ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم خپل
۱۰/۱۰
۲ رای
۷/۱۰
۱ رای

خپل | Dumplin'

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
ویلودین دختر نوجوان چاقی است که مادرش قبلا ملکه زیبایی بوده است. حالا مادرش مسابقه ای برگزار کرده و او در آن شرکت می کند.

عکس‌های فیلم خپل

نقدهای کوتاه خپل

کیت اربلند
آنی فلچر(کارگردان) با اقتباسی از رمان جولی مورفی، آهنگ‌های دالی پارتون و بازی‌های قوی، پیام امیدوارکننده‌ای دارد. فیلم تمایل دارد تا برخلاف استانداردهای امروزی، بیشتر به جنبه خوب انسان‌ها نگاه کند. درس‌هایی درباره دوست داشتن یکدیگر، قبول خطاهای دیگران، و اینکه بهترین خودت باشی، ممکن است چندان خوشایند نباشد، اما بی‌دلیل نیستند . «خپل» می‌داند که چطور مخاطب را راضی کند.
گای لوج
کارگردانی ظریف و با دقت «فلچر» (که به نسبت فیلم قبلی خود یعنی «تعقیب» محصول سال ۲۰۱۵، پیشرفت قابل ‌توجهی داشته است)، در نهایت داستان را به رساندن پیامش در مورد صبر، دوستی و درگیری نوجوانان برای پیدا کردن تعادل بین خودپسندی و همدردی با دیگران، هدایت می کند. «ویلودین» حرفی برای گفتن دارد، اما «خپل» توانسته این پیام را در قالب داستانی بدون انتقادی منفی به هرگونه شخصیتی، چه «درگ کویین» و چه شرکت‌ کننده‌ های مسابقات زیبایی و با پایانی شیرین و دوست ‌داشتنی، به مخاطب نوجوان خود برساند. این‌که در این فیلم به رابطه «ویلودین» با دوستانش بیشتر از رابطه عاشقانه با یک پسر پرداخته شده است، نکته قابل ‌توجه و ارزشمندی است. حضور معنوی شخصیتی مانند «دالی» برای مرتبط کردن و کنار هم آوردن شخصیت‌ ها و اتفاقات فیلم، ضروری بود.
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸امتیاز بده ۸۷۱
رحمان 1400 ۶.۴امتیاز بده ۶۹
غلامرضا تختی ۶.۴امتیاز بده ۵۰۲
ژن خوک ۶.۲امتیاز بده ۲۵
چهار انگشت ۵.۸امتیاز بده ۲۵
پیشونی سفید 3 ۵.۸امتیاز بده ۲۲
زندانی ها ۴.۷امتیاز بده ۲۴
سریال‌های تلویزیونی
نون.خ ۸.۷امتیاز بده ۱۲
بر سر دوراهی ۵.۶امتیاز بده ۷
زوج یا فرد ۴.۸امتیاز بده ۵
شش قهرمان و نصفی ۳.۳امتیاز بده ۴
نمایش خانگی
رقص روی شیشه ۸.۲امتیاز بده ۱۳۶
نهنگ آبی ۷.۷امتیاز بده ۱۴۸
ممنوعه 2 ۶.۶امتیاز بده ۱۰۴
هشتگ خاله سوسکه ۵.۴امتیاز بده ۵۵
احضار ۴.۸امتیاز بده ۶۴