ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم پیلوت

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«پیلوت» داستان زندگی فردی مرده‌کش را به تصویر می‌کشد. *** تماشای این فیلم به افراد زیر 15 سال توصیه نمی‌شود ***

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم پیلوت

ویدیوهای فیلم پیلوت
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
سکانسی از «پیلوت»
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
موزیک ویدئو «پیلوت» با صدای سینا سرلک
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «پیلوت»
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
پشت صحنه «پیلوت»
خبرهای مرتبط
ابراهیم ابراهیمیان(کارگردان)، محمدرضا مصباح (تهیه‌کننده) و بهدخت ولیان (بازیگر) فیلم سینمایی «پیلوت» که به تازگی اکران شده درباره این فیلم گفت‌وگو کرده اند.
۳۳ فیلم سینمایی، ۶ فیلم کوتاه و ۹ فیلم مستند برای نمایش در بازار فیلم سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر برگزیده شده‌اند.
محمدرضا مصباح تهیه کننده جدید «دو طبقه روی پیلوت»: الناز شاکردوست گفت حتما در اکران های مردمی فیلم در کنار ما خواهد بود./ انتخاب بازیگر جایگزین با مشورت خودش انجام شد.
یک چهره جدید جایگزین الناز شاکردوست در فیلم «دو طبقه روی پیلوت» شد.
الناز شاکردوست که در صحنه فیلمبرداری «دو طبقه روی پیلوت» از ناحیه کمر دچار آسیب‌دیدگی شده بود، در اینستاگرام از عوامل فیلم گلایه کرد.
نظرهای منتشرشده

فرین نیما
۳ روز پیش
من امشب این فیلم دیدم، فکر می کردم با توجه به فیلم قبلی کارگردان و گروه بازیگرا یک فیلم داستانگو متوسطه که به یکبار دیدن می ارزه اما کاملا ناامید شدم... تمام اجزای فیلم از شخصیت ها گرفته و داستان بلاتکلیف و معلق بود، تو با چهارتا شخصیت رو به رو بودی که درباره گذشته شون و کیفیت ارتباط های گذشته شون با هم هیچی نمی دونستی، البته این یک روند عادی تو هر فیلنامه ای، اما مشکل اینجا بود که این گذشته پنهان، شخصیت ها و اعمالشون را برای توی مخاطب غیرقابل فهم کرده بود... کودکی فوت کرده بود و تو تنها چیزی که نمی دیدی و حس نمی کردی غم حاصل از این اتفاق بود... مادر با یک گریم اغراق شده قرار بود به تو این حس بده که ناراحته... پدر یک کودک بی منطق عصبانی بود که دقیقا هم مشخص نبود از چی ناراحته و حتی آن لحظه ای که بالا جسد پسرش گریه می کرد تو یک ذره نمی توانستی همدردی کنی... شخصیت حسن همه چیز خراب تر کرده بود، انگار آقای آقا خانی از وسط یکی از سریال های طنزشون برداشته بودند و به زور تو داستانی که قرار بود یک درام تلخ باشه جا داده بودن... و سعید که به نظرم آقای عزتی بهترین بازی را نسبت به بقیه ارائه داده بودند، معلوم نبود داره کمک می کنه یا دشمنی، بیشتر در جهت منافع فیلنامه پیش می رفت و ماجرا درست می کرد تا داستان بتونه زمان لازم برای یک فیلم پوشش بده... به نظرم بزرگترین مشکل فیلم این بود که هدفی نداشت تا براساس آن داستان و شخصیت ها را هدایت کنه، حتی هدفش بیان یک داستان صرفا سرگرم کننده هم نبود ... ای کاش حداقل حالا که اینقدر بی هدف و بی ربط پیش رفته بود و شبیه یک اثر کاملا وصله و پینه شده بود یک حرکت مثبت فرهنگی می کرد و به جای اینکه شخصیت ها ته سیگارها را تو باغچه چال کنند یا همینطور کف زمین رها کنند می انداختن تو سطل آشغال یا عمو حسن که کلی حرف بی ربط زد مثلا یک جا توصیه اخلاقی می کرد، حداقل این فیلم اینجوری یک تاثیر مثبت هر چند کوچک داشت ... در نهایت اینکه به نظرم فیلم ها به اصطلاح کمدی سخیف که امروز هرماه حداقل دوتاش رو پرده سینماهاست خیلی فیلم های به مراتب بهتری ان چون حداقل تکلیف شون با خودشون و مخاطبشون روشنه ....
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۱۲ روز پیش
یک فیلم شسته رفته
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
یونس حیدری
۱۵ روز پیش
فیلم دنبال باز کردن گره ای نیست همان اول فیلم اتفاق اصلی رخ می‌دهد و بقیه فیلم حول شناخت کاراکترها می گذرد روایت داستان ساده و جذاب است شوخی ها و عکس العمل ها به موقع است بازی بازیگران رفته رفته در طول فیلم بهتر می شود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
سرخ پوست ۸.۱امتیاز بده ۱۵۵۷
آبی به رنگ آسمان ۷.۵امتیاز بده ۸۶
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۱۳۷۶
ماجرای نیمروز 2: رد خون ۶.۹امتیاز بده ۸۲۴
قصر شیرین ۶.۷امتیاز بده ۷۲۱
شکستن همزمان بیست استخوان ۶.۳امتیاز بده ۳۵
مسخره باز ۶امتیاز بده ۴۱۹
قسم ۶امتیاز بده ۴۲۲
پیلوت ۶امتیاز بده ۳۷
شاه کش ۵.۹امتیاز بده ۵۶
درخونگاه ۵.۳امتیاز بده ۳۳۵
ایده اصلی ۵امتیاز بده ۳۴۸
روسی ۴.۴امتیاز بده ۵۳
زهرمار ۴.۲امتیاز بده ۳۸۲
کلوپ همسران ۴.۱امتیاز بده ۳۷
سال دوم دانشکده من ۴.۱امتیاز بده ۲۵۹
کروکودیل ۴.۱امتیاز بده ۱۸
مردی بدون سایه ۳.۷امتیاز بده ۲۷۸
سریال‌های تلویزیونی
امیرکبیر ۶.۷امتیاز بده ۱۰
نوار زرد ۵.۹امتیاز بده ۱۴
ترور خاموش ۵.۳امتیاز بده ۴۲
ستایش 3 ۵امتیاز بده ۱۰۵
نمایش خانگی
مانکن ۶.۸امتیاز بده ۱۳۵