ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد
۸.۵/۱۰
۴ رای
۵.۵/۱۰
۱۱ رای

جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد | Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
سال 1927، گریندل‌والد همان‌گونه که قول داده بود موفق به فرار پرسر و صدایی از زندان شده و مشغول گرد آوردن طرفداران بیشتری برای آرمان خود، یعنی ترفیع جایگاه جادوگران بر تمام مخلوقات غیرجادویی است. تنها کسی که شاید بتواند او را متوقف کند جادوگری است که زمانی عزیزترین دوست او شناخته می‌شد، آلبوس دامبلدور. اما دامبلدور به کمک جادوگری نیاز خواهد داشت که پیش از این یک بار گریندل‌والد را با شکست روبرو کرده است، دانش‌آموز سابقش نیوت اسکمندر.

عکس‌های فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد

نقدهای کوتاه جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد

جیمز براردینلی
این فیلم در سرهم کردن تکه‌های داستان و آماده کردن تماشاگران برای یک فیلم بزرگتر نسبت به قسمت قبلی، عالی عمل کرده اما در ارائه توانایی خود برای متمرکز ماندن روی موضوع فیلم و ارائه‌ی یک دلیل برای اینکه چرا این فیلم باید الان در چنین زمانی دیده شود، ناامید کننده است. بهترین لحظات «جانوران شگفت انگیز : جنایات گریندل والد»، سکانس‌های کاراکتر محور آن است و در آن‌ها نیز از جلوه‌های ویژه‌ی بسیار جذابی استفاده شده که برای یک فیلم 135 دقیقه‌ای یک امتیاز بسیار ویژه به حساب می‌آید.
رابی کالین
من نمی دانم چه کسی جرات دارد به «رولینگ» نه بگوید، اما اگر چنین کسی وجود دارد باید هرچه زودتر پا پیش بگذارد. «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد» یک افتضاح کامل است چون وقتی دنیای جادوگری این قدر تهی و بی روح شده دیگر جذابیتی برای بیننده ندارد ، حتی هیجان بازگشت به دنیای جادوگری وقتی به جایی نمی رسد که به نظر می آید «ییتس» به جز آن چیز دیگری برای ارائه ندارد. تحسین برانگیز است که فیلمی ۱۳۵ دقیقه ای وجود دارد که درنهایت به هیچ نتیجه ای نمی رسد، و اگر قرار باشد دنیای فیلم های بعدی جانوران شگفت انگیز براساس این داستان ادامه پیدا کند اصلا عاقبت خوبی در انتظار این فرنچایز نیست. «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد» یک ریسک بزرگ برای این فرنچایز بود، که حالا می توان گفت این ریسک کاملا شکست خورده است.
دیوید گریفین
«موجودات شگفت ‌انگیز؛ جنایات گریندل والد» یک اثر قوی دیگه در حماسه‌ ی جادوگرانه‌ ی «جی.کی.رولینگ» است. رولینگ توانسته به نسبت فیلم اول، با ارائه‌ی چهره‌ی قوی‌ تری از شخصیت ‌ها، کلیت اثر را بهبود ببخشد و آن را درگیر کننده تر کند. اگرچه باز هم شخصیت‌ ها چندان وقت کافی ندارند. هر دو شخصیت اصلی یعنی «جانی دپ» و «ادی ردمین» در نقش‌ های خود شگفت‌ انگیز هستند. «جود لاو» نیز طبق معمول جذابیت و شوخ طبعی را برای فیلم به ارمغان آورده است. با اینکه «لاو» واقعا کاریزماتیک است اما در اضافه کردن عنصری مثبت به شخصیت «دامبلدورم عاجز است. البته از سوی می توان گفت که با شناخت قبلی ما نسبت به این بازیگر ، شاید این گونه بنظر برسد که او برای این کار تلاشی نمی کند.
خبرهای مرتبط
نگاهی به نظر منتقدان درباره فیلم «جانوران شگفت انگیز:جنایات گریندل والد/ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald» با بازی: جانی دپ، جود لا و ادی ردمین
نظرهای منتشرشده

جشنواره فیلم فجر
سیمرغ
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۷.۹امتیاز بده ۸۱۶
سرخ پوست ۷.۹امتیاز بده ۹۳۷
شبی که ماه کامل شد ۷.۳امتیاز بده ۷۸۶
ماجرای نیمروز 2: رد خون ۶.۷امتیاز بده ۷۰۶
قصر شیرین ۶.۶امتیاز بده ۵۵۰
غلامرضا تختی ۶.۴امتیاز بده ۴۸۸
بیست و سه نفر ۶.۲امتیاز بده ۴۰۶
مسخره باز ۵.۸امتیاز بده ۳۹۴
طلا ۵.۷امتیاز بده ۴۶۸
قسم ۵.۷امتیاز بده ۳۲۹
جان دار ۵.۷امتیاز بده ۵۰۱
دیدن این فیلم جرم است! ۵.۱امتیاز بده ۳۲۲
بنفشه آفریقایی ۵امتیاز بده ۲۸۶
درخونگاه ۵امتیاز بده ۳۱۴
سمفونی نهم ۵امتیاز بده ۲۸۸
خون خدا ۴.۹امتیاز بده ۴۰۹
ایده اصلی ۴.۷امتیاز بده ۲۶۳
ناگهان درخت ۴.۶امتیاز بده ۳۱۰
روزهای نارنجی ۴.۳امتیاز بده ۲۱۳
سونامی ۴.۳امتیاز بده ۲۱۶
جمشیدیه ۴.۲امتیاز بده ۲۲۱
حمال طلا ۴امتیاز بده ۱۶۷
آشفته گی ۴امتیاز بده ۳۰۵
سال دوم دانشکده من ۳.۹امتیاز بده ۲۳۶
پالتو شتری ۳.۸امتیاز بده ۲۰۰
معکوس ۳.۷امتیاز بده ۱۸۰
زهرمار ۳.۶امتیاز بده ۲۴۹
مردی بدون سایه ۳.۵امتیاز بده ۲۴۵
تیغ و ترمه ۳امتیاز بده ۲۱۸
یلدا ۳امتیاز بده ۱۶۲

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi