پوستر فیلم انولا هولمز
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷
۲ رای
۱۰ / ۷
۳ رای

انولا هولمز | Enola Holmes (2020)

جنایی - درام - اسرار آمیز

به فیلم رای بده:

کارگردان: هری بردبیر
نویسنده: جک تورن

خلاصه فیلم:

انولا صبح روز تولد 16 سالگی‌اش متوجه می‌شود مادرش بدون هیچ سرنخی ناپدید شده‌است. پس از آن خود را تحت حمایت برادرانش می‌بیند که بر خلاف میل انولا، اصرار دارند مدرسه‌اش را به اتمام برساند و به بانویی شایسته تبدیل شود. بنابراین برای پیدا کردن مادرش و تبدیل شدن به کارآگاهی ماهرتر از برادرش، شرلوک، راهی سفر می‌شود.

عکس‌های فیلم انولا هولمز

نقدهای کوتاه فیلم انولا هولمز

کوین کراست
وقتی به «ایمی مارچ»، «اسکات فینچ» و «لیزا سیمپسون» نگاه می‌کنید متوجه می‌شوید که خواهران کوچک را نمی‌توان دست کم گرفت و «انولا هولمز» به اندازه‌ی همه‌ی آنها شگفت‌انگیز است. داستان این فیلم برداشتی از سری رمان‌های «معماهای انولا هولمز» اثر «نانسی اسپرینگر» است که تمرکز آن بر روی خواهر کوچکتر «شرلوک هولمز» و «مایکرافت هولمز» است. «انولا هولمز» فیلمی در خور نام خانوادگی «هولمز» است.
پیتر بردشاو
باورنکردنی است که همچنان اسپین‌آف دیگری درباره‌ی «شرلوک هولمز» ساخته می‌شود. منتقد فقید سینما «گیلبرت آدیر» اسم این ژانر را «اشلاک هولمز» گذاشته بود. حالا نوبت خواهر کوچک «شرلوک هولمز» یعنی «انولا هولمز» است که در سال 2006 توسط نویسنده‌ی معروف «نانسی اسپرینگر» به وجود آمده است. «میلی بابی براون» در نقش «انولا» و «هلن بونهام کارتر» در نقش «ادوریا» مادر او ایفای نقش جذابی دارند.

نقدهای بلند فیلم انولا هولمز

علی رفیعی وردنجانی

   انولا هولمز به کارگردانی هری بردبیر نه یک اثر فمینیستی است و نه موضعی در برابر این گرایش گرفته است . این مسئله ای بسیار مهم است که تبدیل به ابزاری برای پراکنده کردن مخاطب شده . آنان که فیلم را فیمینیستی می بینند یا با مفهوم این واژه آشنایی کامل ندارند یا اساسا با قهرمانی زنان مسئله دارند . فیلم بسیار ...

خبرهای مرتبط با فیلم انولا هولمز

بهترین فیلم های جنایی سال 2020 کدامند؟

معرفی برترین فیلم های سینمایی در ژانر جنایی با درون مایه پلیسی، اکشن و معمایی که در سال 2020 اکران شدند و امتیاز بالایی از مردم در سایت IMDb کسب کردند.

نظرهای منتشر شده فیلم انولا هولمز

0 نظر