پوستر فیلم مولان
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴.۵
۴ رای
۱۰ / ۶.۴
۵ رای

مولان | Mulan (2020)

اکشن - ماجراجویی - درام

به فیلم رای بده:

کارگردان: نیکی کارو
تهیه کننده: تندو نگندا

خلاصه فیلم:

«مولان» داستان دختر جوان چینی را روایت می‌کند که برای نجات پدرش، خود را در میدان نبرد به عنوان یک جنگ‌جوی مرد معرفی می‌کند.

عکس‌های فیلم مولان

نقدهای کوتاه فیلم مولان

تیم گریرسون
انیمیشن «مولان» موفق نشده بود تا در گیشه عملکرد قابل توجهی داشته باشد اما حالا بازسازی لایواکشن آن روی سرویس دیزنی پلاس آن هم در دورة پاندمی کرونا که همگان نیاز به تماشای فیلم و سریال از درون منازلشان دارند، می‌تواند فروش خوبی را برای آن رقم بزند. «مولان» بیشتر فیلمی در ژانر اکشن-درام است تا موزیکال–کمدی و همین باعث می‌شود تا مخاطب جوان به اندازة لایواکشن «شیرشاه» و «علاءالدین» جذب آن نشود.
پیتر بردشاو
بالأخره توانمندترین قهرمان دیزنی در تمام دوران‌ها به سینماها بازگشت. اینجا با بازسازی لایواکشن هیجان‌انگیز انیمیشن «مولان» یکی از موفق‌ترین آثار دیزنی در دوران طلایی خود، به همراه یک گروه بازیگری ناب روبرو هستیم. سکانس‌های نبرد به خوبی مدیریت شده‌اند و تماشایی‌تر و جذاب‌تر از هرچیز دیگری در این فیلم هستند. استفاده از تکنولوژی CGI و زرق و برق آن، کمی از جذابیت فیلم کاسته است.

نقدهای بلند فیلم مولان

علی رفیعی وردنجانی

   مولان فیلمی با انگاره های آنارشیستی از سوی زنان است که به طور هوشمندانه این رویکرد را در موازات حفظ خانواده نمایش می دهد . همه داستان ها قائم به ذات پیرنگ به نوعی در ستایش زنان نوشته می شوند . و عملا داستانی که شامه مخاطب را به بوی زنانگی معطر نکند عاری از احساسات و تجربه است . مسئله بزرگی که با داستان ...

خبرهای مرتبط با فیلم مولان

بهترین فیلم های اکشن سال 2020 کدامند؟

معرفی برترین فیلم های سینمایی جدید ژانر اکشن که سال 2020 در آمریکا اکران شدند و امتیاز بالایی کسب کردند. از جهش یافته های جدید و بیوه سیاه تا تنت .

نظرهای منتشر شده فیلم مولان

1 نظر

الی نصیری
۲ ماه پیش
مولان، انیمیشن مورد علاقه بچگی‌هام بود و بارها دیده بودمش. اما راستش با دیدن فیلمش، لذت نبردم و انگار فیلم رو شعاری کرده بود و جذاب نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ