۱۰ / ۷.۴۲
۳۱ رای
۱۰ / ۸
۲ رای

مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

انیمیشن - اکشن - ماجراجویی

به فیلم رای بده:

تهیه کننده: کریستوفر میلر

خلاصه فیلم:

«مایلز مورالس» مرد عنکبوتی دنیای واقعی است و با همتاهایش از ابعداد دیگر دنیا یک تیم تشکیل می دهد.

نقدهای کوتاه فیلم مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

دیوید ارلیک
برای هرکسی که از فیلم های ابرقهرمانی خسته شده است این یک خبر تژادیک است: "مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی" چنین ژانری را تقویت می کند و نشان می دهد که چرا چنین ژانری با مخاطب مدرنی که از جنگ با قدرت ناامید شده است ارتباط برقرار می کند، و تاکید می کند که چگونه چنین افسانه های پرطرفداری قادر هستند تا در زمانی که همه چیز بی اعتبار شده است مجددا خود را ابداع کنند. درست لحظه ای که به نظر می رسد" جنگ ابدیت" تمام محبوبیت را از آن خود کرده است، بخصوص با مرگ استن لی که می تواند نوعی پایان این دوره تلقی شود، و مجموعه Turn Off the Dark که از احمقانه ترین جایگزین های مرد عنکبوتی بود، یکی از هیجانی ترین مجموعه ها تولید می شود تا به ما یادآوری کند که چنین فیلم هایی وجود دارند تا افراد بتوانند در قالب آنها ظهور کنند.
دیوید گریفین
هسته اصلی «مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی» مسئولیت پذیری نیست بلکه انتظارات است. مایلز نوجوان نمی داند از او چه انتظاری می رود و اینکه باید به چه آدمی تبدیل شود. قبل از اینکه او توسط عنکبوت گزیده شود، فقط می خواهد کالج را ترک کرده تا به مدرسه قدیمی خودش در بروکلین برگردد، اما وقتی او لباس مرد عنکبوتی به تن می کند انتظارات از او خیلی بیشتر می شود. پیتر پارکر به نوعی استاد اوست، اما هردوی آن ها در حال جدال با مشکلاتشان هستند، به طوری که پیتر هم نمی داند آیا می تواند از پس بچه دار شدن و پدر بودن بربیاید یا خیر. در فیلمی که این همه انسان عنکبوتی را دور هم جمع کرده، خیلی جالب است که هسته اصلی داستان این است که جایگاه ما در دنیا چیست. مایلز و پیتر به جای اینکه به دلیل وجود دیگر افراد عنکبوتی احساس خوبی نداشته باشند، به این نکته توجه دارند که حالا تنها نیستند و می توانند با چالش های بزرگتری روبرو شوند.

نقدهای بلند فیلم مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

آرش پارساپور

  اسپایدرمن یا همان مرد عنکبوتی خودمان بیش از ۵۵ سال سن دارد و تاکنون به هیبت‌های مختلفی و در مدیای گوناگونی به تصویر کشیده شده است. از لایو اکشن عجیب و غریب ژاپنی‌اش بگیر تا به شکل لگویی در کنار دیگر قهرمانان مارول. تاکنون اما اسپایدرمن را در قالب یک انیمیشن سه بعدی سینمایی ندیده بودیم و سونی تصمیم ...

دیوید ارلیک

ژانر ابرقهرمانی دارد و با بقیه فیلم های این ژانر متفاوت است. تمامی فریم های آن سرشار از هیجان است و به نظر می رسد که چنین انیمیشنی برای طرفداران تانوس و انتقام جویان ساخته شده است. این داستان برای افرادی است که فکر می کردند نمی توانند فیلم ابرقهرمانی دیگری را تحمل کنند. این فیلمی است که نشان می دهد چطور ...

خبرهای مرتبط با فیلم مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

اسامی برندگان جوایز اسکار 2019

اسامی برندگان نود و یکمین دوره جوایز اسکار اعلام شدند.

برندگان جوایز بفتا 2019 اعلام شدند/سوگلی همچنان در صدر

برندگان جوایز بفتا (آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا) 2019 اعلام شدند و فیلم «سوگلی» با 7 جایزه پیشتاز این دوره است.

شگفتی های نامزدهای جوایز اسکار 2019

غایبان نامزدهای اسکار 2019 چه کسانی هستند؟ کدام فیلم ها از قلم افتادند؟ چه کسانی جز شگفتی اسکار امسال اند؟

اعلام نامزدهای جوایز اسکار 2019

نامزدهای نود و یکمین دوره جوایز اسکار (Oscars 2019) هم اکنون اعلام شدند.

برندگان جوایز انتخاب منتقدان 2019

برندگان جوایز منتخب منتقدان 2019 (Critics' Choice Movie Awards) اعلام شدند.

نظرهای منتشر شده فیلم مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

0 نظر