ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم به سوی ستارگان
۷.۱/۱۰
۱۰ رای
۸/۱۰
۸ رای

به سوی ستارگان | Ad Astra (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«روی مک براید» فضانوردی است که به خارج از منظومه شمسی سفر می کند تا پدرش را پیدا کند و رازی که بقای سیاره زمین را تهدید می کند برملا کند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم به سوی ستارگان

نقدهای کوتاه به سوی ستارگان

آلیسا ویلکینسون
به سوی ستارگان تمام تلاش خود را کرده که برای تاثیرگذاری روی مخاطب از دریچه¬ی فناوری وارد نشود. گری بر روی جزئیات سفر به فضا تمرکز کرده و وقایع فیلم را تا جایی که توانسته به واقعیت نزدیک کرده است. این راهبردی هوشمندانه برای فیلمسازی است که نشان می‌دهد به سوی ستارگان نمی¬خواهد یک فیلم فانتزی باشد و در عوض، می‌خواهد از بی‌روح بودن جهان به شکلی تمثیل¬گونه ، عمق انزوای روحی کاراکتر اصلی¬اش را نشان دهد.
مت سینگر
گری در با کمک فیلمبردار «هویت ون هویتما»، طراح صحنه «کوین تامپسون» و مسئول جلوه‌های ویژه «آلن ماریس، تصاویر جذابی را از حرکت روی مک¬براید از زمین به ماه تا مریخ و نپتون خلق کرده است، مخصوصا دو سکانس اکشن منحصر به فرد که بسیار استادانه ساخته شده¬اند. به سوی ستارگان با اینکه در اصل یک تجربه اندیشمندانه محسوب می¬شود ، می¬توانیم در آن نیز شاهد سکانس¬های تعلیق¬آمیز هم باشیم.
اوون گلیبرمن
گری فراتر از معیارها عمل کرده و به همه اثبات کرده که توانایی ساخت آثاری از این دست را دارد. می¬توان گفت او دیدگاه خاصی دارد که در طول فیلم به ندرت می¬توان آن را کشف کرد. بطور مثال او در ایستگاه¬های فضایی به دنبال تمثیل¬ها و کنایه¬هایی از جهان امروزی و انسان امروزی و همچنین هشدارهایی از خطرات آینده است.
ویدیوهای فیلم به سوی ستارگان
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «به سوی ستارگان Ad Astra»
خبرهای مرتبط
معرفی کامل ده فیلم برتر علمی تخیلی که در سال 2019 اکران شدند و بیشترین امتیاز و رای را کسب کردند. فیلم هایی که با ژانرهای اکشن، ماجراجویی و ... ترکیب شدند.
نظرهای منتشرشده

الی نصیری
۷ ماه پیش
درکل وقتی فیلم تموم میشه، با خودت میگی، خب که چی الان؟!! مفهوم کلی فیلم مسخره بود اما چندتا سکانس‌ جالب داشت، مثل همون اول فیلم که روی ارتفاع هستن یا وقتی که روی ماه میرن
خطر لو رفتن داستان
پاسخ