پوستر فیلم می خواهم برگردی

فیلم‌ سینمایی |کمدی

می خواهم برگردی

I Want You Back

۷ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱ رای

منتقدان:

۶.۵

امتیاز دهید:

«پیتر» و «اما» مرد و زن سی ساله‌ای هستند که هر کدام به تازگی شکست عشقی خورده‌اند؛ اما نمی‌خواهند این واقعیت را قبول کنند که رابطه‌شان تمام شده است. آن‌ها تصمیم می‌گیرند که برای جلوگیری از تنها ماندن با هم متحد شوند تا دوباره به روابط قبلی خود برگردند.

عکس‌های فیلم می خواهم برگردی

جنی اسلیت و اسکات ایستوود در فیلم «می خواهم برگردی»(I Want You Back)
چارلی دی و جنی اسلیت در فیلم سینمایی «می خواهم برگردی»(I Want You Back)

نقدهای فیلم می خواهم برگردی


ایست‌وود توانسته از نوح کاراکتری دوست‌داشتنی بسازد. او تمام حواسش به ورزش و تغذیه است؛ اما خوشبختانه سطحی و ازخودراضی نیست و تغییرات شخصیتی‌اش گر چه ناگهانی بنظر می‌رسند؛ اما رضایت‌بخش هستند. اما به شخصیت اَن کمتر پرداخته شده و نمی‌شود این موضوع را نادیده گرفت که سکانس کمدی بزرگش در شرایطی عجیب؛ به آن تأثیر مورد انتظار دست نمی‌یابد. همان‌طور که از ژانر کمدی رمانتیک انتظار می‌رود، فیلمنامه زیاد عمیق و پر جزئیات نیست.
ایست‌وود توانسته از نوح کاراکتری دوست‌داشتنی بسازد. او تمام حواسش به ورزش و تغذیه است؛ اما خوشبختانه سطحی و ازخودراضی نیست و تغییرات شخصیتی‌اش گر چه ناگهانی بنظر می‌رسند؛ اما رضایت‌بخش هستند. اما به شخصیت اَن کمتر پرداخته شده و نمی‌شود این موضوع را نادیده گرفت که سکانس کمدی بزرگش در شرایطی عجیب؛ به آن تأثیر مورد انتظار دست نمی‌یابد. همان‌طور که از ژانر کمدی رمانتیک انتظار می‌رود، فیلمنامه زیاد عمیق ...


جاسینتو و رادریگز، حرفه‌ای‌های زمینه سیتکام، هر دو بازیگرانی قوی هستند و می‌شود رویشان حساب کرد؛ اما به تغییر و تحولات کاراکتر رادریگز نکات دقیق و ظریف‌تری اضافه شده است، بیشتر از آنچه اغلب در فیلمی این چنینی رخ می‌دهد. انتقال شخصیت‌های اصلی از حاشیه به صحنه اصلی که بسیار هم لایقش هستند، انتقالی نرم و روان است، به خصوص برای اسلیت که بازیگری بسیار توانا در زمینه کمدی بوده و پروژه‌های اخیر چندان استعدادش را بازتاب نداده‌اند، موضوعی که امید است این فیلم تغییرش دهد.
جاسینتو و رادریگز، حرفه‌ای‌های زمینه سیتکام، هر دو بازیگرانی قوی هستند و می‌شود رویشان حساب کرد؛ اما به تغییر و تحولات کاراکتر رادریگز نکات دقیق و ظریف‌تری اضافه شده است، بیشتر از آنچه اغلب در فیلمی این چنینی رخ می‌دهد. انتقال شخصیت‌های اصلی از حاشیه به صحنه اصلی که بسیار هم لایقش هستند، انتقالی نرم و روان است، به خصوص برای اسلیت که بازیگری بسیار توانا در زمینه کمدی بوده و پروژه‌های اخیر چندان استعدادش ...

نظرهای منتشر شده فیلم می خواهم برگردی