پوستر فیلم خپل
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۱۰
۲ رای
۱۰ / ۷
۱ رای

خپل | Dumplin' (2018)

کمدی - درام - موزیکال

به فیلم رای بده:

کارگردان: آنی فلچر

خلاصه فیلم:

ویلودین دختر نوجوان چاقی است که مادرش قبلا ملکه زیبایی بوده است. حالا مادرش مسابقه ای برگزار کرده و او در آن شرکت می کند.

عکس‌های فیلم خپل

نقدهای کوتاه فیلم خپل

کیت اربلند
آنی فلچر(کارگردان) با اقتباسی از رمان جولی مورفی، آهنگ‌های دالی پارتون و بازی‌های قوی، پیام امیدوارکننده‌ای دارد. فیلم تمایل دارد تا برخلاف استانداردهای امروزی، بیشتر به جنبه خوب انسان‌ها نگاه کند. درس‌هایی درباره دوست داشتن یکدیگر، قبول خطاهای دیگران، و اینکه بهترین خودت باشی، ممکن است چندان خوشایند نباشد، اما بی‌دلیل نیستند . «خپل» می‌داند که چطور مخاطب را راضی کند.
گای لوج
کارگردانی ظریف و با دقت «فلچر» (که به نسبت فیلم قبلی خود یعنی «تعقیب» محصول سال ۲۰۱۵، پیشرفت قابل ‌توجهی داشته است)، در نهایت داستان را به رساندن پیامش در مورد صبر، دوستی و درگیری نوجوانان برای پیدا کردن تعادل بین خودپسندی و همدردی با دیگران، هدایت می کند. «ویلودین» حرفی برای گفتن دارد، اما «خپل» توانسته این پیام را در قالب داستانی بدون انتقادی منفی به هرگونه شخصیتی، چه «درگ کویین» و چه شرکت‌ کننده‌ های مسابقات زیبایی و با پایانی شیرین و دوست ‌داشتنی، به مخاطب نوجوان خود برساند. این‌که در این فیلم به رابطه «ویلودین» با دوستانش بیشتر از رابطه عاشقانه با یک پسر پرداخته شده است، نکته قابل ‌توجه و ارزشمندی است. حضور معنوی شخصیتی مانند «دالی» برای مرتبط کردن و کنار هم آوردن شخصیت‌ ها و اتفاقات فیلم، ضروری بود.

نقدهای بلند فیلم خپل

کیت اربلند

آنی فلچر با اقتباسی از رمان جولی مورفی ، آهنگ های دالی پارتون و بازی های قوی، پیام امیدوارکننده ای دارد. در فیلم درس بسیار ارزشمندی از یک دختر نوجوان آموخته می شود.برخلاف ژانر فیلم، مهربانی که در قلب داستان وجود دارد خوشایند است.فیلم تمایل دارد تا برخلاف استانداردهای امروزی بیشتر به جنبه خوب انسان ها ...

ویدیوهای فیلم خپل

Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس «خپل Dumplin»

نظرهای منتشر شده فیلم خپل

0 نظر