پوستر فیلم پالم اسپرینگز
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷
۷ رای
۱۰ / ۷.۸۳
۶ رای

پالم اسپرینگز | Palm Springs (2020)

کمدی - عاشقانه

به فیلم رای بده:

کارگردان: مکس باربکو
نویسنده: اندی سیارا

خلاصه فیلم:

«پالم اسپرینگز» داستان سارا و نایلز را دنبال می‌کند که در یک عروسی با یکدیگر ملاقات می‌کنند. اما اوضاع بسیار پیچیده می‌شود و در زمان گیر می‌افتند. آن‌ها نمی‌توانند از آن مراسم، از یکدیگر و از آن زمان رهایی یابند.

عکس‌های فیلم پالم اسپرینگز

نقدهای کوتاه فیلم پالم اسپرینگز

مالی فریمن
آنچه باعث مي‌شود «پالم اسپرينگز» به درستی کارکند، ترکيبي آشنا است. ژانر کمدي-رمانتيک، يکي از ژانرها و رویکردهای قديمي و مرسوم است. اين انتظار وجود دارد که تماشاگران به کمدي‌هاي رمانتيک روي بياورند و موفقيت هر فيلم به اين بستگي دارد که چقدر مي‌تواند اين انتظارات را برآورده کند. شاید تا به حال چنین روایت غیرخطی جذابی را در قالب یک کمدی-رمانتیک تجربه نکرده باشیم.
بنجامین لی
به طور متناقضي ، اين کمدی-رمانتیک باعث شده است که لذت‌هاي ساده و ابتدای اغلب عاشقانه‌هاي فيلم تقريباً ساده به نظر برسند. نه تنها تدارکات مربوط به آن، بلکه لذت بردن بي‌دغدغه از آن نیز نیازمند هیچ مقدماتی نیست. به نظر مي‌رسد امسال از کنار گذاشتن بسياري از استرس‌هاي جهان براي يک ملاقات زيبا‌، به هر طريقي ممکن باشد.

نقدهای بلند فیلم پالم اسپرینگز

پیتر دبروژ

«اندی سیارا» نویسنده‌ی فیلم به خوبی می‌داند که ما به اندازه‌ی خودمان فیلم‌های تایم-لوپ دیده‌ایم. او مشکلات ما با حفره‌های فیلمنامه و اتفاقات غیرمنطقی این گونه فیلم‌ها را می‌داند. او به خوبی می‌داند که قواعد این ‌ژانر به هیچ عنوان با عقل جور درنمی‌آید بنابراین در فیلمش یک مسیر کاملا متفاوت را پیش گرفته ...

خبرهای مرتبط با فیلم پالم اسپرینگز

بهترین فیلم های عاشقانه سال 2020 کدامند؟

معرفی برترین فیلم های سینمایی جهان در ژانر عاشقانه که سال 2020 اکران شدند. فیلم های خارجی جدید از جمله فیلم های رمانتیک هندی و امریکایی.

بهترین فیلم های کمدی سال ۲۰۲۰ کدامند ؟

معرفی برترین فیلم های طنز و کمدی خارجی جدید که سال ۲۰۲۰ در سینماهای دنیا به نمایش درآمدند و امتیاز خوبی کسب کردند: از فیلم های کمدی عاشقانه تا اکشن کمدی

نظرهای منتشر شده فیلم پالم اسپرینگز

1 نظر

الی نصیری
۵ ماه پیش
یه جاهایی از فیلم باحال بود و بقیش هم معمولی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ