ورود / عضویت
برای ورود یا ثبت‌نام شماره تلفن همراه خود را وارد کنید
پوستر فیلم سوته دلان

خلاصه‌‌‌‌‌فیلم
سوته دلان داستان دوبرادر را روایت می کند که یکی دارای معلولیت ذهنی است و برادر بزرگتر برای رهایی از بار مسئولیت های برادر کوچکتر او را با دختربدکاره اشنا می کند ولی برادر کوچکتر عاشق او می شود و در این راه با مشکلاتی روبرو می شود که ...

ویدیوها

معرفی کامل فیلم

نظر شما چیست؟

عکس‌های فیلم سوته دلان

خبرهای مرتبط
به بهانه تولد علی حاتمی نگاهی انداخته‌ایم به پنج فیلم برتر او از نظر کاربران سلام سینما: «مادر»، «دلشدگان»، «سوته دلان»، «کمال الملک» و «حاجی واشنگتن».
سینما است و مرگ‌های دردناک، تراژیک و خاطره‌انگیزش. سینمای ایران هم چنین قهرمانانی را در تاریخ خود کم نداشته است که با مرگشان جاودانه شده‌اند. هرچند کارکرد مرگ قهرمان و چگونگی‌اش در فیلم‌های کلاسیک ایرانی با آثار متاخرتر تفاوت‌های شایان توجهی دارد، اما همه‌شان از یک آبشخور، سیراب می‌شوند.
ده فیلم برتر عاشقانه سینمای ایران که بر اساس رای مخاطبین سلام سینما انتخاب شده است تا به مناسبت روز سپندارمذگان از آنها رو نمایی شود .

دانلود های پیشنهادی

نظرهای منتشرشده

محمود رستمی
۲۴ روز پیش
بسیار عالی. یاد آن ایام بخیر. ایکاش میشد دوباره اون روزها بر گرده
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
eli gh
۸ ماه پیش
خیلی قشنگ بود تاثیر گزار بود
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
حسین
۱۰ ماه پیش
5 از 10
خطر لو رفتن داستان
پاسخ
مهدی اردستانی
یک سال پیش
سوته دلان، به نظرم شاید بهترین فیلم سینمای قبل انقلاب ایران باشد، و یکی از زیباترین و جذاب ترین عاشقانه های تاریخ سینمای جهان. یکی از درخشان ترین بازی های بهروز وثوقی را می توان در کنار بازی های فوق العاده ی سایر بازیگران در این فیلم مشاهده کرد. از طرفی به علت شرایط اجتماعی، سیاسی و مذهبی حاکم بر ایران امروز، مطمئنا امکان ساخت و اکران چنین فیلمی در این سرزمین، تا مدت ها دیگر وجود نخواهدداشت.
خطر لو رفتن داستان
پاسخ