ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
زمان آن فرا رسیده است تا یک جوان امریکایی افریقایی با والدین دوست دختر سفید پوست خود در آخر هفته و در املاک آن ها دیدار کند. اما قبل از آنکه زمان زیادی بگذرد این محیط دوستانه به کابوسی تبدیل می شود...

نظر منتقدین

پیتر دبروژ
فیلم ترسناک و نژادپرستانه جردن پیل کمدین، ترکیبی از هیجان و انتقاد از روابط سیاه پوستان و سفیدپوستان است. واضح است که برو بیرون تاثیرات متفاوتی در سیاه پوستان و سفیدپوستان دارد و اگر فیلم بیننده را عصبانی نکند درواقع کارش را به درستی انجام نداده است. در لایه های استرسی فیلم چیزی وجود دارد که بهره گیری صحیح پیل از فیلم نامه را نشان می دهد. نقطه ی عطفی که در فیلم پیل نشان داده می شود همزمانی چنین هیجانی با شرایط کشور پس از اوباما است. ممکن است از نظر برخی برو بیرون خط قرمزها را رد کرده باشد، نگاه فیلم جایگاه سفیدپوستان را از منظر فرهنگ عامه به چالش می کشد. پیل چیزی بیشتر از یک فیلم ترسناک ارائه می دهد او واقعیتی را به نمایش می گذارد که در آن افریقایی- امریکایی ها هیچ وقت نمی توانند با خیال راحت نفس بکشند.

خبرهای مرتبط

به بهانه هالووین، بهترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما را معرفی می کنیم.
آکادمی اسکار در طول تاریخ، فیلم های ترسناک را در بخش های اصلی مثل بهترین فیلم راه نداده است. تنها ۶ فیلم تا به حال توانستند نامزد بهترین فیلم اسکار شوند.
لیست برندگان اسکار 2018 اعلام شد. فیلم شکل آب با 4 جایزه اسکار صدرنشین نودمین دوره از مراسم اسکار شد. بعد از آن دانکرک برنده 3 جایزه، تاریک ترین ساعت و انیمیشن کوکو هرکدام برنده 2 جایزه شدند.
با نزدیک شدن به نودمین مراسم اسکار 2018 به منتخبی از شات های فوق العاده برخی از فیلم های نامزد اسکار می پردازیم.
روز سه شنبه نامزدهای نودمین اسکار اعلام شدند و این در حالی بود که برخی چهره ها و فیلم ها مانند جیمز فرانکو، استیون اسپیلبرگ، تام هنکس، زن شگفت انگیز و ... از حضور در این لیست جا ماندند. در این حین فیلم« شکل آب » توانست در ۱۳ بخش کاندید شود و بیشترین شانس دریافت جوایز اسکار را از آن خود کند. همچنین مریل استریپ با نامزدی در این بخش از اسکار تنها زنی است که تاکنون ۲۱ مرتبه نامزد دریافت جایزه اسکار شده است.

نظرهای منتشرشده


فائقه حاجی ابادی
۴ ماه پیش
فیلم نامه عالی داشت
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهتاب عیوضی
یک سال پیش
جالب بود و عجیب
خطر لو رفتن داستان
پاسخ

تلفن تماس:

۸۸۳۹۴۲۱۹-۰۲۱

استفاده از مطالب سلام سینما با ذکر منبع مجاز است.

کلیه حقوق این سایت برای سلام سینما محفوظ می‌باشد.

راه های ارتباطی با ما در شبکه های اجتماعی و پاسخ به سوالات شما:

logo-samandehi