پوستر فیلم شرلوک نومز
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۱۹
۴۷ رای
۱۰ / ۴.۵
۴ رای

شرلوک نومز | Sherlock Gnomes (2018)

انیمیشن - ماجراجویی - کمدی

به فیلم رای بده:

نویسنده: بن زازو

خلاصه فیلم:

نوم ها یا همان کوتوله های باغ یکی بعد از دیگری ناپدید می شوند. نومئو، ژولیت و عضو جدیدشان شرلوک نومز در جستجوی آنها هستند.

عکس‌های فیلم شرلوک نومز

نقدهای کوتاه فیلم شرلوک نومز

راجر مور
اکثر محصولاتی که برای کودکان ساخته می شود ، به دلیل قرارداد های استودیوها است و معمولا خیلی فکر شده نیست. کسانی که انیمیشن «شرلوک نومز» را ساخته اند، در تلاش بوده اند تا راهی برای ساخت یک انیمیشن نیمه موزیکال ارزان قیمت پیدا کنند که در آن کوتوله های زیرزمینی باغچه های بریتانیا، ماجراجویی های حماسی ای را دنبال می کنند. شراکت «راکت پیکچرز» به عنوان تهیه کننده ی این انیمیشن، این دنباله را پایین تر از دنباله ی «من نفرت انگیز» و کمی بالاتر از «پرنده های آزاد» قرار داده است. حتی کوچکترین لحظه ای برای خندیدن در آن وجود ندارد و داستان آن نیز حتی ارزش نوشتن یک جمله به عنوان خلاصه داستان را ندارد.
ویلیام بیبیانی
این فیلم آنقدر هم که از اسم آن به نظر می رسد ، بد نیست. «شرلوک نومز» دارای لحظات خلاقانه ای است و هم چنین ترانه های ارزشمندی در آن اجرا می شود اما هنوز هم راه زیادی دارد تا تبدیل به یک انیمشین قدرتمند و با اساس شود. به نظر من کودکان امروز نیازمند انیمیشن های بهتری هستند و لیاقت آن را نیز دارند که انیمیشن هایی بهتر «شرلوک نومز» را تماشا کنند.اما با این حال در کنار سایر انیمیشن های با کیفیت ، «شرلوک نومز» می تواند به عنوان تنقلات عمل کند. یک نکته ی کوچکی که درباره ای این اثر وجود دارد این است که حتی یکی از جوک ها و شوخی های که در این انیمشین وجود دارد نمی تواند یک لبخند درست و حسابی را روی لب های مخاطبان جاری کند. شاید دلیلش این باشد که رابطه ی نومئو و جولیت خوب از آب درنیامده است.

نقدهای بلند فیلم شرلوک نومز

آرش پارساپور

  هفت سال از انیمیشن نومئو و ژولیت می‌گذرد و استودیوی سازنده آن تصمیم به ساخت دنباله آن با نام جدید «شرلوک نومز» گرفته است. مجسمه‌های کوتوله‌ها یا همان GNOME نوعی از مجسمه ها هستند که در کشورهای اروپایی به ویژه انگلستان طرفدار دارند و به نوعی امضا و هویت باغ‌ها و گلخانه‌های کوچک خانگی محسوب می‌شوند. ...

نظرهای منتشر شده فیلم شرلوک نومز

0 نظر