پوستر فیلم دزد صادق

فیلم‌ سینمایی |اکشن ، جنایی ، درام

دزد صادق

Honest Thief

- /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۰ رای

منتقدان:

۴.۷

امتیاز دهید:

داستان سارقی حرفه‌ای را دنبال می‌کند که سعی دارد تمام پول‌هایی را که از بانک سرقت کرده‌است، برگرداند و زندگی سالمی را در پیش گیرد. اما زمانی که در دام دو مامور اف‌بی‌آی می‌افتد، درصدد پاک کردن نامش از لیست مجرمین بر می‌آید.

کارگردان: مارک ویلیامز

نویسنده: استیو آلریک

عکس‌های فیلم دزد صادق


لیام نیسون در فیلم «دزد صادق» (Honest Thief)
لیام نیسون در فیلم سینمایی «دزد صادق» (Honest Thief)
لیام نیسون در «دزد صادق» (Honest Thief)
آنتونی راموس در فیلم «دزد صادق» (Honest Thief)
کیت والش در فیلم «دزد صادق» (Honest Thief)
کیت والش در فیلم سینمایی «دزد صادق» (Honest Thief)
جفری داناوان در فیلم «دزد صادق» (Honest Thief)
لیام نیسون در نمایی از فیلم «دزد صادق» (Honest Thief)

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم دزد صادق

ترجمه اختصاصی سلام سینما آخرین فیلم «لیام نیسون» یعنی «دزد صادق» را شاید بتوان در ژانر هیجان‌انگیز(Thriller) طبقه‌بندی کرد اما المان‌های هیجان‌انگیز آن بسیار قابل پیش‌بینی است. حتی وقتی به گره‌ها و پیچ‌های داستان می‌رسیم، بیینده اصلا شگفت‌زده نمی‌شود گویی داستان درباره‌ی اتفاقات پیش رو به بینندگان هشدار داده است. این فیلم به هیچ عنوان گیرایی لازم را ندارد و چشم برنداشتن از آن کار سختی است.  «نیسون» در نقش «تام» یک دزد بانک ظاهر شده است که تمام کارهای بدش را بخاطر عشقش کنار می‌گذارد. او از روزی با «آنی»(کیت والش) آشنا می‌شود بطور کامل کارهای خلاف را ترک می‌کند. او به امید اینکه حکم سبکی از دادگاه بگیرد تا بتواند زودتر به عشقش برسد و با هم زندگی تازه‌ای بسازند، با پلیس فدرال تماس می‌گیرد و به سرقت 9 میلیون دلار از بانک‌های شهرهای کوچک اعتراف می‌کند. اما برنامه‌ی او بوسیله‌ی دو افسر به بن‌بست می‌خورد. برخلاف آثار اکشن یا جنایی قبلی «نیسون» که اتفاقاً از سطح سینمایی بالایی برخوردار نبوده‌اند، در «دزد صادق» هیچ‌گونه المانی که باعث هیجان و پویایی لذت‌بخشی وجود ندارد که باعث حرکت این فیلم شود یا روی بیننده تاثیری بگذارد؛ اگر شما فیلم «بدون توقف» را تماشا کرده باشید، متوجه می‌شوید «دزد صادق» می‌خواهد فیلمی در ژانر هیجان‌انگیز درباره نبرد بین یک دزد و ماموران فاسد فدرالی باشد اما فقط به درد افراد شب‌زنده‌دار می‌خورد. نویسنده و کارگردان این فیلم یعنی «مارک ویلیامز» به همان اندازه که قصد داشته رقابت را در فیلمش نمایش دهد، اصلاً برنامه‌ای برای ایجاد تعلیق و سورپرایز در فیلمش نداشته است. سکانس‌های اکشن بسیار خوب به هم چفت و بست شده است. جایگاه خلافکار صادق و پلیس‌های خلافکار به خوبی طراحی ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم دزد صادق

نویسنده

الن ای جونز

وقتی «لیام نیسون» 56 ساله بود، در فیلم «ربوده شده» محصول سال 2008 ایفای نقش کرد که کاراکتر او در آن فیلم تبدیل به یک نماد برای فیلم‌های ژانر اکشن و هیجان‌انگیز شد. این نماد می‌توانست همچنان موفق و ماندگار باشد اما به شرطی که «نیسون» تا 12 سال پس از «ربوده شده» سعی نمی‌کرد تا در فیلم دیگری شبیه به آن نقش‌آفرینی کند.

نویسنده

مایکل اوردونا

فیلم جدید «لیام نیسون» یعنی «دزد صادق» اتفاقاً چندان با مخاطب خود صادق نیست. «تام» یعنی «لیام نیسون» یک سارق بانک حرفه‌ای است که سالها پلیس فدرال در به دام انداختن او ناتوان بوده است. او با زن زیبایی به نام «آنی»(کیتی والش) آشنا می‌شود و ناگهان تصمیم می‌گیرد که باید بازنشسته شود. به ما گفته می‌شود که «آنی» یک زن باهوش است در صورتی که اصلا اینطور نیست.

خبرهای مرتبط با فیلم دزد صادق

نظرهای منتشر شده فیلم دزد صادق