پوستر فیلم نوید زن جوان
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۲۵
۸ رای
۱۰ / ۷.۷۵
۴ رای

نوید زن جوان | Promising Young Woman (2020)

کمدی - جنایی - درام

به فیلم رای بده:

کارگردان: امرالد فنل
نویسنده: امرالد فنل

خلاصه فیلم:

این فیلم داستان زن جوانیست که در گذشته شکست عمیقی خورده و دچار آسیب روانی شده است، اما اکنون به دنبال انتقام از افرادیست که مسیر زندگی‌اش را سد کردند.

عکس‌های فیلم نوید زن جوان

نقدهای کوتاه فیلم نوید زن جوان

ریچارد روپر
«نوید زن جوان» یک فیلم کمدی تاریک، انتقام جویانه، هوشمندانه، تحریک‌آمیز و سیاه و سفید با نقش‌آفرینی بسیار شگفت آور و قدرتمند و چندلایه‌ی عمیق «کری مولیگان» در نقش «کاساندرا» است. او که در تلاش است سوءاستفاده‌گران و متجاوزانی که تصور می‌کنند می‌توانند او را بدست بیاورند را به سزای اعمالشان برساند. قطعاً در عصر #MeToo باید این فیلم را به شکلی دیگر تفسیر کرد.
ریچارد لاسون
«نوید زن جوان» فیلمی انتقام‌جویانه در مورد زنی است که خود را به شخصیتی متفاوت از واقعیتش مبدل می‌کند‌، بدین معنی که «مولیگان» فرصت‌های زیادی برای جابجایی بین شخصیت‌های متفاوت پیدا می‌کند. به نظر می‌رسد «مولیگان» نقش‌آفرینی رضایت‌بخش و بسیار سرگرم‌کننده‌ای را ارائه می‌دهد. او همه چیز را تحت کنترل دارد و تغییرات لحن فیلم نیز توسط کاراکتر او مدیریت می‌شود.

نقدهای بلند فیلم نوید زن جوان

جیمز براردینلی

«نوید زن جوان» آغازی مسرت‌بخش و جسورانه برای «امرالد فنل» است که پیش‌تر او را برای ایفای نقش در سریال «تاج» می‌شناختیم. این فیلمی در ژانر کمدی با لحنی در ژانر هیجان‌انگیز است که از طبقه‌بندی‌ها سرپیچی می‌کند. رویکرد فیلم، پراکنده است و شاهد تغییر لحن‌ در طول آن هستیم که می‌تواند ناخوشایند باشد. کل فیلم ...

خبرهای مرتبط با فیلم نوید زن جوان

هشت فیلم کلاسیک مشابه بهترین فیلم های اسکار 2021

هشت فیلم سینمایی کلاسیک مشابه نامزدهای بخش بهترین فیلم‌ اسکار 2021/ از همشهری کین تا 12 مرد خشمگین

اسامی برندگان جوایز اسکار 2021

اسامی برندگان نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2021) اعلام شد./ جایزه بهترین فیلم اسکار به سرزمین خانه به دوش ها(Nomadland) رسید.

اتفاق های تاریخی و شگفت انگیر در نامزدهای اسکار 2021

جوایز اسکار 2021 (Oscar)، مراسمی که با نامزدهای متفاوت و تاریخ ساز خود پاندمی کرونا را شکست داد. اتفاق های تاریخی در نامزدهای اسکار امسال چه بود؟

اعلام اسامی نامزدهای جوایز اسکار 2021

نامزدهای نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2021) توسط پریانکا چوپرا و همسرش نیک جوناس معرفی شدند./ «منک» با 10 نامزدی، صدرنشین نامزدهای اسکار

اسامی کامل نامزدهای جوایز گلدن گلوب ۲۰۲۱

اسامی کامل نامزدهای هفتاد و هشتمین گلدن گلوب (Golden Globe ۲۰۲۱) اعلام شد./ فیلم سینمایی منک و سریال گامبی وزیر در صدر نامزدها

نظرهای منتشر شده فیلم نوید زن جوان

1 نظر

محمد محمدی
۲ ماه پیش
چه ساختار جالبی داشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ