ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم معاون
۰/۱۰
۰ رای
۸/۱۰
۲ رای

معاون | Vice

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
داستان «دیک چینی»، قدرتمندترین معاون رئیس جمهور در تاریخ، و تغییراتی که سیاست های او در دنیا به وجود آورد.

عکس‌های فیلم معاون

نقدهای کوتاه معاون

برایان تروت
جمهوری خواهان ، ایالت های قرمز(ایالت هایی که تعداد نمایندگان و سناتور های جمهوری خواه آنان بیشتر است)، طرفداران دونالد ترامپ و حتی افراد احزاب محافظه کار نیز به شدت منتظر نقد های فیلم «معاون» هستند. گروه بازیگری درخشان «آدام مک کی» در این فیلم غیرقابل انکار است. «ایمی آدامز» به عنوان زنی که با همسری قدرتمند زندگی می کند، مانند یک الماس می درخشد. «سم راکول» با زیرکی خاصی نقش بوش پسر را ایفا کرده است. «استیو کارل» در نقش رامسفیلد چندش آور، بسیار جذاب ظاهر شده است. و در نهایت «کریستین بیل»، در نقشی که ذاتا متغیر است ، به شکل متحیر کنندگی مسلط و قابل فهم ظاهر شده است. «چنی» آدمی با احساسات غلیظ نبود اما «بیل» او را جوری نشان می دهدکه با دوستان و دشمنانش به یک شکل رفتار می کند.
ای.او. اسکات
این فیلم گاهی اوقات حالت کارتونی به خود می گیرد. خیلی بعید است چنی و همسرش در یک مهمانی بوده باشند و چنی رو به همسرش بگوید: “دنیا هنوز قدرت کامل آمریکا را ندیده.” نقش آفرینی بازیگران عالی و دقیق است، اما آن ها در خدمت داستانی هستند که در آن نقش اشخاصی در دنیایی بزرگتر را برعهده دارند. «بیل» مثل «چنی» عجیب و مرموز است، که کاملا به شخص آرام و کم حرفی تبدیل شده که باعث می شود فراموش کنید یک بازیگر در حال اجرای این نقش است. اما این نقش آفرینی بیشتر از اینکه باعث شود چنی را درک کنیم، می خواهد نشان دهد او درگیر چه کارهایی بوده است. ما باید دنیای چنی را باور کنیم، هر چقدر هم که می خواهد ناخوشایند و آزاردهنده باشد، و این نقش آفرینی ها برای درک دنیای ناخوشایندی که مک کی به ما نشان می دهد مهم و حیاتی هستند.
فرد کاپلان
خب چگونه این اتفاق افتاد؟ چنی کیست؟ او چگونه چنین قدرتی را به ‌دست آورد؟ اهداف و انگیزه‌ های او چه بوده است؟ هر اثری که درباره این شخص ساخته می‌ شود (کتاب، فیلم، نمایش یا هر چیزی)، باید به این سوال ‌ها پاسخ دهد. فیلم معاون خیلی کم و سطحی به این موضوعات پرداخته است. این فیلم نیز اشاره ای کوتاه به جنگ اول خلیج فارس در زمان جورج بوش پدر دارد یعنی زمانی که چنی وزیر دفاع بود. بوش پدر در آن جنگ پیروز شد اما صدام حسین را در مسند قدرت نگاه داشت و همین مسئله یک دهه بعد باعث جنگ عراق در زمان بوش پسر و چنی شد. در پایان مشخص نیست که هدف مک کی از ساخت این فیلم چیست. آیا قرار است ما چیزی از این فیلم همراه خود ببریم؟
خبرهای مرتبط
نامزدهای نود و یکمین دوره جوایز اسکار (Oscars 2019) هم اکنون اعلام شدند.
برندگان جوایز منتخب منتقدان 2019 (Critics' Choice Movie Awards) اعلام شدند.
عکس‌های لیدی گاگا، نیکول کیدمن، کریستین بیل، گلن کلوز، اما استون،‌ بردلی کوپر، ایرینا شایک و تیموتی شَلِمِی در گلدن گلوب 2019
نامزدهای جوایز گلدن گلوب 2019 هم اکنون اعلام شدند.
نظرهای منتشرشده

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi