پوستر فیلم گارد ساحلی

فیلم‌ سینمایی |اکشن ، کمدی ، جنایی

گارد ساحلی

Baywatch

۷.۱ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۸۳۰ رای

منتقدان:

۳.۷

امتیاز دهید :

میچ بیوکانن همراه گروه خود در ساحل فلوریدا وظیفه نجات افراد در آب های خروشان دریا را دارند اما گروه، ایمن بودن ساحل را مهمترین وظیفه خود می داند.

کارگردان: ست گوردون

نویسنده: مارک سویفت

عکس‌های فیلم گارد ساحلی


پریانکا چوپرا در فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
دواین جانسون و زاک افران بازیگران فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
زاک افران در فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
دواین جانسون و زاک افران در فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
دواین جانسون و زاک افران در نمایی از فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
زاک افران در نمایی از فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
الکساندرا داداریو در نمایی از فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)
دواین جانسون در فیلم «گارد ساحلی»(Baywatch)

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم گارد ساحلی

اختصاصی سلام سینما-  دواین جانسون و زاک افران در اقتباسی از سریال تلویزیونی گارد ساحلی به ایفای نقش می پردازند.  انگارتمامی نمایش های تقریبا موفق تلویزیونی باید به فیلم سینمایی تبدیل شوند. این فیلم مثالی از همین تلاش های بیهوده است. اما شخصیت ها عقیده دارند که«این داستانی سرگرم کننده است که شباهتی به نمایش تلویزیونی اش ندارند». با اینحال، چنین سخنی نیز نمی تواند از بد بودن«گارد ساحلی»که تنها با هدف گیشه ساخته شده است، کم کند.  باتوجه ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم گارد ساحلی

استیو پرسال


آنچه که «گارد ساحلی» از آن سود برده، حضور «دواین جانسون» است که مانند یک آتش‌نشان، جسد بی‌جان این کمدی را به یک مکان امن رسانده است. «جانسون» کمدی را بدون زحمت و به راحتی یک اسلحه در دست می‌گیرد. اجرای او در برنامه «زنده شنبه‌شب» (SNL)، صداپیشگی در موآنا و بازی در «اطلاعات مرکزی» با «کوین هارت» گویای این استعداد است. «جانسون» در این فیلم نقش «میچ بوکانن»، گارد ساحلی «امرالد بی» را ایفا می‌کند. او یک مرد افسانه‌ای است و افراد بیشتری را از «ماریانو ریورا» نجات داده است. تصویر او با قلعه‌های شنی در هم آمیخته و دلفین‌ها در هنگام عملیات نجات او می‌رقصند.

پاتریک اسمیت


«گارد ساحلی» به عنوان یک برنامه تلویزیونی در دهه 90 به یک پدیده جهانی تبدیل شد؛ یک کلاسیک مبتذل، با دختران زیبای نیمه‌برهنه و داستان‌های سطحی. این برنامه بخاطر تصاویری که از بدن‌های زیبا به صورت اسلوموشن نشان می‌داد، خوراکِ نوجوانان فانتزی‌باز بود. به عنوان یک فیلم، تمام این عناصر گرد هم آمده و با استروئید و میهن‌پرستی ترکیب شده است. «گارد ساحلی» یک فیلم بزرگ، بی‌پروا و گزافه‌گو است.

نظرهای منتشر شده فیلم گارد ساحلی

۳ ماه پیش

۱۱ شهریور ۱۴۰۰

سلام اگر دوبله فارسی میکردین خیلی بهتر بود
۲
۰
پاسخ
گزارش تخلف

۲ سال پیش

۱۵ شهریور ۱۳۹۸

خیلی خیلی خوبه یعنی عالیه
۱
۰
پاسخ
گزارش تخلف