پوستر فیلم جهش یافته های جدید
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۶.۱۳
۸ رای
۱۰ / ۵
۵ رای

جهش یافته های جدید | The New Mutants (2020)

اکشن - ترسناک - علمی تخیلی

به فیلم رای بده:

کارگردان: جاش بون

خلاصه فیلم:

5 جهش یافته جوان که در حال کشف توانایی های خود هستند؛ برخلاف میلشان در یک مکان مخفی نگهداری می شوند. آنها در تلاش برای فراموش کردن گذشته و خطاهایشان سعی دارند خود را نجات دهند.

عکس‌های فیلم جهش یافته های جدید

نقدهای کوتاه فیلم جهش یافته های جدید

امی نیکلسون
«جهش‌یافته‌های جدید» فیلمی است که در میان این پاندمی کرونا، در سینماهایی که ایمن نیستند به خورد مخاطبان داده شده است، چون مالک جدید کمپانی فاکس فقط می‌خواهد از شرّ آن راحت شود. این فیلم در بحبوحه‌ی نبرد برای رسیدن به عدالت اجتماعی اکران شده است و در همین حین آن را به تغییر رنگ پوست برخی کاراکترها نسبت به کمیک‌بوک اصلی متهم کرده‌اند.
تیم گریرسون
سه سال پس از اتمام مراحل تولید، بالأخره «جهش‌یافته‌های جدید» در طولانی‌ترین تابستان قرن، اکران شد. بسیاری تصور می‌کردند این تأخیر در اکران می‌تواند نشان‌دهنده‌ی یک فاجعه باشد اما معلوم شد که «جهش‌یافته‌های جدید» اثری ضعیف‌تر از آن است که بتواند روی مخاطبان تأثیری بگذارد. این فیلم یک اسپین‌آف شکست‌خورده از «مردان ایکس» است که شوخی زشتی با ژانر وحشت و درام می‌کند.

نقدهای بلند فیلم جهش یافته های جدید

پیتر دبروژ

برخلاف تمام فضولی‌ها و ارجاعات درونی فیلم ، «جهش‌یافته‌های جدید» در پایان بنظر یکپارچه است. چیزی که در بدست آوردن آن ناتوان است، شخصیتی منحصربفرد برای خودش است. این پروژه خود را متعهد می‌داند که شبیه به فیلم‌های ترسناک جوان‌پسند دهه 80 باشد که به هیچ عنوان در این کار موفق نیست.

خبرهای مرتبط با فیلم جهش یافته های جدید

بهترین فیلم های ترسناک سال 2020 کدامند؟

معرفی جدیدترین و ترسناک ترین فیلم های سینمایی 2020 برای طرفداران ژانر وحشت/ ترسناک ترین فیلم های شیطانی و هیجانی: از یک مکان ساکت 2 تا جهش یافته های جدید

بهترین فیلم های اکشن سال 2020 کدامند؟

معرفی برترین فیلم های سینمایی جدید ژانر اکشن که سال 2020 در آمریکا اکران شدند و امتیاز بالایی کسب کردند. از جهش یافته های جدید و بیوه سیاه تا تنت .

میسی ویلیامز و 30 نکته خواندنی از او

30 نکته جذاب و خواندنی از میسی ویلیامز( آریا استارک )/ از رقص باله تا اولین تجربه حرفه ای بازیگری در سن پایین با سریال" بازی تاج و تخت"

نظرهای منتشر شده فیلم جهش یافته های جدید

0 نظر