ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر سریال بوی باران

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
سریال «بوی باران» با نام قلی «عروس تاریکی» هر شب ساعت 22:15 از شبکه یک سیما پخش می‌شود. داستان «بوی باران» از جایی آغاز می‌شود که زن و شوهری به نام سیمین و سیاوش پس از سال‌ها جدایی، قصد بازگشت به زندگی مشترک را دارند. در این مسیر برای ساخت زندگی جدید باید با مهارت‌های زندگی آشنا شوند و با تلاش و امید و گذشت، خوشبختی را بنا کنند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم بوی باران

خبرهای مرتبط
مجتبی رشوند مدیرعامل ناجی هنر درباره تولیدات سینمایی و تلویزیونی که در سال گذشته پلیس در آنها نقش پررنگی داشته مواردی را بیان کرده است.
کارگردان سریال «بوی باران»، بازخورد این سریال را مثبت عنوان کرد و درباره ساخت آن گفت: این سریال ماحصل زحمت و دو سال زندگی عوامل است.
نویسنده «بوی باران» گفت: خیلی تلاش کردیم داستان جنایی، معمایی بگوییم که تا حد ممکن میزان خشونتش کم باشد و لحظات جنایت یا دیده نشود.
کارگردان مجموعه تلویزیونی «عروس تاریکی» که از این پس با نام «بوی باران» روی آنتن می‌رود در خصوص تغییر نام این سریال توضیحاتی ارائه کرد.
نظرهای منتشرشده

هستی ۰۰۰
۹ ماه پیش
خیلی چرت شده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۹ ماه پیش
داستان ضعیف با بازیهای ضعیف
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب مهتاب
۱۰ ماه پیش
از این وکیل مجانیا کجا میدن که میرن وکالت خانواده های فقیر و قبول می کنند و اینهمه در هر جا و هر زمان دوندگی می کنند؟ بازم شاهد خانواده فقیر خوب و مهربون و خانواده ثروتمند خبیث و دزد و قاتل هستیم. پول خیلی بده!!. در خالی بندی داریم روی سینمای هند و سفید می کنیم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ