ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم پالم اسپرینگز
۷/۱۰
۷ رای
۸/۱۰
۳ رای

پالم اسپرینگز | Palm Springs (2020)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«پالم اسپرینگز» داستان سارا و نایلز را دنبال می‌کند که در یک عروسی با یکدیگر ملاقات می‌کنند. اما اوضاع بسیار پیچیده می‌شود و در زمان گیر می‌افتند. آن‌ها نمی‌توانند از آن مراسم، از یکدیگر و از آن زمان رهایی یابند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم پالم اسپرینگز

نقدهای کوتاه پالم اسپرینگز

جاستین چانگ
این هفته دو فیلم بسیار خوب دیده‌ام. اولی «نگهبانانی از دیرباز» است که زمان در آن به آرامی جلو می‌رود. دیگری«پالم اسپرینگز» است که زمان در آن به شکلی مداوم تکرار می‌شود. «پالم اسپرینگز» ما را در صحرایی گیر می‌اندازد و طلوع آفتاب هم هیچ تأثیری در رهایی‌مان از این صحرا ندارد. نقش‌آفرینی «کریستین میلیوتی» در خور توجه است و قابلیت این را دارد تا از ابعاد سینمایی عبور کند و به تیم «شارلیز ترون» بپیوندد.
آلیسیا ویلکینسون
برای مقایسه‌ی «پالم اسپرینگز» با سایر فیلم‌ها مجبور خواهیم شد تا مفهوم مرکزی لذت‌بخش فیلم را کنار بگذاریم بنابراین من هرگز چنین کاری نخواهم کرد. اما می‌توانم این را بگویم که وقتی این فیلم را ماه ژانویه در افتتاحیه‌ی جشنواره‌ی ساندنس تماشا کردم، برایم غیرممکن بود که برای اکران عمومی آن باید تا ماه جولای صبر کنم. «پالم اسپرینگز» رویکردی نو بر فرمول کمدی قدیمی است.
خبرهای مرتبط
معرفی برترین فیلم های سینمایی جهان در ژانر عاشقانه که سال 2020 اکران شدند. فیلم های خارجی جدید از جمله فیلم های رمانتیک هندی و امریکایی.
معرفی برترین فیلم های طنز و کمدی خارجی جدید که سال ۲۰۲۰ در سینماهای دنیا به نمایش درآمدند و امتیاز خوبی کسب کردند: از فیلم های کمدی عاشقانه تا اکشن کمدی

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

الی نصیری
یک ماه پیش
یه جاهایی از فیلم باحال بود و بقیش هم معمولی بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ