پوستر فیلم دینامیت
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۱۴
۷۸ رای
۱۰ / ۲
۲ رای

دینامیت (1397)

کمدی

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

«دینامیت» روایتگر داستان دو طلبه جوان و هم‌درس به نام‌های هادی و محمد حسین است که در جست‌وجوی خانه‌ای برای سکونت در تهران هستند. آنها پس از مدتی موفق به اجاره آپارتمانی در شمال شهر می‌شوند؛ آپارتمانی که در آن همسایگانی ساکن‌اند که سبک زندگی و عقایدشان به‌کلی با این دو طلبه در تعارض است. همسایه ساکن در یکی از واحدها مرد لاقیدی به نام اکبر است که امورات زندگی‌اش از فروش مشروبات الکلی و مواد مخدر می‌گذرد. همسایگان ساکن در واحد دیگر نیز دو خواهر خوشگذران به نام‌های ساناز و زیبا هستند که هر هفته در واحد خود پارتی و دورهمی برگزار می‌کنند.

عکس‌های فیلم دینامیت

نقدهای بلند فیلم دینامیت

علی رفیعی وردنجانی

   دینامیت به کارگردانی مسعود اطیابی فیلمی به غایت خطرناک است که در راستای آثاری همچون «هزارپا» حرکت می کند . این فیلم که در ظاهر روایت کننده تناقض موجود در جامعه از دل یک آپارتمان در بالاشهر تهران است ، علاوه بر تمسخر باورها ، سلایق ، ایدئولوژی و تفکر در ارائه فرم سینمایی ناتوان بوده و عملکرد ضعیفی ...

افشین علیار

دینامیت متشکل از نقص‌هایی است که حضور بازیگرانش (نه بازی آنها) مخاطب را به سینما می‌کشاند و اینکه مخاطب با چه حسی از سالن سینما خارج می‌شود، قابل بررسی است.

خبرهای مرتبط با فیلم دینامیت

رونمایی از پوستر فیلم «دینامیت» در آستانه اکران

با مشخص شدن زمان اکران فیلم «دینامیت» به کارگردانی سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان در سینماهای سراسر کشور از پوستر فیلم رونمایی شد.

اکران «دینامیت» قطعی شد!

فیلم سینمایی «دینامیت» به کارگردانی مسعود اطیابی و تهیه‌کنندگی ابراهیم عامریان از پنجشنبه این هفته به نمایش درمی‌آید.

پیشنهاد تازه سازمان سینمایی و وضعیت اکران دینامیت و شیشلیک

پس از عدم موافقت پخش‌کنندگان و سازندگان فیلم‌های کمدی برای اکران، سازمان سینمایی با تغییر پیشنهادش در صدد جلب رضایت دو فیلم پرفروش برای اکران است.

تهیه کننده «تگزاس» با سه کمدی متقاضی اکران نوروز 98

تهیه کننده «تگزاس» با سه کمدی متقاضی اکران نوروز/ عامریان: چهار سال متقاضی اکران نوروزی هستم، اما هربار جواب نه شنیدم.

«دینامیت» فرم حضور در جشنواره فجر را پر کرد

فیلم سینمایی «دینامیت» ساخته سید مسعود اطیابی و تهیه کنندگی سید ابراهیم عامریان، فرم حضور در سی و هشتمین جشنواره ملی فیلم فجر را پر کرد.

نظرهای منتشر شده فیلم دینامیت

6 نظر

احسان اکبری
۲ ماه پیش
تو این دنیای بی فیلمی ، میشد تحملش کرد بستگی به خودتون داره که سوار موج فیلم بشین و لذت ببرین یا بخواین اد پا روشنفکریه سینمایی در بیارین و ازش حرص بخوریم خوب و قابل قبول بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
م ص
۳ ماه پیش
فیلمش پایان مشخصی نداره. ولی موقعیت‌های خنده‌دار خوبی داره و به خوبی هم از این موقعیت‌ها استفاده کرده.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
رضایی
۳ ماه پیش
دوستانی که موج منفی میدون و بدون منطق نظر میدن مطمعنا فیلم رو تماشا نکردن فیلم دینامیت به فیلم کمدی بسیار خوب که با کمدی ها هجو امیز و لودگی چند سال اخیر فرق داره و یک سر گردن از تمام فیلم های گیشه بالاتره الته به جز فیلم مجید مجیدی که قطعا بهترینه بهر در این شرایط سخت سینما ها و دوری خیلی از هواداران این حرفه این فیلم واقعا میتونه تکون خوبی بباشه و کسانی که به دنبال یک فیلم کمدی صرفا برای خنده و لذت بردن کنار خانواده هستن نمیتونه انتخاب بدی باشه و واقعا میخندونه سبکش تو مایه هایه گشت ارشاد هست ولی داستانش کاملا با اون فیلم متفاوته بهر حال توصیه میکنم حتما ببینید و از این دست فیلم حمایت کنید تا شاهد اکران فیلم های پر فروش مخاطب پسند بیشتری باشیم مثل درخت گردو و روز صفر که امکان اکرانشون هست اگه حمایت بشه
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سارا فرزانه
۳ ماه پیش
خوب نیست لطفا اکران نکنید بازیگر هایش خوب نیست مخصوصا نازنین بیاتی لطفا فیلم سینمایی دینامیت را در سینما پخش نکنید
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۳ سال پیش
بازیگران خوبی داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۳ سال پیش
بازیگران خوبی داره
خطر لو رفتن داستان
پاسخ