پوستر فیلم سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس

فیلم‌ سینمایی |ماجراجویی ، خانوادگی ، فانتزی

سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس

The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

۵.۵ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۲ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

چهار خواهر و برادر برای نجات از بمباران جنگ جهانی دوم خانه‌شان را در شهر ترک می‌کنند. یک استاد و همسرش به آن‌ها در خانه‌شان پناه می‌دهند. روزی آن‌ها مشغول بازی هستند و «لوسی» کوچکترین فرزند خانواده در کمدی مخفی می‌شود و از آنجا پا به دنیای نارنیا می‌گذارد؛ به تدریج هر چهار نفر وارد این دنیا می‌شوند و با موجودات عجیب و حیوانات سخنگو روبه‌رو می‌شوند و مامور می‌شوند که از نارنیا در برابر یک جادوگر شرور محافظت کنند. آن‌ها با اصلان، شیری باشکوه ملاقات می‌کنند و این آغاز ماجراهای آن‌ها است.

فیلم-سریال-رایگانفیلم-سریال-رایگان

عکس‌های فیلم سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس


جورجیا هنلی، ویلیام موزلی، اسکندر کینز و آنا پاپلول در فیلم «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
جورجیا هنلی، ویلیام موزلی و آنا پاپلول در فیلم سینمایی «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
اسکندر کینز در فیلم سینمایی «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
جورجیا هنلی در «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
جورجیا هنلی در نمایی از فیلم «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
جورجیا هنلی، ویلیام موزلی و آنا پاپلول در نمایی از فیلم سینمایی «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
اسکندر کینز در «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)
جورجیا هنلی در نمایی از «سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس» (The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe)

نظرهای منتشر شده فیلم سرگذشت نارنیا: شیر، جادوگر و کمدلباس