ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید


نظر منتقدین

آلیسا سیمون
درام نوپای« درساژ »داستانی اخلاقی برای عصر جدید است که به صورت قدرتمندی عواقب افزایش فاصله طبقاتی را در جامعه معاصر ایران جلو دوربین آورده و نشان می دهد که طبقات متوسط و بالا دست باورها و اعتقادات خود را از دست داده اند.بادکوبه با اطمینان از به تصویر کشیدن چنین شخصیتی، لجاجت و کج خلقی گلسا را تحت کنترل نگه می دارد که این منجر شده است تا دیگر انرژی برای حفظ هیجان فیلم نداشته باشد. گلسا تقریبا همیشه با پای پیاده حرکت می کند، نه بخاطر اینکه پول تاکسی ندارد یا اینکه بدون امین نمی تواند اسب سواری کند بلکه پیاده روی تنها زمانی است که احساس خوشحالی و آسودگی می کند. مزیت کار کردن با اشکان اشکانی( فیلمبردار فیلم لرد )تصویرهای متعدد شبانه ای است که در آن خلق و خوی سرکش شخصیت اصلی داستان را به خوبی برجسته می کند.

خبرهای مرتبط

امشب در اختتاميه بخش نسل جشنواره برلين ٢٠١٨ "درساژ" فيلم برگزيده شد
فيلم سينمايي "درساژ" اولين ساخته بلند سينمايي پويا بادكوبه به تهيه كنندگي روح الله برادري و سميرا برادري براي حضور در بخش رقابتي "نسل" جشنواره بين المللي برلين آماده نمايش شد.
در كنار حضور در بخش "نسل" ، "دِرِساژ" براي دريافت جايزه بهترين فيلم اول در جشنواره برلين رقابت مي كند
لیستی که حتی می توانست از لیست فعلی بخش سودای سیمرغ هیجان انگیز تر باشد به دلیل برخی از مشکلات که در زیر به ان اشاره می کنیم تبدیل به لیست کنونی جشنواره فیلم فجر شد .
صداگذاري "دِرِساژ" اولين فيلم بلند سينمايي پويا بادكوبه به تهيه كنندگي مشترك روح الله برادري و سميرا برادري از هفته گذشته آغاز شده است.

نظرهای منتشرشده