۱۰ / ۶.۸۶
۳۲۸۵ رای
۱۰ / ۵.۸
۱۰ رای

به رنگ ارغوان (1383)

درام - هیجانی

به فیلم رای بده:


خلاصه فیلم:

«شفق» یکی از اعضای گروه سیاسی که اوائل انقلاب از ایران خارج شده، پس از سال ها تصمیم می گیرد برای دیدن دخترش «ارغوان» که دانشجوی دانشکده جنگل داری است مخفیانه به ایران بازگردد. یکی از مأمورین امنیتی به نام «هوشنگ»...

عکس‌های فیلم به رنگ ارغوان

نقدهای بلند فیلم به رنگ ارغوان

زهره نبی زاده

جشنواره بیست و هشتم به پایان رسیده و یکی از پر سر و صداترین فیلم های این دوره "به رنگ ارغوان" برنده چهار جایزه بهترین فیلم، کارگردانی،فیلمبرداری و بهترین فیلم از نظر مخاطبان را به خود اختصاص داده است و جزو اولین فیلم های اکرانی بعد از جشنواره می باشد تا از سنگینی بار پنج ساله آن برای فیلمساز بکاهد. ...

زهره نبی زاده

به رنگ ارغوان تیری است که بیش از پنج سال پیش از کمان حاتمی کیا برای اصابت به هدفی پرتاب شد اما بعد ازسال ها سرگردانی و معلق بودن در هوا معلوم نیست به همان هدفی که مورد نظر او بوده است نشسته باشد.

خبرهای مرتبط با فیلم به رنگ ارغوان

بهترین فیلم های سیاسی سینمای ایران- بخش دوم

در دومین یادداشت مربوط به فیلم های سیاسی ایرانی، به سراغ آثاری رفتیم که علاوه بر داستانشان که با سیاست ارتباط پیدا می‌کرده، خود فیلم ها هم بدل به یک موضوع سیاسی شده اند.

نگاهی به فیلم های دهه هشتاد؛ خارج از خیابان های شلوغ پایتخت

نگاهی به مهم ترین فیلم هایی که در دهه هشتاد خارج از تهران و خیابان های شلوغش ساخته شدند و لوکیشن اصلی خود را به شهرهایی دورتر از پایتخت انتقال دادند.

فیلم های برتری که در سال ٨٩ اکران شدند و امسال ده ساله می‌شوند

نگاهی به فیلم‌هایی که در سال ۱۳۸۹ اکران شدند و حالا ده سال از عمرشان می‌گذرد. «ملک سلیمان»، «هفت دقیقه تا پاییز»، «طهران تهران» و «چهل سالگی» از جمله این فیلم‌ها هستند.+ ویدیو

دختران ماندگار سینمای ایران در دهه هشتاد

از میان دختران نوجوان و جوانی که در فیلم‌های دهه هشتاد سینمای ایران، ساخته و پرداخته شده‌اند، ماندگارترین‌هایشان را مرور کرده‌ایم.

ده فیلم برگزیده از «بهترین فیلم»‌های تاریخ جشنواره فیلم فجر

ده فیلم برگزیده کاربران سلام سینما از بهترین‌های جشنواره فیلم فجر، از فیلم‌های بزرگی چون «آژانس شیشه‌ای»‌ تا فیلم‌های محجوری مانند «روز سوم»

نظرهای منتشر شده فیلم به رنگ ارغوان

1 نظر

حسین
۴ سال پیش
5 از 10
خطر لو رفتن داستان
پاسخ