ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم بعد از جشن عروسی
۰/۱۰
۰ رای
۷/۱۰
۱ رای

بعد از جشن عروسی | After the Wedding (2019)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
مدیر یک یتیم خانه از کلکته به نیویورک می روزد تا با یک خانم خیر ملاقات کند.

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

بازیگران فیلم بعد از جشن عروسی

نقدهای کوتاه بعد از جشن عروسی

اریک کوهن
"بعد از جشن عروسی" فیلم بی تکلفی است، ترکیبی از سبکی روان و فیلمنامه ای ماهرانه می باشد. این فیلم به نوعی بازسازی نسخه اصلی اش است، مانند شغل اخیر مور و بازسازی احساسات چیلن در " گلوریا"، به نظر می رسد که پروژه فرویندلیش با بروز رسانی های مهمی که در داستان انجام داده است فیلم را تغییر داده،" بعد از جشن عروسی" می توانست به داستان زنی مصمم و بااراده تبدیل شود اما در عوض تسلیم تقلید از داستانی درباره مردی با اراده شده و زنی که با استعداد است به چشم نمی آید و دوباره به تمام محدودیت های این زن تاکید می کند.
پیتر دبروژ
در نسخه ی اصلی فیلم «بعد از جشن عروسی» که اثر کارگردان دانمارکی فیلم «جعبه ی پرنده» یعنی «سوزان بیر» است ، کاراکترهای زن موجودات سرگرم کننده ای نیستند. خوشبختانه این مسئله به هیچ عنوان در بازسازی نسخه ی اصلی آن که به زبان انگلیسی است وجود ندارد. در این نسخه جنسیت یکی از شخصیت های اصلی فیلم تغییر کرده است و اکنون دو شخصیت اصلی فیلم دو زن هستند که به لطف حضور دو بازیگر زن درجه یک یعنی «جولیان مور» و «میشل ویلیامز» شاهد اثری بسیار غنی هستیم. این اتفاق در آمریکا به وفور روی می دهد که کارگردانان آمریکایی عاشق یک فیلم خارجی می شوند، حق بازسازی آن را خریداری می کنند و آن را مناسب با مصرف داخلی بازسازی می کنند. اما برای «بعد از جشن عروسی» این قضیه صدق نمی کند.
جاشوا روثکوپ
یک فیلم سرد و ناامید کننده ی دانمارکی ، تبدیل به یک فیلم سرد و ناامید کننده ی آمریکایی شده است. «بعد از جشن عروسی» محصول سال 2006 اثر کارگردان دانمارکی یعنی «سوزان بیر» با تغییر جنسیت یکی از شخصیت های اصلی تبدیل به یک فیلم جدید با زبان متفاوت اما بدون هیچ پیشرفت خاصی شده است. سعی می کنم در این نقد جزئیات داستان را لو ندهم اما هر لحظه از فیلم را در این آرزو بودم تا کاش آتشی که در نگاه «میشل ویلیامز» شعله می زند ، به چیزی داغ تر می انجامید. «بعد از جشن عروسی» پر است از نشانه های آمریکایی که گاهی جذابیت هایی را به فیلم اضافه می کند فیلمنامه ی این اثر مناسب یک ملودرام نیست. با اینکه تا جایی که امکان داشته آن را به شکلی مثبت آمریکایی کرده اند.
نظرهای منتشرشده

فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۵۹۰
سرخ پوست ۸امتیاز بده ۱۰۸۱
تگزاس 2 ۷.۴امتیاز بده ۳۴۵
شبی که ماه کامل شد ۷.۴امتیاز بده ۹۲۵
سامورایی در برلین ۵.۹امتیاز بده ۱۱۰
ما همه با هم هستیم ۵.۴امتیاز بده ۱۴۶
دختر شیطان ۵.۱امتیاز بده ۳۸
زهرمار ۳.۷امتیاز بده ۲۶۱
سریال‌های تلویزیونی
گاندو ۶.۸امتیاز بده ۵۲
بوی باران ۶.۲امتیاز بده ۲۳
خانواده دکتر ماهان ۴امتیاز بده ۲۰
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۳۵۵
نهنگ آبی ۷.۸امتیاز بده ۵۳۷
سال های دور از خانه ۷.۴امتیاز بده ۲۰۷
رالی ایرانی 2 ۵.۷امتیاز بده ۱۵