ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم همکاری حیوانات
۰/۱۰
۰ رای
۴/۱۰
۳ رای

همکاری حیوانات | Corporate Animals (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
مدیرعامل یک شرکت بزرگ با چند نفر از کارکنانش به سفری کاری می روند و مجبور می شوند آخر هفته را در غاری در نیومکزیکو بگذرانند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

بازیگران فیلم همکاری حیوانات

نقدهای کوتاه همکاری حیوانات

دن مکا
با اینکه در این فیلم بازیگران مکمل توانایی حضور دارند و زمان فیلم هم کمتر از 90 دقیق است اما باز هم متریال کافی برای اتصال موضوعات وجود ندارد. شوخی¬های درباره¬ی غذا خوردن حیوانات در فیلم وجود دارد که خیلی زود تکراری و خسته¬کننده می¬شوند. عملکرد «مور» در اجرای کاراکترش بسیار تعلیق¬آور است اما فیلم فرصت¬های زیادی را از دست می¬دهد.
ایمی نیکولسن
این فیلم در ابتدا یک شخصیت¬پردازی ساده بوده که حالا در تلاش است تا فیلمنامه¬ای برای خودش دست و پا کند. مثل اینکه دکمه¬ای را پیدا کنید و برایش یک پیراهن بدوزید. چه کسی به اخراج شدن شخصی اهمیت می¬دهد که در حال نوشتن نامه برای توضیح این است که چه کسی او را گاز گرفته است ؟ عدم وجود سبک روایت مشخص، کاراکترها را حسابی گیج کرده و تنها راه موجود ، حمله کردن به یکدیگر برای گذراندن زمان است.
جان دفوره
گرسنگی و ترس از فضای بسته باعث می¬شود تا مخاطبان حسابی از شرایط کارکترها بترسند. «بین» نیز از این فرصت استفاده می¬کند و روش جالبی را برای نشان دادن جنون و توهم دو کاراکتر انتخاب می¬کند. بهتر قسمت آن جایی است که آن کارآموز بیچاره که زخم پایش حال او را حسابی بد کرده و حمله¬های عصبی در او ایجاد می¬کند، این حس عجیب بودن مخاطبان را قانع می¬کند تا بیشتر روی صندلی¬هایشان بنشینند.

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده