پوستر فیلم ولنتاین غمگین
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۷.۲۳
۱۴۹۸ رای
۱۰ / ۷.۸۳
۱۲ رای

ولنتاین غمگین | Blue Valentine (2010)

درام - عاشقانه

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

دین و سیندی زوجی هستند که دیگر مثل سابق عاشق و دلباخته هم نیستند. آنها همیشه با هم بحث و جدل می کنند و به نظر می رسد که هیچ وقت نمی توانند با هم به تفاهم برسند. تنها عاملی که باعث شده هنوز این دو با یکدیگر زندگی کنند، دختر خردسالشان است. اما به واقع چه چیزی باعث شده تا آنها که در ابتدای رابطه‌شان به شدت عاشق یکدیگر بودند تا به این حد از یکدیگر متنفر باشند؟

عکس‌های فیلم ولنتاین غمگین

نقدهای کوتاه فیلم ولنتاین غمگین

بتسی شارکی
فیلم بعضا فاقد کیفیت لازم است. «سیانفرانس» با حضور «ویلیامز» و «گاسلینگ» ابزار لازم را در اختیار دارد. این دو بازیگر که مدتی است بهترین نقش‌های خود را در فیلم‌های شخصی ایفا می‌کنند («کوهستان بروکبک» و «وندی و لوسی» با حضور «ویلیامز»، «نیمه نیلسون» و «لارس و دختر واقعی» با حضور «گاسلینگ»)، به ضعف رخوت‌ناک در لحظات نفس‌گیر فیلم سرخوشی می‌بخشند.
استیون ری
«ولنتاین غمگین» به عقب و جلو می‌رود، روزهای اول رابطه «سیندی» و «دین» را به تصویر می‌کشد، به زمان حال برمی‌گردد، ، سپس به زمان دیگری می‌رود و ماجرای دوست‌پسر دیگر «سیندی»، دعوا در مطبی که «سیندی» آنجا کار می‌کند و شب عیش و نوش و رابطه جنسی در یک متل را به مخاطب نشان می‌دهد. وقتی «ویلیامز» و «گاسلینگ» سعی می‌کنند در عمق وجودشان چیزی واقعی را ارائه کنند، شاهد یک حالت سست و شکننده هستیم. اما این درام مدرن در نهایت آنقدر دردناک می‌شود که نمی‌توان اهمیت زیادی به آن داد.

نقدهای بلند فیلم ولنتاین غمگین

پیتر بردشاو

ستارگان داستان، رایان گاسلینگ و میشل ویلیامز، نقش آفرینی بسیار خوبی دارند. ولنتاین غمگین مخاطب را با خود همراه می کند.در این جا شخصیت گاسلینگ در مقایسه با ویلیامز روراست تر است اما درک کردن ویلیامز دشوار است.« ولنتاین غمگین »، فیلمی زیرکانه و مهم است که می توان آن را در کنار فیلم هایی همچون« جاده انقلابی ...

ویدیوهای فیلم ولنتاین غمگین

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «ولنتاین غمگین»

خبرهای مرتبط با فیلم ولنتاین غمگین

ته خط/ جدایی و طلاق‌های به یادماندنی تاریخ سینما

در ادامه مرور جدایی ها و طلاق های به یادماندنی، این بار به سراغ سینمای جهان رفته ایم و بهترین جدایی های فیلم های اروپایی و آمریکایی را مرور کرده ایم.

نظرهای منتشر شده فیلم ولنتاین غمگین

3 نظر

الی نصیری
یک سال پیش
این فیلم فوق العاده هست. من خیلی دوسش دارم. امتیاز کامل بهش میدم
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۲ سال پیش
خب
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
Guest User
۲ سال پیش
فیلم قشنگیه تاحالا ندیدمش
خطر لو رفتن داستان
پاسخ