ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
۶.۷/۱۰
۷۱ رای
۵.۶/۱۰
۱۰ رای

جاسوسی که مرا قال گذاشت


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
«آدری» و «مورگان» دوستان صمیمی هستند. وقتی یکی از آنها متوجه می شود که دوست پسری که قالش گذاشته، جاسوس است؛ آن دو، اشتباها وارد یک تعقیب و گریز بین المللی می شوند.

نظر منتقدین

جان دفوره
«فوگل» که برای فیلم قبلی خود یعنی «شرکای زندگی» نقدهای مثبتی دریافت کرده بود، این بار با «دیوید آیرسن» برای نوشتن فیلم‌نامه گاها پیچیده فیلمش، همکاری کرده است. فیلم‌نامه‌ای که انگار به نظر می‌رسد نویسنده فقط با دانستن اتفاق یک دقیقه قبل و یک دقیقه بعدازآن صحنه، آن را نوشته است. وگرنه چطور ممکن است که در یک صحنه یک خلاف‌کار روسی قصد کشتن قهرمان‌های داستان را داشته باشد و در صحنه‌ای دیگر همان خلاف‌کار مأموریت داشته باشد تا وقتی قهرمان‌های داستان، به حرف نیامده‌ اند آن‌ها را زنده نگه دارد؟ فیلم‌نامه‌های فیلم‌های جاسوسی معمولاً چندین چالش دارند، اما در این فیلم، به نظر می‌رسد حتی خود سازنده‌های فیلم هم نمی‌دانند آدم‌های خوب و بد فیلم کدامند.« مک‌کینون» در تمام صحنه‌های طنز و احمقانه با جان و دل بازی می‌کند و رابطه خوبی با «کونیس» دارد، اما در کل فیلم دچار آشفتگی است.
تای بر
«جاسوسی که مرا قال گذاشت» نه هوشیاری فیلم «جاسوس» با بازی «ملیسا مک کارتی» را به همراه دارد، نه می تواند یک اثر خنده دار باشد. این فیلم تنها مجموعه ای از ضعف های دنباله دار است که هر لحظه لحظات کمدی خودش را نادیده می گیرد و نمی تواند به سطح بالا برسد. «کونیس» بطور انکار ناپذیری در مقابل دوربین و پرده سینما دوست داشتنی است. چشمهای سیاه خشمناک و عریض او در انتقال حس به خوبی عمل می کند. اما بازی او در نقش یک زن سرسخت در اینجا زیر سایه دیوانگی بالاتر از حد انتظار «کیت مک کینون» قرار گرفته است. اگر انتظاراتتان را پائین بیاورید، این امکان وجود دارد که بتوانید به تعدادی از دیالوگ های فیلم و سکانس های اکشن کارتونی فیلم بخندید.

نظرهای منتشرشده


الی نصیری
یک ماه پیش
اصلا فکر نمی‌کردم که اینقدر باهاش بخندم. خیلی شخصیت‌ها خوب بودن.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi