پوستر فیلم حقه باز
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۰
۰ رای
۱۰ / ۲.۵
۲ رای

حقه باز | The Hustle (2019)

کمدی

به فیلم رای بده:

کارگردان: کریس ادیسون
تهیه کننده: ربل ویلسون

خلاصه فیلم:

2 زن سعی در انتقام گرفتن از مردهایی دارند که آنها را دست کم گرفته بودند.

عکس‌های فیلم حقه باز

نقدهای کوتاه فیلم حقه باز

درک اسمیت
موسیقی متن بی‌قرارکننده‌ی فیلم نیز جذابیت بی‌بدیلی به آن بخشیده اما دیری نمی‌پاید تا به این نکته پی ببریم که تمام این دودها و آینه‌ها مانند یک ماسک بر روی چهره‌ی این فیلم است که بازسازی یک اثر کمدی از «فرانک اوز» در سال 1988 بنام «اراذل گندیده ی کثیف» است. فیلم قربانی یک فیلمنامه‌ی ضعیف شده است. بازیگران اصلی فیلم به شکل تحسین برانگیزی سعی در فانتزی کردن فضای فیلم دارند اما درصد موفقیت آن‌ها در این زمینه بسیار کم است. آیا مسخره نیست که در فیلمی زن ‌محور، تنها شوخی‌‌های بامزه زمانی رخ می‌دهند که یک زن در حال نابود کردن یک زن دیگر است؟
میک لاسال
فیلم «حقه باز» به کارگردانی «کریس ادیسون» متعهد است همان خطرات و جذابیت ‌های داستانی را با حضور دو زن (با نقش آفرینی «اَن هتوی» و «ربل ویلسون») در نقش فریب‌ کاران به نمایش بگذارد، که از این قضیه که مردان نمی‌توانند یک زن را باهوش‌تر از خودشان تصور کنند، سوءاستفاده می‌کنند .اما کسانی که منتظر یک بازسازی زن‌محور خوب از آن داستان بودند، باید حداقل چند سال دیگر صبر کنند. تمام لحظات «حقه باز» تقریبا از روی «اراذل گندیده ی کثیف» کپی شده که در آن نقاط مهم داستانی خیلی ضعیف بازسازی شده‌اند، و تقریبا هیچ تفاوتی با بازسازی قبلی ندارند، مگر اینکه پیشرفت تکنولوژی یا تغییر جنسیت شخصیت‌ های اصلی باعث آن شده باشد. اگرچه داستان ۵۵ ساله‌ی فیلم همچنان قدرتمند و مستحکم است و بازیگران نقش اصلی فیلم هم کاملا توانمند هستند، اما مخاطبانی که به دنبال یک فیلم فانتزی انتقامی به شدت بامزه بودند پس از تماشای فیلم احساس می‌کنند سرشان کلاه رفته است.

نقدهای بلند فیلم حقه باز

درک اسمیت

تمام این دودها و آینه ها مانند یک ماسک بر روی چهره ی این فیلم است که بازسازی یک اثر کمدی از «فرانک اوز» در سال 1988 بنام «اراذل گندیده ی کثیف» است و تنها جنسیت کاراکترهای اصلی آن تغییر کرده اند. این فیلم قربانی یک فیلمنامه ی ضعیف شده که دست ستاره های فیلم یعنی «آن هتوی» و «ربل ویلسون» را خالی می گذارد ...

ویدیوهای فیلم حقه باز

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «حقه باز The Hustle»

نظرهای منتشر شده فیلم حقه باز

0 نظر