ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم آقایان
۹.۵/۱۰
۲ رای
۴.۸/۱۰
۴ رای

آقایان | The Gentlemen (2020)

به فیلم رای بده:


خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
داستان یک تبهکار بریتانیایی را به تصویر می‌کشد که قصد دارد امپراطوری ماریجوانای خود را به میلیاردر‌های آمریکایی بفروشد و این امر باعث می‌شود علیه او نقشه‌ها و خیانت‌هایی صورت گیرد و عده‌ی زیادی به دنبال تصاحب این امپراطوری باشند...

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم آقایان

نقدهای کوتاه آقایان

سورن اندرسون
«آقایان» فیلمی است که توسط یک فیلمساز بسیار از خودراضی ساخته شده است. این فیلمساز گای ریچی است. او بطور همزمان نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده فیلمی است که شباهت عجیبی به فیلم «قفل، انبار و بشکه باروت» ، اثری که شروع رسمی فعالیت حرفه‌ای او بود، دارد. پس از کارگردانی لایو اکشن «علاء‌الدین» ، بنظر می‌رسد ریچی در حال بازگشت به ریشه‌های خود است.
جیک کویل
فیلم جدید «گای ریچی» که ملغمه از تریلر، درام و کمدی است، با حضور «متیو مک کانهی» ، کت و شلوارهای خوش‌دوخت و فضای دودی و مه‌آلودش بیشتر شبیه به یک آگهی تلویزیونی جذاب درباره‌ی نوشیدنی‌های لاکچری است. شاید «آقایان» نمی‌خواسته تا مانند یک آگهی تلویزیونی باشد اما قطعا «گای ریچی» قصد فروش چیزی را داشته است.
رکس رید
حتی در صحرای زباله‌های ماه ژانویه هم نشستن به پای تماشای فیلمی سردرگم و آشغال مانند «آقایان» یک چالش ویژه و جدی است. اما من از این بابت اصلا شگفت‌زده نشدم و تنها یک دلیل برای این اتفاق وجود دارد: فیلمنامه‌ی «آقایان» با مغزی تهی و بیمار و با کارگردانی بسیار ضعیف توسط «گای ریچی» که یکی از بی‌استعدادترین فیلمسازان قرن است، انجام شده است.
خبرهای مرتبط
معرفی برترین فیلم های کمدی خارجی جدید که سال ۲۰۲۰ در سینماهای دنیا به نمایش درآمدند و امتیاز خوبی کسب کردند: از فیلم های کمدی عاشقانه تا اکشن کمدی
معرفی برترین فیلم های سینمایی جدید ژانر اکشن که سال 2020 در آمریکا اکران شدند و امتیاز بالایی کسب کردند. از جهش یافته های جدید و بیوه سیاه تا تنت .
نظرهای منتشرشده