ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم مولان
۰/۱۰
۰ رای
۶.۴/۱۰
۵ رای

مولان | Mulan (2020)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«مولان» داستان دختر جوان چینی را روایت می‌کند که برای نجات پدرش، خود را در میدان نبرد به عنوان یک جنگ‌جوی مرد معرفی می‌کند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم مولان

نقدهای کوتاه مولان

جیمز براردینلی
اگر بازسازی‌های لایواکشن اخیر از انیمیشن‌های کلاسیک را با یکدیگر مورد مقایسه قرار دهیم، «مولان» یک مورد منحصر به فرد به شمار می‌رود. مولان بار سبک‌تری نسبت به «دیو و دلبر» و «شیرشاه» برای بازسازی لایواکشن دارد. زیرا هردوی آنها بالای 200 میلیون دلار فروش کرده بودند، «دیو و دلبر» نامزد اسکار بهترین فیلم بود و «شیرشاه» تا سالیان سال پرفروش‌ترین انیمیشن تاریخ سینما به شمار می‌رفت. «مولان» جزو آخرین آثار دوران طلایی دیزنی است و 100 میلیون دلار فروش داشت.
تیم گریرسون
انیمیشن «مولان» موفق نشده بود تا در گیشه عملکرد قابل توجهی داشته باشد اما حالا بازسازی لایواکشن آن روی سرویس دیزنی پلاس آن هم در دورة پاندمی کرونا که همگان نیاز به تماشای فیلم و سریال از درون منازلشان دارند، می‌تواند فروش خوبی را برای آن رقم بزند. «مولان» بیشتر فیلمی در ژانر اکشن-درام است تا موزیکال–کمدی و همین باعث می‌شود تا مخاطب جوان به اندازة لایواکشن «شیرشاه» و «علاءالدین» جذب آن نشود.
پیتر بردشاو
بالأخره توانمندترین قهرمان دیزنی در تمام دوران‌ها به سینماها بازگشت. اینجا با بازسازی لایواکشن هیجان‌انگیز انیمیشن «مولان» یکی از موفق‌ترین آثار دیزنی در دوران طلایی خود، به همراه یک گروه بازیگری ناب روبرو هستیم. سکانس‌های نبرد به خوبی مدیریت شده‌اند و تماشایی‌تر و جذاب‌تر از هرچیز دیگری در این فیلم هستند. استفاده از تکنولوژی CGI و زرق و برق آن، کمی از جذابیت فیلم کاسته است.
خبرهای مرتبط
معرفی برترین فیلم های سینمایی جدید ژانر اکشن که سال 2020 در آمریکا اکران شدند و امتیاز بالایی کسب کردند. از جهش یافته های جدید و بیوه سیاه تا تنت .

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده