ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم آنابل به خانه می آید
۷.۵/۱۰
۸ رای
۶/۱۰
۶ رای

آنابل به خانه می آید | Annabelle Comes Home (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
اِد و لورین وارن برای دور نگه داشتن آنابل از معرض عموم آن را در جعبه ای در زیرزمین خانه خود حبس کرده اند اما وقتی آن عروسک، ارواح شیطانی اتاق را بیدار می کند شرایط برای دختر 10 ساله خانواده وارن به نحو بدی پیش می رود.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

بازیگران فیلم آنابل به خانه می آید

عکس‌های فیلم آنابل به خانه می آید

نقدهای کوتاه آنابل به خانه می آید

تیم گریرسون
در فصل پایانی «احضار» تحت عنوان «آنابل به خانه می‌آید»، مانند شیروخطی با احساس مخاطب بازی می‌کند- احساساتی مانند ترس یا درماندگی. «آنابل به خانه می‌آید» حاوی توالی‌های هراس‌انگیز تأثیرگذاری است، به ویژه با افزایش تنش با نزدیک شدن به انتهای اثر، اما این فیلم در نهایت بسیار مکانیکی و آشنا به نظر می‌رسد و به عنوان دنباله‌ای برای موارد پیشین دلسردکننده است.
میک لاسال
یک فیلم هوشمندانه و تحت کنترل که به درستی و با دقت بسیار زیاد ساخته شده است. این اثر اصلا تلاش نمی‌کند که شما را با صداهای بلند بترساند یا با تصور اینکه به احتمال خیلی زیاد یک اتفاق وحشتناک و چندش‌آور رخ می‌دهد، تهدید کند. در عوض، این فیلم یک سری بازیگران بسیار خوب و کار بلد را به درون یک وضعیت ساده و البته ترسناک می‌اندازد و بعد به طور عمقی این وضعیت را مورد بررسی قرار می‌دهد.
اریک کوهن
این فیلم جدید اساسا الگوهای یک کمدی نوجوانانه از «جان هیوز» را با یک سناریوی ترسناک مینیمالیستی تلفیق می‌کند. در حالی که این کافی نیست تا آن حقه پنهان داستان‌گویی را مرتفع کند، «آنابل به خانه می‌آید» حداقل موفق می‌شود تا با شکوه و ترس راه خود را برای استفاده از خالص‌ترین مدل از فرمول «احضار» تا به امروز هموار کند.
دارن فرنیچ
«آنابل به خانه می‌آید» فقط یک ذره ترسناک است، و بیش از حد خود را وقف آن فرنچایز بزرگ‌اش که مثل یک کارخانه ضرب سکه عمل می‌کند کرده. ولی بهترین لحظات در این فیلم ترسناک محلی و کم اهمیت کیفیت چندانی هم ندارند، مثل این که کلا چرخه تولید این فیلم یک آخر هفته و دورهمی برای تمام افراد دخیل در پروژه بوده است.
جیمز براردینلی
اگرچه از یک فیلم ترسناک انتظار می¬رود که سرشار از ترس باشد، ولی آن‌ معمولا باید در خدمت داستان باشد. ترس فقط وقتی بیشتر از یک حواس‌پرتی مختصر کار می‌کند که روایت منسجم باشد و کاراکترها گیرا، که هیچ کدام در «آنابل به خانه می‌آید» وجود ندارد. سخت است که بگوییم «آنابل به خانه می‌آید» یک سطح نازل جدید برای فیلم‌های مربوط به «احضار» ایجاد می‌کند یا نه ولی به شکل بسیار واضحی تجاری است.
خبرهای مرتبط
پیتر دبروژ و اوون گلیبرمن، دو منتقد «ورایتی» بدترین فیلم های سال ۲۰۱۹ را انتخاب کردند. از «دامبو» تیم برتون تا سری جدید «مردان سیاهپوش»
نظرهای منتشرشده

مهتاب مهتاب
۹ ماه پیش
سری قبلی بهتر بود، این یکی چیز جدیدی نداشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ