پوستر فیلم جادوگران
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۴
۱ رای
۱۰ / ۵.۱۷
۶ رای

جادوگران | The Witches (2020)

ماجراجویی - کمدی - خانوادگی

به فیلم رای بده:

کارگردان: رابرت زمکیس

خلاصه فیلم:

این فیلم بر اساس رمان کلاسیک رولد دال به همین نام ساخته‌شده است و داستانی ترسناک خنده‌دار و خیالی از پسربچه‌ای یتیم را دنبال می‌کند که در سال 1967 به خانه مادربزرگ دوست‌داشتنی می‌رود تا با او زندگی کند و در این میان با جادوگرانی فریبنده آشنا می‌شود.

عکس‌های فیلم جادوگران

نقدهای کوتاه فیلم جادوگران

تای بر
«زمکیس» فیلمسازی بسیار بااستعداد است و این ویژگی او را می‌توان از آثاری همچون «بازگشت به آینده» و «فارست گامپ» فهمید. اما استعداد او تحت تأثیر مجذوب شدنش به تکنولوژي در اوایل قرن 21ام قرار گرفته است و این مسئله نیز در آثاری مانند «سرود کریسمس» و «قطار سریع‌السیر قطب» مشخص است. در «جادوگران» تا قبل از اینکه کار به موش و موش‌بازی برسد شاهد «زمکیس» بااستعداد بودیم اما در ادامه باز هم او تحت تأثیر تکنولوژي قرار می‌گیرد.
تیم گریرسون
«جادوگران» فیلمی تماشایی اما فاقد جادو است. داستان «روآلد دال» به دست «زمکیس» افتاده است اما «زمکیس» با تکیه‌ی بیش از اندازه بر CGI، فرصت‌سوزی بزرگی کرده است. او مخاطب را با یک روایت شلوغ و احساسی از داستان اصلی که کوچکترین اثری از زیبایی و جذابیت اقتباس «نیکولاس روئگ» از داستان «دال» در سال 1990 را ندارد، به حال خود رها می‌کند.

نقدهای بلند فیلم جادوگران

جیمز براردینلی

مانند بسیاری از بازسازی‌های غیرضروری دیگر، «جادوگران» آنقدر خوب عمل نمی‌کند که بتواند موجودیتش را توجیه کند. این فیلم تنها یک بازطراحی جدید برای افرادی است که تنها علاقه‌مند به تماشای یک چیز جدید هستند. البته باید گفت این فیلم در تأثیرگذاری بر مخاطبان جوان عملکرد خوبی دارد. ولی باعث ناامیدی است که بازسازی ...

علی رفیعی وردنجانی

   جادوگرها فیلم رابرت زمکیس خالق آثاری چون : «متفقین» ، «دور افتاده» ، «فارست گامپ» و ... است ، فیلم سازی که در خلق امید تبهر خاصی دارد . در تازه ترین ساخته او امید تبدیل به مفهومی نوستالژیک شده است که در دستان یک کودک سیاه پوست قرار دارد و در ادامه سیاست گذاری های هالیوود برای خلق یک پرولتاریای جدید ...

نظرهای منتشر شده فیلم جادوگران

0 نظر