ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
دام کاب (لئوناردو دی‌کاپریو) یک دزد ماهر است که اسرار ارزشمند مورد نیاز سازمان‌های جاسوسی و شرکت‌های تجاری و چندملیتی را با استفاده از تکنولوژی خواب می رباید...

نظر منتقدین

راجر ایبرت
این فیلم در برابر لو رفتن داستانش (اسپویلر) ایمن است. اگر پایان داستان را بدانید، هیچ چیز از آن نمی فهمید مگر اینکه بدانید چگونه به آنجا رسیده است و اگر روند داستان را هم برایتان بگویند ، فقط برایتان سرگیجه به همراه خواهد داشت. این فیلم یک نمایش شعبده بازی نفس گیر است. این روزها به نظر می رسد که فیلمها اغلب از سطل زباله بیرون می آیند: دنباله سازیها، بازسازیها، اقتباسیها. «تلقین» کار دشواری را انجام داده است. کاملاً اصیل است و با این حال بر اساس اصول فیلم اکشن ساختار یافته و بیش از آنچه که باید ، واقعی و معنی دار ساخته شده است. کریستوفرنولان این بار هیچ چیزی را بازسازی نکرده است. بعد از همه اینها تعدادی از فیلمسازان تلاش خواهند کرد فیلمی مثل «تلقین» بسازند اما آنها موفق نخواهند بود زیرا که به نظر من وقتی نولان هزارتو را در «تلقین» به جا گذاشت، نقشه ی آن را دور انداخت.

خبرهای مرتبط

لئوناردو دی کاپریو بازیگر برنده اسکار است که برای بازی در فیلم جزیره شاتر از نظر روحی بسیار درگیر شده بود.
ده فیلم برتر خارجی قرن 21 به انتخاب کاربران سلام سینما معرفی شدند.
کریستوفر نولان را برای آثار اندیشمندانه و سیر داستانی غیرخطی می شناسیم.
کریستوفر نولان کارگردان نویسنده و تهیه کننده انگلیسی است که تاکنون 3 بار نامزد جایزه اسکار شده است و فیلم های وی از پنج شاخصه برخوردار اند.

نظرهای منتشرشده


راضیه جعفری
۹ ماه پیش
کریستوفر نولان عجب ذهنی داره، خیلی عااالی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi