پوستر فیلم بیوه ها

فیلم‌ سینمایی |جنایی ، درام ، هیجانی

بیوه ها

Widows

۶.۳ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۳۹ رای

منتقدان:

۸.۴

امتیاز دهید:

در زمان آشفتی های شیکاگو، 4 زن که تنها نقطه اشتراک آنها شوهرهای از دنیا رفته آنها است؛ سرنوشت خود را در دست می گیرند.

ویدیوهای فیلم بیوه ها

«بیوه ها Widows»

عکس‌های فیلم بیوه ها


وایولا دیویس در نمایی از فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
الیزابت دبیکی، سینتیا اریوو و وایولا دیویس در نمایی از فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
برایان تایری هنری و دنیل کالویا در نمایی از فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
کالین فارل در نمایی از فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
رابرت دووال در نمایی از فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
کالین فارل در فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
وایولا دیویس و کالین فارل در فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018
لیام نیسون و وایولا دیویس در نمایی از فیلم سینمایی «بیوه ها» (Widows (2018

دیالوگ های به یاد ماندنی

نقدهای بلند فیلم بیوه ها

ترجمه اختصاصی سلام سینما اخبار اخیر سینمای جهان خبر از اثری جدید به کارگردانی «استیو مک کوئین» ، که «12 سال بردگی» او برنده ی جایزه اسکار شد ، می دهند. اثر جدید او یک بازسازی از یک مینی سریال تلویزیونی بنام «بیوه ها» اثر «لیندا لاپلانته» است. دیگر کارهای مک کوئین تا به امروز «گرسنگی» اثر اول خیره کننده او که داستان یک اعتصاب غذایی در ایرلند سال 1981 ، و «شرم» محصول سال 2011 که یک درام ویران کننده و جدی درباره ی اعتیاد جنسی است ، را شامل می شود. رمان ها و سریال های جنایی رک و سرراست لاپلانته همیشه مخاطبان را با فیلمنامه های داغ ، گره های داستانی جسورانه و کاراکتر های زن چابک و همه فن حریف روبرو کرده است. طبق گزارش ها مک کوئین از سنین جوانی از طرفداران لاپلانته بوده است و تحت تاثیر سیر کاراکترها در سریال «شش بخشی» او محصول سال 1983 قرار گرفته است. حالا بعد از 35 سال که فیلمی کاملا زنانه مثل 8 یار اوشن را دیده ایم ، هنوز هم حس می شود که داستانی درباره بیوه ها می تواند کاملا جذاب و نو باشد. در آخرین اثر سرگیجه آور مک کوئین ، او تمام وقایع را از لندن به شیکاگو منتقل کرده و درآنجا دنیایی ساخته که شاید از اوایل دهه 80 پیشرو تر باشد اما هنوز هم در آن زن ها دست کم گرفته می شوند. پس از یک سرقت مسلحانه ی ناموفق که در آن تمامی مردانی که در صحنه بودند کشته می شوند ، همسران آنها مجبور می شوند تا ماموریت آنها را کامل کنند. «ورونیکا»(وایولا دیویس) که در حال سوگواری برای همسر خود «هنری»(لیام نیسون) رئیس آن دار و دسته است که این سوگواری پس از تهدید های پیاپی سیاستمدار جنایتکاری بنام «جمال»(برایان تایری هنری) که پول هایش تبدیل به خاکستر شده ، تبدیل به ترس می شود. جمال یک ماه به او فرصت می دهد تا ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم بیوه ها

نویسنده

بنجامین لی

در این دو ساعت و خورده ای که فیلم به درازا می کشد ، جوری زمان برای مخاطب می گذرد که احساس می کنید زمان پرواز کرده است. در واقع دلایل زیادی برای لذت بردن از فیلم وجود دارد اما گاهی احساس می شود که داستان فیلم «بیوه ها» نسبت به سریال تلویزیونی کوتاه آن در سکانس های پایانی کمی عجول تر عمل کرده است. برخی از سکانس های پایانی نیازمند عمق بیشتر و برخی از کاراکتر ها نیازمند پایان بندی بهتری هستند. اما اینکه بخواهیم این ایرادات را بیهوده بزرگ کنیم ، نمی توانیم محصول نهایی فیلم که یکی از سرگرم کننده ترین تریلر های استودیویی چند سال اخیر را ببینیم و از آن لذت واقعی را ببریم.

نویسنده

کریستوفر شوبرت

با اینکه بیوه ها به عنوان یک فیلم هیجانی سرراست عالی عمل می کند، از نظر موضوعی هم چیزی کم ندارد. این فیلم درباره مردانی است که اشتباهاتی کرده اند و زنانی که مجبورند اشتباهات آن ها را جبران کنند. دلیلی برای این وجود دارد که این فیلم پر از بازیگران زن فوق العاده است، و دلیلی برای این وجود دارد که این فیلم داستانی درباره زنانی است که یک سرقت را ترتیب می دهند، نه مردانی که این کار را می کنند. آن ها نه تنها با مشکلات بزرگی روبرو می شوند، بلکه خودشان هم امید ندارند که بتوانند از پس چنین کاری برآیند. آن ها همسران دزدها هستند. آن ها همیشه پس از اینکه همسرانشان یک سرقت انجام می دادند پول را گرفته و خرج می کردند اما حالا خودشان باید این راه را بروند.

خبرهای مرتبط با فیلم بیوه ها

نظرهای منتشر شده فیلم بیوه ها