ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم اما.
۰/۱۰
۰ رای
۷/۱۰
۲ رای

اما. | .Emma (2020)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«اما» دختری جذاب، باهوش و ثروتمند، مانند ملکه زنبورها، در شهر کوچکش بی رقیب و بی همتا اما خودخواه است. حال او باید در میان طبقات اجتماعی و اتفاقات میان آن‌ها، با ماجراجویی و حتی انتخاب‌های غلط، عشق را پیدا کند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

نقدهای کوتاه اما.

استفانی زاکارک
«نایتلی» و «اما» موجودات جامعه‌ی خودشان هستند که در میان مرزهای آن گرفتارند. اما «د وایلد» به وضوح نشان می‌دهد که آنها به این راحتی سر به راه نمی‌شوند. تماشای بزرگ شدن آنها یکی از بزرگترین لذت‌های فیلم است. «آستن» که همواره مورد احترام اهالی ادبیات بوده است، اکنون یک ستاره راک است. کتاب‌های او، آثاری با استخوان‌بندی مناسب و روح ادبی است و مانند آهنگ‌هایی است که مردم کپی‌برداری از آن را تاب نمی‌آورند.
پیتر بردشاو
«اما.» بدک نیست. رمان نویس مشهور «النور کاتن» فیلمنامه‌ی این اثر صمیمی، بدیع و غیرقابل پیش‌بینی را براساس رمان کلاسیک «نائب‌السلطنه» اثر «جین آستن» نوشته است. بهتر است «اما.» را یک کمدی ازدواج بنامیم. «اما.» اولین تجربه‌ی کارگردانی فیلم بلند «اوتوم د وایلد» متخصص ساخت موزیک ویدیو است. «د وایلد» و «کاتن» همه چیز را رها کرده‌اند تا مسیر درست را طی کند و «آنا تیلور جوی» را برای کامل کردن کارشان در نقش اصلی به کار گرفته‌اند.
خبرهای مرتبط
معرفی برترین فیلم های طنز و کمدی خارجی جدید که سال ۲۰۲۰ در سینماهای دنیا به نمایش درآمدند و امتیاز خوبی کسب کردند: از فیلم های کمدی عاشقانه تا اکشن کمدی

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده