ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم گنجشک سرخ
۷/۱۰
۶۵۴ رای
۵/۱۰
۱۰ رای

گنجشک سرخ | Red Sparrow

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
فیلم درمورد یک جاسوس روسی بسیار جذاب است که جذب یک مامور سیا می شود و قصد دارد که نقش یک عامل دوگانه را بازی کند اما خیلی زود این جذب شدن تبدیل به بازی موش و گربه می شود.

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم گنجشک سرخ

نقدهای کوتاه گنجشک سرخ

جوزفین لیوینگستون
پشت چتری جنیفر لارنس چه چیزی پنهان شده؟ چرا بسیاری از کارگردانان مرد از این ظاهر برای جذاب کردن شخصیت زن فیلم استفاده می کنند؟ چتری بلندی که روی ابروها را می پوشاند باعث می شود احساسات او را نبینید و این ان چیزی که کارگردان در ابتدا انتظار دارد. فیلم از «مدرسه گنجشک ها» در روسیه شروع می شود. جایی مثل یک کمپ که همه در لباس فرم، آموزش می بینند که چگونه یک مقام سیاسی مهم را اغوا کنند و از او اطلاعات بگیرند. البته اگر من روس بودم این فیلم برایم توهین آمیز بود. فیلم تا لحظه آخر بیننده را در تعلیق نگه می دارد و در مورد شخصیت اصلی اطلاعات زیادی نمی دهد که کلیشه این گونه فیلم هاست.
آنتونی لین
یک لهجه خارجی(روسی) احمقانه واقعا مورد نیاز است؟ وقتی قرار است مثلا فیلمی در مورد نازی ها بسازید ۳ راه دارید: یا به آلمانی باشد و با زیرنویس، یا به زبان خودتان و به سادگی و یا استفاده از یک لهجه خشک و مسخره آلمانی-انگلیسی که کاری کلیشه ای مسخره است. در فیلم بازیگران خوب و با استعدادی حضور دارد که متاسفانه بازی خوبی از آنها نمی بینید. اگرچه از حالت روایی داستان لذت می برم، در این فیلم هیچ کدام از شخصیت ها ارزش همزادپنداری ندارند پس نمی توان با فیلم همراه شد.
بنجامین لی
فیلم به طرز شگفت انگیزی پر از صحنه های خشن ، برهنگی و تقلید ضعیف لهجه است. گره های قصه به حدی که فیلم‌سازان به آن اعتقاد دارند ، جذاب نیستند. برقراری ارتباط حسی با شخصیت «لارنس» در طول فیلم غیرممکن باقی می ماند و اگرچه عملکرد «جوئل ادگارتن» مطلوب است، اما رابطه‌ی او با «لارنس» غیرقابل باور می شود. علی‌رغم کاستی‌های فراوان، جریان متلاطم فیلم ، نحوه روایت سرراست و تعلیق موجود در آن باعث می‌شود که مدت زمان ۱۳۹ دقیقه‌ای فیلم ، مخاطب خسته نشود.
خبرهای مرتبط
نگاهی به نظر منتقدان درباره فیلم «گنجشک سرخ/Red Sparrow» با بازی جنیفر لارنس و جوئل ادگورتون.
نظرهای منتشرشده

راضیه جعفری
یک سال پیش
فیلم خوبی نبود. بازیگرا لهجه روسی رو بد اجرا میکردن. واقعا چرا اون سکانس شکنجه جوئل ادگارتون رو گذاشتن!! خیلی خشن بود. من که چشمام رو بسته بودم. با اینکه فیلم خوبی نبود اما خسته کننده نبود.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
فیلم های در حال اکران
سینما
نامامتیازرای
متری شیش و نیم ۸.۴امتیاز بده ۱۴۴۸
نبات ۸.۱امتیاز بده ۱۰۱
تگزاس 2 ۷.۵امتیاز بده ۲۱۷
وکیل مدافع ۶.۸امتیاز بده ۳۷
غلامرضا تختی ۶.۷امتیاز بده ۶۹۲
ژن خوک ۶.۱امتیاز بده ۱۷۰
پیشونی سفید 3 ۵.۷امتیاز بده ۱۱۰
چهار انگشت ۵.۶امتیاز بده ۱۸۹
سامورایی در برلین ۵.۶امتیاز بده ۴۷
تولدت مبارک ۵.۳امتیاز بده ۱۴
زندانی ها ۵.۱امتیاز بده ۱۴۸
به دنیا آمدن ۵امتیاز بده ۱۴۳
خانه دیگری ۳.۶امتیاز بده ۴۷
سریال‌های تلویزیونی
برادر جان ۷امتیاز بده ۷۵
دلدار ۵.۸امتیاز بده ۵۳
از یادها رفته ۵.۷امتیاز بده ۵۹
نمایش خانگی
هیولا ۸.۵امتیاز بده ۲۰۸
رقص روی شیشه ۸.۱امتیاز بده ۵۳۲
نهنگ آبی ۷.۹امتیاز بده ۴۶۳
سال های دور از خانه ۷.۳امتیاز بده ۱۰۳
هشتگ خاله سوسکه ۵.۹امتیاز بده ۱۷۹