ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد
۷.۴/۱۰
۷ رای
۵.۵/۱۰
۱۱ رای

جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد | Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
سال 1927، گریندل‌والد همان‌گونه که قول داده بود موفق به فرار پرسر و صدایی از زندان شده و مشغول گرد آوردن طرفداران بیشتری برای آرمان خود، یعنی ترفیع جایگاه جادوگران بر تمام مخلوقات غیرجادویی است. تنها کسی که شاید بتواند او را متوقف کند جادوگری است که زمانی عزیزترین دوست او شناخته می‌شد، آلبوس دامبلدور. اما دامبلدور به کمک جادوگری نیاز خواهد داشت که پیش از این یک بار گریندل‌والد را با شکست روبرو کرده است، دانش‌آموز سابقش نیوت اسکمندر.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد

نقدهای کوتاه جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد

جیمز براردینلی
این فیلم در سرهم کردن تکه‌های داستان و آماده کردن تماشاگران برای یک فیلم بزرگتر نسبت به قسمت قبلی، عالی عمل کرده اما در ارائه توانایی خود برای متمرکز ماندن روی موضوع فیلم و ارائه‌ی یک دلیل برای اینکه چرا این فیلم باید الان در چنین زمانی دیده شود، ناامید کننده است. بهترین لحظات «جانوران شگفت انگیز : جنایات گریندل والد»، سکانس‌های کاراکتر محور آن است و در آن‌ها نیز از جلوه‌های ویژه‌ی بسیار جذابی استفاده شده که برای یک فیلم 135 دقیقه‌ای یک امتیاز بسیار ویژه به حساب می‌آید.
رابی کالین
من نمی دانم چه کسی جرات دارد به «رولینگ» نه بگوید، اما اگر چنین کسی وجود دارد باید هرچه زودتر پا پیش بگذارد. «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد» یک افتضاح کامل است چون وقتی دنیای جادوگری این قدر تهی و بی روح شده دیگر جذابیتی برای بیننده ندارد ، حتی هیجان بازگشت به دنیای جادوگری وقتی به جایی نمی رسد که به نظر می آید «ییتس» به جز آن چیز دیگری برای ارائه ندارد. تحسین برانگیز است که فیلمی ۱۳۵ دقیقه ای وجود دارد که درنهایت به هیچ نتیجه ای نمی رسد، و اگر قرار باشد دنیای فیلم های بعدی جانوران شگفت انگیز براساس این داستان ادامه پیدا کند اصلا عاقبت خوبی در انتظار این فرنچایز نیست. «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد» یک ریسک بزرگ برای این فرنچایز بود، که حالا می توان گفت این ریسک کاملا شکست خورده است.
دیوید گریفین
«موجودات شگفت ‌انگیز؛ جنایات گریندل والد» یک اثر قوی دیگه در حماسه‌ ی جادوگرانه‌ ی «جی.کی.رولینگ» است. رولینگ توانسته به نسبت فیلم اول، با ارائه‌ی چهره‌ی قوی‌ تری از شخصیت ‌ها، کلیت اثر را بهبود ببخشد و آن را درگیر کننده تر کند. اگرچه باز هم شخصیت‌ ها چندان وقت کافی ندارند. هر دو شخصیت اصلی یعنی «جانی دپ» و «ادی ردمین» در نقش‌ های خود شگفت‌ انگیز هستند. «جود لاو» نیز طبق معمول جذابیت و شوخ طبعی را برای فیلم به ارمغان آورده است. با اینکه «لاو» واقعا کاریزماتیک است اما در اضافه کردن عنصری مثبت به شخصیت «دامبلدورم عاجز است. البته از سوی می توان گفت که با شناخت قبلی ما نسبت به این بازیگر ، شاید این گونه بنظر برسد که او برای این کار تلاشی نمی کند.
آرش پارساپور
در مورد داستان فیلم «جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد» می‌توان مدتها حرف زد و نوشت. به هر حال فیلم زیرشاخه‌ای از یک سری هفت جلدی است و پر از کاراکترهای قدیمی و جدیدی که نویسنده این کتب آنها را روی پرده سینما آورده و می‌خواهد هم گره‌های داستانی کتابها را از هم باز کند و هم در عین حال سوالات جدیدی را در ذهن طرفداران ایجاد کند. با اینکه قدرت نویسندگی رولینگ به همگان ثابت شده ولی او در فیلم جدیدی که بر اساس نوشته‌هایش ساخته شده یک اشتباه مهلک را مرتکب شده و آن چیزی نیست جز به هم ریختگی.
خبرهای مرتبط
نگاهی به نظر منتقدان درباره فیلم «جانوران شگفت انگیز:جنایات گریندل والد/ Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald» با بازی: جانی دپ، جود لا و ادی ردمین
نظرهای منتشرشده

الی نصیری
۲۳ روز پیش
واقعا همین! مگه سریال هست که اینجوری تموم می‌کنه و یه فیلم رو فقط میسازه که برای بعدی آماده باشیم! خوب نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۴۳۹
نبات ۸.۳امتیاز بده ۹۶
تگزاس 2 ۷.۴امتیاز بده ۲۱۰
وکیل مدافع ۶.۷امتیاز بده ۳۶
غلامرضا تختی ۶.۷امتیاز بده ۶۸۹
ژن خوک ۶.۱امتیاز بده ۱۶۹
پیشونی سفید 3 ۵.۸امتیاز بده ۱۰۸
چهار انگشت ۵.۶امتیاز بده ۱۸۶
سامورایی در برلین ۵.۶امتیاز بده ۴۵
تولدت مبارک ۵.۳امتیاز بده ۱۴
زندانی ها ۵.۱امتیاز بده ۱۴۶
به دنیا آمدن ۵امتیاز بده ۱۴۳
خانه دیگری ۳.۵امتیاز بده ۴۶
سریال‌های تلویزیونی
برادر جان ۷.۲امتیاز بده ۷۱
دلدار ۵.۹امتیاز بده ۵۰
از یادها رفته ۵.۸امتیاز بده ۵۶
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۲۰۳
رقص روی شیشه ۸.۱امتیاز بده ۵۲۸
نهنگ آبی ۷.۹امتیاز بده ۴۶۰
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۱۰۰
هشتگ خاله سوسکه ۵.۹امتیاز بده ۱۷۸