آدرس ایمیل نادرست است

نمایش کلمه عبور نمی‌تواند خالی باشد

بازیابی کلمه عبور

نام نمی‌تواند خالی باشد

نام خانوادگی نمی‌تواند خالی باشد

آدرس ایمیل نمی‌تواند خالی باشد

نمایش رمز عبور نمی‌تواند خالی باشد

لطفا آدرس ایمیل خود را وارد نمایید تا دستورات لازم جهت تغییر رمز حساب کاربری شما از طریق ایمیل برای شما ارسال گردد.

Error message here!

بازگشت به لاگین

بستن
2016-10-29 12:21:59
رای کاربران
10 / 4.23
82 رای
رای منتقدان
10 / 1.67
3 رای

کمدی انسانی

محمدهادی کریمی

فیلم یک کمدی موقعیت از زندگی تراژیک فردی است که می بایست علیرغم خواست درونی اش همرنگ با مردم پیرامونش زندگی کند.


قانونی بخرید و دانلود کنید


نظرهای منتشر شده (13 نظر)

شما می‌بایست نام خود را وارد نمایید.

شما می بایست یک ایمیل صحیح وارد نمایید.

شما می‌بایست یک متن وارد نمایید.

خطر لو رفتن داستان
نوا بانو نوری
16 فروردین 96 | 15:19

من این فیلم راستش ندیدم فقط اینجا تصاویرش دیدم و مطالبی دربارش خوندم بنابر این نظری درباره این فیلم ندارم ببخشید.. دوست گرامی 1 سوال مگه تو سینمایی 50کیلوآلبالو که هستی مهدوی فر بازی میکرد به کارگردانی استادمانی حقیقی، خانم نیکی کریمی هم بازی میکرد؟! من جواب میدم نه خیر.. چون با خالم تو سینما اون فیلم دیدیم و به نظره من که خیلی هم قشنگ بود خیییلی خندیدم.

پاسخ
شقایق لعل
19 بهمن 95 | 01:47

به نظرم این فیلم می تونست بهتر باشه ولی در پرداخت و تدوین و بازی و... اشکالاتی داره که باعث میشه دیده نشه

پاسخ
زهره
18 بهمن 95 | 03:03
زهره

چرت ترين فيلم سال... البته بعد از سوفي و ديوانه و ماه گرفتگي.

پاسخ
سعید
17 بهمن 95 | 21:30
سعید

ایده ای ک حیف شد خیلی حیف..............بازی عالی هومن سیدی و ارمان درویش

پاسخ
تارا
16 بهمن 95 | 02:26
تارا

خدا وكيلي فيلم شهرام مكرى يا تهمينه ميلاني از اين پايين تر بود يعني؟؟؟؟؟

پاسخ
هنگامه
16 بهمن 95 | 01:54
هنگامه

نيكي كريمي پارتي هستي مهدوي فره آيا؟ آخه تو هر فيلمي نيكي هست اين دختره هم هست!

پاسخ
حسن بزرگ زاده
15 بهمن 95 | 13:38

این فیلم یک اشکال کلی و بزرگ دارد و اشکلات متعدد جزئی. اشکال بزرگ این فیلم انتخاب یک لباس کوچک و تنگ برای یک داستان بزرگ و مفصل است. زمان فیلم و پرداخت به سناریو ۹۰ دقیقه و زمان مورد نیاز برای چنین متنی بدون شک بیش از ۱۲۰ دقیقه است و نتیجه چنین شتابی در روایت فیلم می شود پرداخت های سطحی به وقایع و خرده داستان ها٬ شخصیت ها و بازی ها و از دل این چنین روایاتی خستگی به فکر و نگاه مخاطب می نشیند.
این فیلم بعضا در نورپردازی٬ قاب بندی٬ طراحی دکور و لباس خوب عمل کرده و بعضا در همین موارد بسیار بد. به طور مثال چرا بایستی حدود ۳۰ سال قبل از لباس ها و برندهای امروزی استفاده کرد؟! یا در موارد مبارزات بوکس و رینگ پرداخت بسیار مبتدیانه و خامی صورت پذیرفته است و از فیلم های نوآر و مبتنی بر بوکس امریکایی تنها صدای ساز ساکسیفون را در روایت خویش استفاده کرده است.
کارگردان با چنین کست و بازیگرانی شکست مطلق خورده و حتی نتوانسته بازی های خوبی از بازیگران بگیرد و از امکانات در اختیار خود بهرمنده شود٬ او به سراغ فضایی در سینمای ایران رفته که نه آن را می شناخته و نه اساسا تجربه ای در سینمای ایران نسبت به چنین ژانر و فضایی وجود داشته است. این متن و این سینما٬ کارگردان استخوان خرد کرده بزرگ می خواهد.

پاسخ
یاشار
14 بهمن 95 | 12:17
یاشار

فیلمی که در انتها این سوال رو ایجاد می کنه برات که هدف کارگردان از ساخت اون چی بوده . فیلم نه تنها به شعورت به عنوان مخاطب توهین می کنه ، بلکه حتی یه جورایی شخصیتت رو هم به عنوان تماشاگر زیر سوال می بره . فارغ از سوتی های تصویری تاریخی فیلم ، بازی ها هم به جز تا حدودی هومن سیدی به شدت ضعیفن . بازیگر نقش اصلی فیلم حتی بعضی جاها دیالوگش تو دهنش نمیچره . به جز قاب های خوشگل فیلم هیچ چیزی برای ارائه نداره . فقط تظاهر به متفاوت بودن ، تظاهر به خاص بودن . پنجمین فیلم محمد هادی کریمی پرمدعا ترین و پر ادا ترین فیلم جشنواره امسال تا به الان بوده .

پاسخ
ارسطو
14 بهمن 95 | 11:46
ارسطو

انتظارها از این فیلم بسیار بالاتر بود. بازی و گریم ضعیف شخصیت اصلی تو ذوق میزنه. خواسته ادای فیلم های فلسفی رو دربیاره. نقطه قوتش فقط موسیقیشه. فضاسازی خیلی ضعیفه. در کل مناسب برای جشنواره نیست

پاسخ
حسام
12 بهمن 95 | 20:49
حسام

اشک آورترین کمدی ساخته شده. فقط می توان گفت حیف اون همه قاب زیبا و نورپردازی عالی. یک فیلم کاملا پوچ از عر گونه مضمون و فیلمنامه منسجم. دیالوگ ها بسیار ابتدایی.حیف و صد حیف بابت وقت و هزینه که برای این بظاهر کمدی سخیف کشیده شده. واقعا کلمه کمدی و انسانیت زیر سوال رفت با این فیلم ضعیف..

پاسخ
پدرام شیردل
12 بهمن 95 | 09:26

بلاتکلیف و ضعیف... هم از لحاظ فیلمنامه و هم از لحاظ ساخت... گاف هم کم نداشت... فیلم که گذشته رو روایت می کرد، از لباس های ورزشی و راکت و توپ امروزی استفاده کرده بود... فیلم پر از صداپیشه خوب بود تا بازیگر... سکانس های مربوط به هومن سیدی در لباس ناظم یه مقدار ابتدای فیلم رو قابل تحمل کرد اما بازی سیدی تکراری و تلفیقی از دیگومارادونا و اینجاکسی نمی میرد بود. متاسفانه جشنواره 35 رو با این فیلم شروع کردم.

پاسخ
اشکان فرهمند
11 بهمن 95 | 22:51

مرخرف به تمام معنا توهین به شعورمون شده پول و وقت هدر رفتمون به درک لعنت به هبیت انتخاب

پاسخ
علی دژمان
11 بهمن 95 | 20:10

واقعن سخته با وجود چنین قاب‌های خوب و زیبایی فیلمی خسته‌کننده و سردرگم و نچسب ساخت اما محمدهادی کریمی تونسته چنین کاری بکنه!

پاسخ