم آسیایی های خرپول
۴.۷/۱۰
۱۳ رای
۷.۲/۱۰
۶ رای

آسیایی های خرپول | Crazy Rich Asians (2018)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
آسیایی‌های خرپول، داستان یک زن جوان آمریکایی آسیایی‌تبار را به تصویر می‌کشد که برای دیدار با خانواده دوست پسر خود سفر می‌کند و درمی‌یابد آنها از ثروتمندترین افراد در سنگاپور هستند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم آسیایی های خرپول

نقدهای کوتاه آسیایی های خرپول

جیمز براردینلی
«آسیایی های خرپول» فلسفه ی رسیدن به یک پایان خوش را از ابتدا به ذهن مخاطب القاء می کند. نباید انتظار داشته باشیم که یک حکایت جن و پری گونه ی مدرن و امروزی بتواند به آگاهی اجتماعی مخاطبان خود کمک کند اما چیزی که در این فیلم توی ذوق می زند ، آن مادی گرایی است که تمام فیلم را لکه دار کرده است. «آسیایی های خرپول» مانند سایر کمدی های رومانتیک ترجیح می دهد که سطحی و کم عمق باشد تا اینکه بخواهد بر روی قصه و شخصیت ها عمیق شود. اکثر کسانی که به تماشای این فیلم نشسته اند ، آدم هایی هستند که معمولا دنبال فرار از واقعیات و آرمانگرایی هستند.
ای او اسکات
هر داستان کمدی رمانتیکی وابسته به موانعی است که در سر راه زوج اصلی اثر برای رسیدن به خوشبختی قرار می‌گیرند. «آسیایی‌های خرپول» که فیلمی است برگرفته و تغییریافته از رمان «کوین وان» است، یک سری برخوردها – بین سنت و فردیت، بین خواسته‌ی قلبی و وظیفه‌ی خانوادگی، بین ثروت دیوانه‌کننده و پویایی محتاطانه – ایجاد می‌کند که بیشتر با خنده و شادی حل می‌شوند تا گریه و اشک. چند مورد کوچک سوگواری و یکی دو مورد ملودرام در اثر حضور دارند اما هیچ مسئله‌ای در حدی تهدید بزرگی محسوب نمی‌شود که شادی پایانی اثر را تهدید کند. بدون بی توجهی به هیچ‌گونه نوستالژی‌بازی، «آسیایی‌های خرپول» دنیایی را خلق می‌کند که توسط سلسله مراتب و نقش‌هایی که از قبل تجویز شده اند معنا پیدا می‌کنند، آن هم به‌گونه‌ای که فیلم‌ها و رمان‌های کلاسیک را دوباره به یاد می‌آورد.
تیم گریرسون
«آسیایی های خرپول» یک جشن پرشده از خنده، گریه، عشق و ثروتمندی است. اما متاسفانه کمی کلیشه نیز در آن وجود دارد. داستان فیلم از رمان پرفروش کوین کوان اقتباس شده که ظرافت های فرهنگی و تضاد طبقاتی در آن به وفور به چشم می خورد. داستان از آنجا شروع می شود که یک مرد جوان از خانواده ای بسیار ثروتمند در نیویورک با دختری آشنا می شود و عشقی میان آنها شکل می گیرد سپس آن پسر تصمیم می گیرد تا دوست دختر خود را به ملاقات خانواده اش ببرد ولی آن دختر مورد تایید خانواده ی سنگاپوری او قرار نمی گیرد. کارگردان «جان چو» یک سیندرلا در دوران مدرن امروز را خلق کرده و سعی کرده آنرا با مادی گرایی در دنیای امروز پیوند بزند.
ویدیوهای فیلم آسیایی های خرپول
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
«آسیایی های خرپول Crazy Rich Asians»
خبرهای مرتبط
برترین و محبوب ترین فیلم های ژانر کمدی 2018 کدام اند؟ معرفی کمدی هایی با چاشنی اکشن و جنایی تا عاشقانه و فانتزی.
برندگان جوایز منتخب منتقدان 2019 (Critics' Choice Movie Awards) اعلام شدند.
نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 هم اکنون اعلام شدند.
عکس‌های برد پیت، نیکول کیدمن و همسرش، هیو جکمن، آنا هتوی و ... در جوایز فیلم هالیوود 2018
نظرهای منتشرشده