ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم شزم!
۷/۱۰
۸ رای
۷/۱۰
۱ رای

شزم! | !Shazam (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
همه ما یک ابرقهرمان درون خود داریم؛ تنها ذره ای جادو لازم است تا این قدرت نمایان شود. «بیلی بتسون» با گفتن کلمه «شزم!» از نوجوانی 14 ساله به یک بزرگسال با نیروهای ابرقهرمانی به نام شزم تبدیل می شود.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم شزم!

نقدهای کوتاه شزم!

اوون گلیبرمن
کارگردان متعادل و دقیق، «سندبرگ»، ما را به دورانی می برد که فیلم‌ های ژانر فانتزی شکل متفاوت ‌تری داشتند. با اینکه جلوه‌ های ویژه‌ی زیادی در این فیلم مورد استفاده بوده و بودجه ا‌ی ۹۰ میلیون دلاری داشته، بهترین بخش ‌های اثر نیز به خاطر حضور و پرداخت کاراکتر ها هستند. اما این داستان اوریجینالی که این فیلم با اقتباس از آن ساخته شده، چیزی فرای فیلمی است که کارگردان به ما تحویل داده است. در حالی که همین مسئله برای ارتقاء کیفیت «شزم» به سطحی بیشتر از اکثر فیلم ‌های این ژانر کافی بوده اما قدرت اصلی فیلم از توانایی ‌اش در برانگیختن احساسات مخاطب می‌ آید. تعداد فیلم ‌هایی که با جادوی خانواده همراه اند زیاد نیست اما هر دفعه ‌ای که «بیلی»، «شزم!» را صدا می زند، ما به یاد چیزی می ‌افتیم که «تادئوس» در یکی از تلویزیون ‌های داخل آسانسور شنیده بود: «خانواده چیزی بیش از یک کلمه است». شاید خیلی هم بیشتر.
جان سملی
جایی که فیلم «شزم» گمراه می‌شود پیرامون شخصیت «سیوانا» است. به نظر می ‌آید سندبرگ دوست دارد سابقه‌ ی خودش به عنوان کارگردان ژانر وحشت را به نمایش بگذارد (که شامل فیلم‌های «در تاریکی» و «آنابل: آفرینش» می‌شوند) بنابراین بخش مربوط به شرور فیلم بیش از حد سنگین و تاریک می ‌شود. فیلم با نمایش داستان سرگذشت سیوانا آغاز می‌ شود، که در آن شاهد آسیب دیدن شدید پدرش در یک تصادف رانندگی هستیم. سپس سیوانا قدرت ۷ گناه مرگبار را به دست می ‌آورد و از آن برای کشتن بیرحمانه ی اعضای هیئت مدیره ‌ی شرکت پدرش و حتی کندن سر یکی از آنها استفاده می‌کند. اینطور نیست که آن شخص قبلا با سیوانا بدرفتاری کرده باشد. تنها هدف فیلم شزم و همچنین تمام آثار اکشن و حماسی ابرقهرمانی‌ ای که ساخته می‌شود، یک چیز است و آن هم چیزی نیست جز اینکه یک سری اسباب بازی‌ های پوچ، به مبارزه و نبرد با یک سری اسباب بازی ‌های پوچ دیگر بپردازند.
ویدیوهای فیلم شزم!
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «شزم! !Shazam»
نظرهای منتشرشده

الی نصیری
۲۰ روز پیش
فاز ابرقهرمانی فیلم خیلییی کم بود و اصلا نبود انگار، اما تیکه های باحالی داشت و بامزه بود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۷۱۴
سرخ پوست ۸امتیاز بده ۱۲۰۸
تگزاس 2 ۷.۵امتیاز بده ۴۵۸
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۱۰۵۳
سامورایی در برلین ۵.۷امتیاز بده ۱۵۱
ما همه با هم هستیم ۵.۳امتیاز بده ۲۰۲
دختر شیطان ۵.۲امتیاز بده ۶۹
ایکس لارج ۵.۱امتیاز بده ۳۸
نیوکاسل ۵امتیاز بده ۷
زهرمار ۴امتیاز بده ۳۰۰
کار کثیف ۳.۶امتیاز بده ۱۰۶
سریال‌های تلویزیونی
آچمز ۸.۳امتیاز بده ۹
سلام آقای مدیر ۷.۱امتیاز بده ۷
پادری ۷امتیاز بده ۱
بوی باران ۶.۱امتیاز بده ۶۵
بین خودمون بمونه ۶امتیاز بده ۸
نمایش خانگی
هیولا ۸.۴امتیاز بده ۴۶۰
ریکاوری ۸امتیاز بده ۳
نهنگ آبی ۷.۷امتیاز بده ۵۸۹
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۲۶۸
رالی ایرانی 2 ۵.۸امتیاز بده ۵۲