ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
۱۰/۱۰
۳ رای
۸/۱۰
۲ رای

انتقام جویان-جنگ ابدیت


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
چهار سال پس از اتفاقات نگهبانان کهکشان بخش 2، انتقام‌جویان که پس از رویدادهای فیلم کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی از هم گسسته‌اند، به نگهبانان کهکشان می‌پیوندند تا با "تانوس" که به دنبال تصاحب همهٔ سنگ‌های ابدیت و حکمرانی بر واقعیت است، مقابله کنند.

معرفی کامل فیلم

نظر منتقدین

آنتونی لن
مثل همیشه سرنوشت بشر در خطر است. چرا همیشه دنیا در خطر است؟ چرا همیشه شهر هکنساک در خطر است؟ چرا کسی به شهرهای دیگر اهمیت نمی دهد؟ چرا تمام شخصیت های «مارول» از گوشه و کنار حضور دارند؟ انگار فقط جای «تن تن» و «شگی و اسکوبی دو» خالی است.
متیو لیکونا
شاید کتک خوردن ها و مشت زدن ها در فیلم زیاد است که البته ایجاب می کند که باشد. اما فیلم پر از شکست خوردن و مرگ است. طرح ها شکست می خورند، قربانیان و حتی خود شخصیت ها شکست می خورند. خب این خوشایند نیست ولی تماشای آن لذت بخش است.
پیتر بردشاو
این جنگ بی انتها نیست، بلکه واقعا یک جنگ بزرگ و متناهی است. در سری فیلم های مارول بزرگی، فجایع، هیجان، اتفاقات غیرطبیعی و نوعی سرگرمی سورئال تثبیت شده است. این نمایش مارول با مهارت هویت تجاری خود را نشان می دهد. در یک لحظه غم انگیز و در لحظه ی دیگر بسیار هوشمندانه است. جدیت متقاعد کننده ای دارد و همچنین لحظات فوق العاده ای دارد که در آن احساس شادی می کنید. این فیلمی تماشایی است و کاملا به افسانه ای که به تصویر می کشد و تاریکی آخرالزمانی باور دارد.
متیو روسا
این فیلم یک محصول متوسط است که اشتباها در دنیا به عنوان فیلمی خوب معرفی شده است. حتی تماشای این فیلم برای کسی که به آینده سینمای آمریکا اهمیت می دهد مضر است. همان طور که از پوستر فیلم مشخص است، کارگردان تعداد زیادی ستاره که همه ابرقهرمان و محبوب مردمند را کنار هم ردیف کرده است. داستان فیلم فاقد پیوستگی متن است و بیشتر شبیه تلاشی برای پول سازی از شخصیت هاست. مشکل دیگر داشتن این تعداد ستاره این است که شاید بعضی افراد همه‌ی آنها را نشناسند که در این صورت دنبال کردن وقایع و جزئیات برای آنها سخت می شود و نمی توانند با فیلم همراه باشند.

خبرهای مرتبط

بندیکت کامبربچ نامزد جایزه اسکار و گوینده رادیو است.
فیلم سینمایی «انتقام جویان: جنگ ابدیت» با فروش جهانی ۲ میلیارد دلار رکورد جدیدی ثبت کرد.
فیلم «دد پول۲» با ۳۰۱ میلیون دلار در صدر جدول باکس آفیس جهانی قرار گرفت.
از 10سال پیش که کمپانی «مارول» اولین فیلم «مرد آهنی» را ساخت داستان ها و شخصیت های پیچیده ای را خلق کرده که همگی در «انتقام جویان: جنگ بینهایت» حضور دارند. این فیلم که در هفته سوم اکرانش همچنان در صدر جدول پرفروش ترین ها قرار دارد، تنها در هفته اول ۱ میلیارد دلار فروش گیشه داشت.
انتشار اولین تریلر از فیلم انتقام جویان- جنگ ابدیت

نظرهای منتشرشده


تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی:

logo-samandehi