پوستر فیلم زن جلو می رود
نظر شما چیست؟
نظر شما چیست؟
۱۰ / ۰
۰ رای
۱۰ / ۶
۲ رای

زن جلو می رود | Woman Walks Ahead (2018)

بیوگرافی - درام - تاریخی

به فیلم رای بده:

کارگردان: سوزانا وایت

خلاصه فیلم:

سال 1980 در بروکلین، کاترین ولدون نقاش پرتره، به داکوتا سفر می کند تا تصویری از «گاو نشسته/رئیس سرخپوست ها» بکشد. در همین حال وارد درگیری سرخپوست ها بر سر پس گرفتن سرزمینشان می شود.

عکس‌های فیلم زن جلو می رود

نقدهای کوتاه فیلم زن جلو می رود

آلن هانتر
عنوان فیلم «زن جلو می رود» می تواند برای مخاطبان یادآور اثر ماندگار «کوین کاستنر» یعنی «با گرگها می رقصد» باشد. نقطه ی مشترک این دو فیلم، حکایت یک پل انسانی است که بین دو فرهنگ مختلف بنا می شود. در این فیلم افراد حقیقی هستند و فیلم نمایشگر یک زاویه ی دید ویژه به روز های پایانی غرب وحشی و فرصتی برای نجات یکی از آن شخصیت هایی است که از پانویس قصه های قدیمی الهام گرفته شده است. فیلم برداری «مایک الی» شگفت انگیز و بسیار حرفه ای است. او در این فیلم آسمان های آبی و صاف زمین های مادر آمریکا را کشف می کند و بر وسعت و گستردگی زمین که برای تامین بومی ها کافی است. «زن جلو می رود» داستان آرزوهای مبارزه طلبی ، کشف زمینه های مشترک و افزودن بر دانش است.
ژانت کتسولیس
بهترین راه برای لذت بردن از این فیلم، کنار گذاشتن اتفاقات تاریخی و لذت بردن از فضای رومانتیک فیلم است. البته این رومانتیک بودن فیزیکی نیست. داستان به شکل مسخره‌ای رومانتیک می‌شود و بنظر می رسد که اتفاقات به شدت سلیقه‌ای و گزینشی در داستان جاسازی شده اند. اما نقش آفرینی‌ها بسیار خوب است و چشم اندازهای فیلمبردار که بسیار دل ربا و سرگیجه آور است.

نقدهای بلند فیلم زن جلو می رود

ژانت کتسولیس

جدیدترین اثر سوزان وایت " زن جلو می رود " درباره ی یک سری اتفاقات خیالی در زندگی یک هنرمند و فعال حقوق بومیان آمریکا در قرن 19 ام ، کاترین ولدون است.نقش آفرینی ها بسیار خوب است ( به خصوص آقای گری آیز که یک معجزه از هوش و وقار است ) و چشم انداز های فیلمبردار ( مایکل الی ) که بسیار دل ربا و سرگیجه آور ...

نظرهای منتشر شده فیلم زن جلو می رود

0 نظر