ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم معاون
۶.۸/۱۰
۲۴ رای
۸.۴/۱۰
۵ رای

معاون | Vice (2018)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
داستان «دیک چینی»، قدرتمندترین معاون رئیس جمهور در تاریخ، و تغییراتی که سیاست های او در دنیا به وجود آورد.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم معاون

نقدهای کوتاه معاون

برایان تروت
جمهوری خواهان ، ایالت های قرمز(ایالت هایی که تعداد نمایندگان و سناتور های جمهوری خواه آنان بیشتر است)، طرفداران دونالد ترامپ و حتی افراد احزاب محافظه کار نیز به شدت منتظر نقد های فیلم «معاون» هستند. گروه بازیگری درخشان «آدام مک کی» در این فیلم غیرقابل انکار است. «ایمی آدامز» به عنوان زنی که با همسری قدرتمند زندگی می کند، مانند یک الماس می درخشد. «سم راکول» با زیرکی خاصی نقش بوش پسر را ایفا کرده است. «استیو کارل» در نقش رامسفیلد چندش آور، بسیار جذاب ظاهر شده است. و در نهایت «کریستین بیل»، در نقشی که ذاتا متغیر است ، به شکل متحیر کنندگی مسلط و قابل فهم ظاهر شده است. «چنی» آدمی با احساسات غلیظ نبود اما «بیل» او را جوری نشان می دهدکه با دوستان و دشمنانش به یک شکل رفتار می کند.
ای.او. اسکات
این فیلم گاهی اوقات حالت کارتونی به خود می گیرد. خیلی بعید است چنی و همسرش در یک مهمانی بوده باشند و چنی رو به همسرش بگوید: “دنیا هنوز قدرت کامل آمریکا را ندیده.” نقش آفرینی بازیگران عالی و دقیق است، اما آن ها در خدمت داستانی هستند که در آن نقش اشخاصی در دنیایی بزرگتر را برعهده دارند. «بیل» مثل «چنی» عجیب و مرموز است، که کاملا به شخص آرام و کم حرفی تبدیل شده که باعث می شود فراموش کنید یک بازیگر در حال اجرای این نقش است. اما این نقش آفرینی بیشتر از اینکه باعث شود چنی را درک کنیم، می خواهد نشان دهد او درگیر چه کارهایی بوده است. ما باید دنیای چنی را باور کنیم، هر چقدر هم که می خواهد ناخوشایند و آزاردهنده باشد، و این نقش آفرینی ها برای درک دنیای ناخوشایندی که مک کی به ما نشان می دهد مهم و حیاتی هستند.
فرد کاپلان
خب چگونه این اتفاق افتاد؟ چنی کیست؟ او چگونه چنین قدرتی را به ‌دست آورد؟ اهداف و انگیزه‌ های او چه بوده است؟ هر اثری که درباره این شخص ساخته می‌ شود (کتاب، فیلم، نمایش یا هر چیزی)، باید به این سوال ‌ها پاسخ دهد. فیلم معاون خیلی کم و سطحی به این موضوعات پرداخته است. این فیلم نیز اشاره ای کوتاه به جنگ اول خلیج فارس در زمان جورج بوش پدر دارد یعنی زمانی که چنی وزیر دفاع بود. بوش پدر در آن جنگ پیروز شد اما صدام حسین را در مسند قدرت نگاه داشت و همین مسئله یک دهه بعد باعث جنگ عراق در زمان بوش پسر و چنی شد. در پایان مشخص نیست که هدف مک کی از ساخت این فیلم چیست. آیا قرار است ما چیزی از این فیلم همراه خود ببریم؟
خبرهای مرتبط
40 نکته جذاب از کریستین بیل/ از ترک تحصیل تا سوارکاری، تصادفات موتورسواری و جوایز اسکار
فیلم های بیوگرافی دربردارنده وقایع مهم زندگی افراد برجسته هستند؛ این مطلب به معرفی بهترین فیلم های ژانر بیوگرافی محصول 2018 می پردازد.
اسامی برندگان نود و یکمین دوره جوایز اسکار اعلام شدند.
برندگان جوایز بفتا (آکادمی هنرهای فیلم و تلویزیون بریتانیا) 2019 اعلام شدند و فیلم «سوگلی» با 7 جایزه پیشتاز این دوره است.
نامزدهای نود و یکمین دوره جوایز اسکار (Oscars 2019) هم اکنون اعلام شدند.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

الی نصیری
یک سال پیش
فیلم عجیبی بود. نمیتونم هنوز بگم که فیلم خوبی بود یا نه، بازی‌های خوبی داشت، مدت زمان فیلم زیاد بود، ایده‌های ساخت جالبی داشت، اما چیزی که با دیدن این فیلم حسش کردم، این بود که از تک تک وقایعی که در اون زمان افتاد و وقایعی که باعث شد، اون اتفاق‌ها رخ بده و چه قانون‌هایی ثبت بشه، متنفرم و حس بدی دارم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ