پوستر فیلم مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۸.۵
۲ رای
۱۰ / ۵
۳ رای

مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش | Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga (2020)

کمدی - موزیکال

به فیلم رای بده:

کارگردان: دیوید دابکین

خلاصه فیلم:

داستان دو خواننده‌ی مشتاق و علاقمند به موسیقی را به تصویر می‌کشدکه رویای دیرینه‌شان به حقیقت می‌پیوندد و شانس حضور در یکی از بزرگترین مسابقات آواز دنیا را بدست می‌آورند. در نهایت آن‌ها این فرصت را می‌یابند که به همه ثابت کنند ارزش یک رویا، به جنگیدن برای رسیدن به آن است.

عکس‌های فیلم مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش

نقدهای کوتاه فیلم مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش

پیتر بردشاو
نمی‌توان این فیلم را یک کمدی نامید، بلکه من آن را یک سوژه‌ی کش‌داده شده‌ی تبدیل شده به یک فیلم بلند می‌نامم که سوء استفاده‌ای از برند یوروویژن است که به فیلمنامه‌ای نیم‌بند از تهیه‌کننده‌اش آویزان است و یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن آن نیز لغو مسابقات یوروویژن 2020 به دلیل پاندمی کروناست. «ویل فرل» به عنوان بازیگر و نویسنده در مقابل «ریچل مک آدامز» بازیگری که اصالتا بازیگر کمدی نیست، ایفای نقش کرده است.
تارا بریدی
شاید اسم «گراهام نورتون» دلیل جذابیت این فیلم برای تماشاگران باشد اما آنها اسمی بسیار جذاب‌تر در تیتراژ این فیلم می‌بینند و آن نیز «ویل فرل» است. البته از عنوان محبوب‌ترین مسابقه‌ی موسیقی اروپا نیز نمی‌توان به آسانی گذشت. این فیلم برای نتفلیکس و مخاطب آمریکایی ساخته شده است بنابراین هر تصویری احمقانه از اروپایی‌ها را می‌تواند به آسانی به تصویر بکشد و از خندیدن مخاطب آمریکایی نیز مطمئن باشد.

نقدهای بلند فیلم مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش

بری هرتز

تنها نقطه قوت فیلم این است که تو و کارگردان فیلم «دیوید دابکین» تصمیم گرفته‌اید که کمدی را به خدمت بگیرید و در این کار به اندازه‌ی کافی موفق بوده‌اید.این فرصت را غنیمت می‌شمارم و باری دیگر ، توانایی‌ها و جذابیت‌های ری\ل مک آدامز را می‌ستایم. او اسلحه‌ی مخفی کمدی هالیوود است. من به عنوان یکی از دنبال‌کننده‌های ...

نظرهای منتشر شده فیلم مسابقه آواز یوروویژن: داستان حماسه آتش

1 نظر

reza zafari
۴ ماه پیش
چیزی که در طی این سال ها میتوان درباره نتفلیکس فهمید این است که انتخاب هایش کوچکترین نقصی برای مخاطب خود ندارند.این فیلم نیز قابل تحسین بود البته در ساختار و نوع خودش.این شبکه جهانی معمولا سراغ فیلم های کمدی..موزیکال نمیرود اما وقتی میرود باید ایمان داشته باشیم که انتخابش محور هیجانی منسجمی دارد و کاری میکند که از ابتدا تا انتها اثر را تماشا کنیم...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ