ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم 5 هم خون

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
چهار سرباز آفریقایی - آمریکایی جنگ، بعد از سال‌ها برای یافتن بقایای رهبر قدیمیشان و همچنین گنجی که به کمک او دفن کردند، دوباره به ویتنام بازمی‌گردند و در این سفر مجبور به مقابله با انسان‌ها و طبیعت می‌شوند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم 5 هم خون

نقدهای کوتاه 5 هم خون

آنتونی لین
«اسپایک لی» فیلمسازی آگاه به مقتضیات زمانه‌ی خویش است و این آگاهی او تنها معدود به فیلم‌هایش نیست. او دو اثر جدید از خود منتشر کرده است. اولی «سه برادر» است که مدت زمان آن 95 ثانیه است. در این فیلم او سه ویدئوی واقعی را با مهارتی مثال‌زدنی تبدیل به یک فیلم کرده است. فیلم دوم «5 هم‌خون» است که مدت زمان آن به دو ساعت و نیم می‌رسد. این فیلم درباره‌ی 5 سرباز سیاه‌پوست آمریکایی است که در جنگ ویتنام برای کشورشان ایالات متحده آمریکا فداکاری‌های فراوانی کرده‌اند.
پیتر دبروژ
با فیلم «5 هم‌خون»، «اسپایک لی» به مسیر طولانی خود از فیلم «بلکککلنزمن» که جایزه اسکار را برای او به همراه داشت، ادامه داده است. او در این فیلم به روی دیگری از جنگ ویتنام پرداخته است که پیش از این کمتر مورد توجه قرار گرفته بود. او انگیزه‌ی چند جوان سیاه‌پوست آمریکایی برای کمک به کشورشان آن هم در زمانی که داخل کشور تحت شدیدترین فشارها بودند را به زیبایی موشکافی می‌کند.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده