پوستر سریال سودا

سریال خانگی

سودا (۱۴۰۰)

Souda

۴.۵ /۱۰
امتیاز سلام سینما

از ۱۷ رای

منتقدان:

-

امتیاز دهید:

از این به بعد، جسم و روح و روان تو مال منه...

کارگردان: ایمان یزدی

نویسنده: ایمان یزدی

معرفی فیلم سودا

سریال «سودا» به نویسندگی و کارگردانی ایمان یزدی و تهیه‌کنندگی مهرداد فرید در ژانر اجتماعی - پلیسی و محصول سال ۱۴۰۰ برای پخش در شبکه نمایش خانگی تولید و منتشر شده است. 

این مجموعه اولین ساخته ایمان یزدی پس از تولید آثار متعددی در سینما و تلویزیون می‌باشد که از شبکه نمایش خانگی منتشر شده است.

در این مجموعه شبکه نمایش خانگی علاوه بر بازیگران مطرح سینما و تلویزیون، علیرضا طلیسچی، خواننده مطرح پاپ کشور نیز ایفای نقش کرده و علاوه‌برآن خواننده تیتراژ سریال نیز می‌باشد. 

داستان این سریال هنجارها و دغدغه‌های امروز جامعه ایرانی را نشان می‌دهد و به ماجرای اختلاس‌هایی که در سطح جامعه و به‌صورت کلان انجام‌گرفته و سروصدا به پا کرده‌اند و معضلات این مسائل می‌پردازد.

 

ایمان یزدی، کارگردان و نویسنده مجموعه «سودا»

ایمان یزدی کارگردان، برنامه‌ریز، نویسنده و مدیر تولید سینما و تلویزیون، متولد ۲۵ دی‌ماه ۱۳۶۶ است.

یزدی در آثاری چون «راه‌رفتن روی خطوط» به کارگردانی علیرضا امینی، سریال «سقوط آزاد» علیرضا امینی، فیلم سینمایی «ورود و خروج ممنوع» به کارگردانی امید آقایی، «ارث شیرین» به کارگردانی شهاب عباسی، «دختری به نام آهو» قدرت الله صلح میرزایی، فیلم سینمایی «دلتا ایکس» علیرضا امینی، «من دیوانه نیستم» به کارگردانی علیرضا امینی، «اتومبیل» به کارگردانی علی میری رامشه و فیلم سینمایی «نمور» به کارگردانی داوود بیدل دستیار و برنامه‌ریز بوده است.

او در سال ۱۴۰۰ سریال «سودا» را برای پخش از شبکه نمایش خانگی نویسندگی و کارگردانی کرد و قبل از آن دستیار علیرضا امینی در ساخت مجموعه «سیزده شمالی» بود که از این طریق، یعنی شبکه نمایش خانگی پخش شده است. 

وی همچنین مجری طرح فیلم «شبگرد» به کارگردانی فرزاد مؤتمن بوده و موزیک ویدئو قطعه «نامرد» با صدای شهرام شکوهی را کارگردانی کرده است.

بستن

نظرهای منتشر شده سریال سودا