پوستر فیلم میناری
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۳۳
۳ رای
۱۰ / ۸.۳۳
۶ رای

میناری | Minari (2020)

درام

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

یک خانواده‌ی کره‌ای-آمریکایی در سال 1980 تصمیم می‌گیرند که برای پرورش مرغ و آغاز تجارت جدید پدر خانواده از شهر کالیفرنیا به روستای آرکِنسو نقل مکان کنند. پدر خانواده به دنبال کسب رویای آمریکایی خود است؛ اما همه چیز با ورود مادربزرگ بددهن اما دوست‌داشتنی تغییر می‌کند.

عکس‌های فیلم میناری

نقدهای کوتاه فیلم میناری

پیتر دبروژ
«لی آیزاک چانگ» بعد از چهار فیلم حالا دست به ساختن فیلمی زده است که معمولاً فیلمسازان جوان در اولین فیلمشان به سراغ آن می‌روند. «چانگ» داستانی عمیقاً شخصی را با پرداختی رنگارنگ و شاعرانه درباره‌ی دوران کودکی کره‌ای-آمریکایی خود روایت می‌کند. بارزترین نقطه‌ی قوت «میناری» پختگی و بینش «چانگ» درباره‌ی زندگی در یک خانواده‌ی مهاجر است.
بنجامین لی
«میناری» پنجمین فیلم «لی آیزاک چانگ» است که داستان آن با جزئیاتی دقیق و زبانی جهانی روایت می‌شود. او از کودکی خودش الهام گرفته است و نتیجه‌ی کار او، حکایتی ظریف و دوست‌داشتنی است که مخاطب را با زندگی روز به روز یک خانواده بدون قرار دادن آن خانواده در یک ساختار دراماتیک سنتی، آشنا و همراه می‌کند. «میناری» تصویری درگیرکننده و دلگرم‌کننده از مهاجرت را در کنار دشواری‌های آن به تصویر می‌کشد.

نقدهای بلند فیلم میناری

علی رفیعی وردنجانی

   میناری فیلمی نجیب و شرافتمندانه است که از دل یک فرهنگ شرقی بیرون آمده . لی ایزاک چانگ در جایگاه کارگردان به خوبی نقش کلیدی یک خانم در خانواده را به نمایش می گذارد . فیلم برای ادامه گرایش فرهنگی و حفظ خانواده اثری به نام «داستان توکیو» شاهکاری از اوزو برخاسته است . با این تفاوت که زمان و مکان مولف ...

خبرهای مرتبط با فیلم میناری

هشت فیلم کلاسیک مشابه بهترین فیلم های اسکار 2021

هشت فیلم سینمایی کلاسیک مشابه نامزدهای بخش بهترین فیلم‌ اسکار 2021/ از همشهری کین تا 12 مرد خشمگین

شگفتی ‌ها و بی توجهی ها در مراسم اسکار 2021

بعد از تمام گمانه ‌زنی‌ها درباره‌ی نود و سومین مراسم اسکار، اسامی برند‌گان در بخش بهترین بازیگری همه را غافلگیر کرد.

تاریخ‌ سازی ستاره کره‌ ای فیلم میناری، یون یو جونگ در اسکار

ستاره‌ی فیلم میناری(Minari) یون یو جونگ اولین بازیگر کره‌ای در تاریخ اسکار شد که این جایزه‌ را با خود به خانه می‌برد.

اسامی برندگان جوایز اسکار 2021

اسامی برندگان نود و سومین دوره جوایز سینمایی اسکار(oscar 2021) اعلام شد./ جایزه بهترین فیلم اسکار به سرزمین خانه به دوش ها(Nomadland) رسید.

اتفاق های تاریخی و شگفت انگیر در نامزدهای اسکار 2021

جوایز اسکار 2021 (Oscar)، مراسمی که با نامزدهای متفاوت و تاریخ ساز خود پاندمی کرونا را شکست داد. اتفاق های تاریخی در نامزدهای اسکار امسال چه بود؟

نظرهای منتشر شده فیلم میناری

0 نظر