پوستر فیلم سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه

فیلم‌ سینمایی |اکشن ، ماجراجویی ، جنایی

سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه

F9: The Fast Saga

۷.۳ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۳ رای

منتقدان:

۶.۴

امتیاز دهید :

«سریع و خشن 9:سریع‌ترین حماسه»؛ از سری فیلم‌های «سریع و خشن» است که در آن، دومینیک تورتو و گروهش درگیر ماجرای بزرگتری خواهند شد و باید تمام تلاششان را برای پیروزی به کار گیرند. سایفر از جیکوب، برادر دومینیک می‌خواهد تا برای انتقام از دومینیک به او کمک کند.

کارگردان: جاستین لین

نویسنده: دنیل کیسی

عکس‌های فیلم سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه


میشل رودریگز در فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
وین دیزل در فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
تایریس گیبسون در پوستر فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
جان سینا در پوستر فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
لودا کریس در پوستر فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
جوردانا بروستر در پوستر فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
ناتالی امانوئل در پوستر فیلم «سریع و خشن 9» (F9)
وین دیزل در پوستر فیلم «سریع و خشن 9» (F9)

نقدهای بلند فیلم سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه

ترجمه اختصاصی سلام سینما پیش از نمایش سری جدید فیلم «سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه»، یک سینمای منتخب ما را به دیدن این فیلم دعوت کرد؛ منظور از ما، بیشتر آن روزنامه‌نگاران ناشناسی است که با فاصله‌ از هم، روبروی پرده‌ی آیمکس (IMAX) قرار می‌گیرند. مسئول این سالن سینما مثل همیشه از ما درخواست کرد تا تلفن همراه خود را خاموش کرده و از افشای رازهای بزرگ فیلم خودداری کنیم. اینکه دقیقاً در این برهه از زمان، و پس از گذشت یکسال از نمایش تریلر فیلم «سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه»، هر کدام از این صحنه‌ها چگونه یک راز بزرگ در نظر گرفته می‌شوند، جای سوال دارد. درست همانند ماشین‌های سرگرمی مگاباکس، در خصوص این فیلم هم استودیوهای مهم و اصلی از مطبوعات درخواست کردند تا جوانب احتیاط را به صورت حرفه‌ای رعایت کنند؛ چیزی که خود بخش‌های بازاریابی آنها، از نادیده گرفتن آنها خوشحال می‌شوند. این چیزی نبود که واقعاً از آن ناراضی باشم. پس از گذشت بیش از یکسال دوری از سالن‌های سینما، بازگشت به این تشریفات مشترک و حرفه‌ای در نمایش فیلم، باعث دلگرمی بود تا شکایت خاصی را در مورد این سری جدید و نام‌آشنای فیلم «سریع و خشن» نداشته باشم. مهمتر از همه، چیزی که این سری جدید در حال ارائه‌ی آن بود، دلگرم کننده بود. از لحظه‌ای که لوگوی یونیورسال پیکچرز روی پرده‌ی سینما نقش می‌بندد و صدای غرش موتور ماشین‌ها روی موسیقی متن فیلم پخش می‌شود، حس آشنا و خوشحال‌کننده‌ای القا می‌شود. پانزده ماه پس از شیوع بیماری کرونا و تغییر ناگهانی در برنامه‌ی زمانی نمایش فیلم «سریع و خشن» در سال 2020، نمایش این فیلم بازگشت به وضعیت عادی را نشان می‌دهد. منظور از وضعیت عادی، همان اتومبیل‌های پرحرارت، طعنه‌ها و کنایه‌های ساختگی، بدلکاری‌های ...ادامه مطلب

نقدهای کوتاه فیلم سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه

پیتر بردشاو


بعد ساخته شدن نُه فیلم از فرنچایز عظیم و غول‌پیکر «سریع و خشن»، باید اعتراف کنم که این فرنچایز در نهایت مثل یک تانک از روی من رد شده است. این فانتزی پرطرفدار در آخرین قسمت یعنی «سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه» از درون و بیرون آتش به پا کرده است. این فیلم توانسته است تا با ارائه‌ی یک اکشن تماشایی و جذاب از بند قواعد روایت و حتی جاذبه‌ی زمین نیز رها شود.

مالی فریمن


فرنچایز «سریع و خشن» هنوز هم پس از نُه قسمت یک اکشن ماجراجویی درباره‌ی ماشین‌های سریع است و «سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه» پر از سکانس‌های اکشن با سرعت بسیار بالا است. «سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه» به خوبی راه فرنچایز «سریع و خشن» را ادامه می‌دهد و ایده‌های نابی را در زمینه‌ی سکانس‌های تعقیب و گریز به کار گرفته است.

خبرهای مرتبط با فیلم سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه

نظرهای منتشر شده فیلم سریع و خشن 9: سریع‌ترین حماسه