ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم خروج

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
این فیلم زندگی گروهی پنبه‌کار شهرستانی را روایت می‌کنند که محصول‌شان بر اثر بارش شدید باران آب خورده و وعده هایی که به آنها داده شده، پوچ درآمده این گروه تصمیم می‌گیرند برای اعتراض به وضعیت شان نزد هیات دولت در نهاد ریاست جمهوری بروند.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم خروج

نقدهای کوتاه خروج

مهرزاد دانش
خروج، اگر نه بدترین، که از بدترین‌های کارنامه حاتمی‌کیا و این دوره از جشنواره است. ملغمه‌ای پوپولیستی از شعار و خطابه و موسیقی پرحجم و جلوه‌های متظاهرانه CGI و احساسات‌گرایی‌های رقت‌بار. عمق شخصیت و موقعیت و درام؟ صفر.
آرامه اعتمادی
خروج یک فیلم شعارزده است. کشاورزانی که همان‌گونه در آن برهه تاریخی، سوژه رسانه‌ها شدند، حالا سوژه حاتمی‌کیا هستند تا حرف‌های درشت و پررنگ شعاری او را روی پرده سینما بیاورد. موسیقی آزاردهنده است و در مقابل چهره‌پردازی و طراحی‌لباس چشم‌نواز است.
صوفیا نصراللهی
این یکی از شدیداللحن‌ترین فیلم‌های حاتمی‌کیا کنار «آژانس شیشه‌ای» و «موج مرده» است. یکی از عصبانی‌ترین و انتقادی‌ترین فیلم‌هایش به وضعیت موجود اما به دلیل پلات کم‌مایه، بازی‌های بد بازیگران فرعی، نداشتن پیرنگ‌های درست و حسابی و کارگردانی سردستی میانه‌ی فیلم نه تنها تاثیرگذار نیست که در بسیاری از سکانس‌ها خسته‌کننده و گاهی حتی خنده‌دار می‌شود.
یاسمن خلیلی فرد
«خروج» به رغم کاستی ها و نقصان هایی که در ساختارش به چشم میخورد یک ویژگی مهم محتوایی دارد و آن بازگشت حاتمی کیاست به فیلمهای شدیداللحن انتقادی اش در سالهای دور؛ فیلمهایی چون «آژانس شیشهای»، «موج مرده» و تاحدودی «روبان قرمز» که قهرمانانی از جنسِ مردمِ معمولی داشتند. فیلم به همان اندازه «آژانس شیشه ای» خشمگین و عصبانی است و به همان اندازه می کوشد تا خود را نه به قهرمانهای نامحبوب که به آدم های ساده ای از طبقه فرودست جامعه نزدیک کند که به مرور و در سیر پیشرفت درام به قهرمان تبدیل می شوند. فیلم یک فرامرز قریبیان درخشان دارد که یکی از بهترین بازی های خود را در آن ارائه کرده است.
ویدیوهای فیلم خروج
Current Time 0:00
/
Duration Time 0:00
Progress: NaN%
آنونس فیلم «خروج»
خبرهای مرتبط
اسامی نامزدهای بخش مسابقه(سودای سیمرغ) سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد./ «شنای پروانه» با نامزدی در 12 بخش، صدرنشین نامزدهاست.
عکس های ابراهیم حاتمی‌کیا، فرامرز قریبیان، پانته آ پناهی ها، سام قربیان و کامبیز دیرباز در نشست خبری فیلم «خروج» در جشنواره فجر 38
ویدیوهایی از نشست جنجالی «خروج» در جشنواره فیلم فجر/ اعتراض ابراهیم حاتمی کیا به اهالی رسانه و منتقدان: ما سربازان فرهنگی این نظام هستیم، چرا اینگونه با من برخورد نمیشه؟
فرامرز قریبیان در جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که از بازیگری خداحافظی می‌کند و دیگر حوصله غرض ورزی مسئولین سینمایی را ندارد.+ ویدیو
توضیحات آرش قاسمی درباره چالش های صداگذاری روایت دو ساعته و پرسروصدای فیلم «خروج»: کار با حاتمی‌کیا سخت و جذاب است. آقای حاتمی‌کیا با کسی تعارف ندارد.
نظرهای منتشرشده

سیاوش پیروزنیا
۲ ماه پیش
در نوع خودش فیلم جالبی بود 👍 بازی فرامرز قریبیان و پانته آ پناهی ها رو دوست داشتم 👏
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سید احسان موسی کاظمی
۲ ماه پیش
سلام !!!!لطفا خلاصه داستان رو درست روایت کنید!!!کجای فیلم بارون اومد که عده ای به بهانه خراب شدن محصولاتشون به علت باران شدید اعتراض کنن!!! اعتراض اونها به بی تدبیری ، دروغ گویی و عدم پاسخگویی مسئول سد بود که آب شور به زمینهای مردم انداخته بود و آب شور باعث از بین روفتن محصولاتشون میشد! ثانیا کجای فیلم حرف از اعتراض به هیات دولت بود!!!بلکه کشاورزان با بازی بینظیر استادفرامرز قریبیان برای ملاقات با رئیس جمهور و گله گزاری به ایشون به سمت پاستور حرکت کردن!!! خواهشما به شعور مخاطبین سایتتون کمی احترام بگذارید و حداقل خلاصه داستان فیلم رو صادقانه بیان کنید!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
samin kho...
۲ ماه پیش
سلام-سطح توقعم خیلی بیش از اینها بود تقریبا ابتدای فیلم سطح خوبی داره ولی کم کم به شدت ده نمکی گونه میشه که اصلا از کسی که خودش را شاگرد آوینی می دونه خیلی بعیده بعد از ورود مشاور رئیس دقیقا حس کردم دارم یکی از فیلمهای ده نمکی رو می بینم آقای حاتمی کیا لطفا در عمل و فیلمسازی ثابت کنید عوض نشده اید شما که با یک اشاره مسیر پیدا می کردید چی شده اینقدر جاده برعکس میرید ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! حتی پشتیبانی به شدت ضعیف و تا حدی خامی گریم روی ایفای نقش بازیگران قابلی چون قریبیان و پناهی ها اثر گذاشته بود ... چند نکته کد وار و قضاوت با بالاسری: غلظت آب شور و نوع حرکتش را ببینید -تغییر چهره کسی که آب شور می نوشد واقعا اینگونه است؟! تفاوت اقلیم و فاصله بهره وری منطقه ای که پنبه دارد با منطقه ای که ذرت دارد؟!!!!! بحث سوختگیری فرق بین گازوئیل و بنزین ؟!!!!!!!تک چرخ زدن تراکتور !!!!!!!!!! ظاهرا خیلی از ریزه کاریها و تکنیکها و حتی بدیهیات توسط عوامل کار فراموش شده !!!!!!! البته ظاهرا دیگر فراموش کردن این نوع مسائل مانند:بحث ارتفاع از سطح دریا و نوع وزش باد در ارتفاع و کمبود اکسیژن که کار به وقت شام را کمی مضحک کرده بود کاملا عادی شده ...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر محمدزاده
۲ ماه پیش
واقعا فیلم ضعیفی بود در حد تله فیلم های تلویزیونی اصلا شاخصه های سینمایی درش وجود نداشت صرفا سرگرمی سطحی با شعار های سطحی که برخلاف پیام رسانی مضحک بود تنها نقطه قوت فیلم حضور فرامرز قریبیان و پانته آ پناهی ها بود که اونم نتونسته بود فیلم رو نجات بده باورم نمیشه صاحب آثاری چون آژانس شیشه ای یا ارتفاع پست و .. همچین فیلم افتضاحی بسازه واقعا آقای حاتمی کیا و کیمیایی با این اوصاف تموم شدنی ان
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسین حمزه پور
۲ ماه پیش
آقای حاتمی کیا به حرمت آژانس شیشه‌ای و دیدبان دیگه نساز! بذار ما شما رو با روبان قرمز به یاد بیاریم، نکن این کارو با خودت و با ما! بله، شنیدم فرمودید من همون حاتمی کیاام! به همون قرآن ناطق که گفتی نیستی! آقای حاتمی کیا باور کن با این فیلما اوج نمیگیری! گفتی سفارشی نیست، حتی یه نقطه‌اش، قبول منتها ماجرای پختن قورباغه زنده شنیدی!؟ آدما کم کم عوض میشن وقتی میفمنن که خیلی...
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
امیر وشانی
۲ ماه پیش
یک فیلم بسیار دوست داشتنی
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
الی نصیری
۲ ماه پیش
اصلا باورم نمیشه اینقدر ضعیف! فیلم از نظر سینمایی به شدت ضعیف... خسته کننده ... نه جذابیتی نه چیزی... شروع ضعیف، فقط همون سکانسی که توی فضای مجازی پخش کردن و پنبه‌ها توی هوان و اون نگاه جذاب قریبیان توی کل فیلم خوب بود. خیلی بد بود خیلی. چقدر شعاااار... دیالوگ به دیالوگ شعار!
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
۲ ماه پیش
یه فیلم ضعیف از یه کارگردان بزرگ.. تا آخر فیلم بیننده منتظر یک اتفاق می مونده که متاسفانه هرگز رخ نمیده.. کارگردان تمام عوامل حرفه ای ش رو حول محور یه داستان بسیار ضعیف و فیلمنامه ی غیر جذابش جمع میکنه.. و به نظرم ضعیف ترین اثر در میان آثار حاتمی کیا ست..
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
payam T
۲ ماه پیش
سکانس ابتدایی فیلم خروج واقعا جالب بود از این نظر که تونست با حداقل دیالوگ شخصیت رو پرداخت و حادثه ی محرک داستان رو معرفی کنه. در ادامه هم به نظرم نکته ای که جالب بود این بود که حاتمی کیا خودش رو (برخلاف خیلی از فیلم هاش) خیلی جدی نگرفته و اجازه داده که یه رگه ی باریکی از کمدی توی فیلم جاری باشه که به به نزدیک شدن من به شخصیت ها و فضای فیلم کمک کرد. درکل به نظرم نسبت به فیلم های اخیرش کار کنترل شده تر و بهتری بود و من دوستش داشتم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
amirrezaghaemi رضا قائمی
۲ ماه پیش
سقوط ... فیلمی از ابراهیم اوجی کیا
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
A G
۲ ماه پیش
در فیلم اعتراضش ظاهرا به رئیس جمهور بود(البته مشخص در واقع فقط این نبوده) و لحن اعتراض ملایم. اجرای فیلم متوسط.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
سامان علیزاده
۲ ماه پیش
باورم نميشه به اين فيلم مضخرف پول دادم وسط فيلم پا شدم نه من عده زيادي همون اوايل رفتن متاسفانه آقاي حاتمي كيا جاده پسرفت رو به خوبي پيدا كرده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مجتبی ابراهیمی پور
۲ ماه پیش
فیلم به لحاظ ساختار از بهترین های جشنواره است ، همانند اکثر فیلمهای حاتمی کیا ، لکن دوستانی که در صدد تخریب فیلم هستند ، نقد فیلم را مغرضانه و از روی کینه با شخص حاتمی کیا بخاطر عقائدش ، انجام می دهند ، این فیلم در نقد دولت است ولی در تعجبم مگر کسانی هستند که از این دولت رضایت داشته باشند ؟ چرا بر تریج قبای یک عده برخورده ؟ باید بپذیریم که حاتمی کیا از بزرگترین کارگردانانی است که سینمای ایران به خود دیده و اینکه مگر دم از آزادی بیان نمی زنیم ، چرا حاتمی کیا نباید در مورد افکارش فیلم بسازد ؟ اصلا بر فرض سفارشی بودن مگر در تمام جههان به ویژه آمریکا فیلم سفارشی ساخته نمی شود ، اصلا آنجا فیلم غیر سفارشی هم داریم ؟؟؟؟؟بی خیال لیاقت بعضی ها همان مطرب ها و هزارپاها و رحمان 1400 هاست ، راستی یادمان باشد شرف نقد و نظر صادقانه را زیر سوال نبریم هرچند که بعید می دام عده ای شرف را باور داشته باشند
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسام نوری
۲ ماه پیش
یکی دگر از فیلمهای سفارشی حاتمی کیا. ایندفعه حاتمی کیا موضوع جنگ را کنار گذاشته و به تخریب رییس جمهور پرداخته. فیلم شروع خوبی دارد. جلوهای بصری ابتدای فیلم بهمراه لوکیشن مناسب قابل قبول است . ولی بعد از صحنه های ابتدای فیلم تبدیل به یک فیلم جاده ای خسته کننده بی محتوا میشود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فاطمه رمضانپور
۲ ماه پیش
فیلم در حد جشنواره نبود، بیشتر مناسب تلویزیون بود.مثل باقی فیلمهای جناب حاتمی کیا ردی از شعارزدگی میبینید. ولی در کنار اینها سرگرم کننده بود،شخصیتهای بامزه ای داشت فیلم که کلی خندیدم و سرگرم شدم.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
پوریا فرخی
۲ ماه پیش
حیف فرامرز غریبیان که توی فیلم این یارو بازی کرده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ